МУК НА МАРАКАНИ НАКОН ЕЛИМИНАЦИЈЕ: Звезда без конференције за медије
Фудбалски клуб Црвена звезда није одржао конференције за медије после пораза од Хапоела и елиминације црвено-белих у трећем колу квалификација за Лигу шампиона.
Фудбалери Црвене звезде нису успели да се пласирају у плеј-оф квалификација за Лигу шампиона, пошто су вечерас у реванш мечу трећег кола на свом терену поражени од Хапоел Бер Шеве резултатом 2:0. Хапоел је у првој утакмици, која је одиграна прошле недеље у Мађарској, славио са 1:0.
Главни судија меча Швеђанин Глен Ниберг искључио је тренера Звезде Дејана Станковића у 57. минуту због бурних протеста поред клупе.
Представници медија су чекали да им се неко обрати из Звезде, а онда се појавио портпарол црвено-белих и обавестио да конференције неће бити.
Станковић, према правилима УЕФА, због црвеног картона добијеног на мечу са Хапоелом, није могао да се појави пред медијима.
Фудбалери Звезде ће играти у плеј-офу квалификација за Лигу Европе против Викторије Плзењ.