Заустављен и градски превоз
Затворен и мост Дуга БЛОКИРАНО ВИШЕ РАСКРСНИЦА У НОВОМ САДУ Саобраћајни колапс на Булевару ослобођења, код НИС-а и Футошке пијаце (ФОТО, ВИДЕО)
У Новом Саду је блокирана раскрсницу код Моста слобода, па је онемогућен саобраћај преко моста, што је онемогућило приградски аутобуски превоз ка Беочину, Руми, Иригу и Сремској Каменици.
Како јавља Танјуг, блокиран је и мост Дуга, а полиција је добила и дојаву да је постављена бомба на Факултету техничких наука у том граду.
Раније данас за саобраћај је затворенс и раскрсница код моста на Клиси, па је саобраћај обустављен преко тог моста.
Мала група студената који блокирају факултете блокирала је и главни пут ка мосту Дуга, као и раскрснице дуж Булевара ослобођења и раскрсницу код ЈГСП-а, чиме је онемогућен градски аутобуски саобраћај.
На раскрснице су постављене ограде скинуте са локалних градилишта.
Полиција мирним путем склонила блокаду са раскрснице Булевар ослобођења и Новосадског сајма.
После блокаде код зграде НИС-а, студенти су блокирали и Булевар ослобођења, где је тренутно обустављен саобраћај.
Код Моста слободе дошло је и до првог инцидента.
Блокиране су обе траке Булевара ослобођења, док, како јавља наш репортер, протест испред Прекршајног суда протиче мирно.
Док полиција стоји на раскрсницама Булевара ослобођења и Новосадског сајма и Краља Петра I, грађани и даље пристижу, јавља наш репортер.
Саобраћај је у међувремену блокиран и код Футошке пијаце, а како јавља 192, блокада је почела и испред Цркве у Петроварадину.