Полиција на терену!
( ВИДЕО, ФОТО) УДАРНО! ДЕВОЈЧИЦА (5) НЕСТАЛА У НОВОМ САДУ Последњи пут виђена на Булевару ослобођења, Новосађани помозимо
08.05.2026.
16:48
17:52
Коментари (1)
Девојчица Натали, стара 5 година, нестала је данас око 16 часова на Булевару ослобођења у Новом Саду у близини Флаинг Дачмана.
Према Дневниковим сазнањима била је са мајком, а траг јој се губи код броја 52, код Флаинг Дачмана.
Према рецима очевидаца, они су око 15. 30 видели успаничену мајку како дозива дете. Иако се претпоставља се да се девојчица изгубила, о свему је ипак обавештена полиција.
Полиција је тренутно на терену.
Родитељи су пријавили нестанак.
Уколико имате информације о несталој девојчици одмах јавите полицији на 192.