broken clouds
28°C
18.07.2026.
Нови Сад
eur
117.3182
usd
100.6764
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

ЗБОГ РАДОВА КОД ХОТЕЛА „ПУТНИК” МЕЊА СЕ РЕЖИМ САОБРАЋАЈА Проверите да ли су ове улице на вашој рути

18.07.2026. 08:50 08:53
Пише:
Извор:
Дневник
а
Фото: архива Дневника

Јавно комунално предузеће „Новосадска топлана” Нови Сад у понедељак почиње радове на две локације, што ће утицати на одвијање саобраћаја.

Почеће реконструкцију вреловодног прикључка за објекат Хотела „Путник” у Улици Илије Огњановића број 24.

– Због поменутих радова, према Решењу Градске управе за саобраћај и путеве, одређује се привремена измена саобраћаја у зони радова. За време извођења радова забрањује се саобраћај у делу Улице Илије Огњановића наспрам објекта хотела Путник. Планирани рок за завршетак радова је 31. август – кажу у „Новосадској топлани”.

Такође у понедељак, „Новосадска топлана” наставља реконструкцију вреловода у Улици Алексе Шантића, због чега се одређује привремена измена режима саобраћаја у зони радова.

– У овој фази радова раскопаваће се део прелаза Булевара цара Лазара, тако што ће бити забрањен саобраћај у коловозној траци од Крилове улице до Улице Алексе Шантића, при чему ће се двосмеран саобраћај одвијати у другој коловозној траци – наводе у „Новосадској топлани”.

Како најављују, планирани рок за завршетак радова у овој фази је 3. август, док ће о даљој динамици радова и изменама режима саобраћаја јавност благовремено бити обавештена, истичу у „Новосадској топлани”.

Извор:
Дневник
Пише:
Пошаљите коментар
СРБИЈА ДОБИЈА ЈОШ ЈЕДАН ХИЛТОН ХОТЕЛ Потписани УГОВОРИ О ФРАНШИЗИ, инвестиција већа од 40 милиона евра! Ево у ком ГРАДУ ће се градити

На простору некадашњег фудбалског терена!

хотел

СРБИЈА ДОБИЈА ЈОШ ЈЕДАН ХИЛТОН ХОТЕЛ Потписани УГОВОРИ О ФРАНШИЗИ, инвестиција већа од 40 милиона евра! Ево у ком ГРАДУ ће се градити

10.03.2026. 17:36 17:41
(ВИДЕО) КРАЈ СИМБОЛА ЈЕДНОГ ВРЕМЕНА: Хотел Парк нестаје из панораме Новог Сада ПОГЛЕДАЈТЕ ДОКЛЕ ЈЕ СТИГЛО РУШЕЊЕ
е

(ВИДЕО) КРАЈ СИМБОЛА ЈЕДНОГ ВРЕМЕНА: Хотел Парк нестаје из панораме Новог Сада ПОГЛЕДАЈТЕ ДОКЛЕ ЈЕ СТИГЛО РУШЕЊЕ

02.07.2025. 10:04 10:32