Арсенал победио Фулам, Саутемптон одолео Манчестер јунајтеду

ЛОНДОН: Фудбалери Арсенала победили су данас у гостима екипу Фулама резултатом 3:0 у 27. колу Премијер лиге.
p

Голове за Арсенал постигли су Габријел у 21, Габријел Мартинели у 26. и Мартин Одегард у другом минуту судијске надокнаде првог полувремена.

Српски репрезентативци Саша Лукић и Александар Митровић одиграли су цео меч за Фулам. Митровић је у 69. минуту имао шансу да се упише у стрелце, али је погодио пречку.

Арсенал је први на табели Премијер лиге са 66 бодова, док је Фулам осми са 39. Арсенал ће у наредном колу дочекати Кристал Палас, док ће Фулам гостовати Борнмуту.

Вест Хем и Астон Вила су одиграли 1:1, док на мечу Манчестер јунајтед - Саутемптон није било голова. Јунајтед је меч завршио са фудбалером мање, пошто је у 34. минуту искључен Каземиро.