Бачка у првој утакмици плеј-аута изгубила од Земуна (3:0)

НОВИ САД: Фудбалери Бачке изгубили су у првој уткамици плеј-аута Суперлиге Србије од домаћег Земуна резултато 3:0.
ofk backa

Први гол, боље рећи еврогол, за домаће постигао је Миљан Вукадиновић у 27. Минуту игре.  Вукадиновић је из игре шутирао са ивице шеснаестерца. Лопта је имала доста ефеа тако да голман Немања Јеврић није имао никакве шансе.

Земун је повео sa 2:0 у 68. минуту голом Ненада Цветковића, а на 3:0 нула повећао је опет Вукадиновић.

Земун је овом победом направио корак више у намери да обезбеди опстанак у Суперлиги. Наиме, после ова три бода, Земун заузима прво место у плеј-аут лиги са 21 бодом.

Бачка је себи додатно закомпликовала ситуацију јер са 15 бодова остаје на петом месту на табели од осам тимова.

"Имали смо прилике у првих двадесет минута. Да смо можда повели, вероватно би била другачија игра. Земун је веома дисциплинована и јака екипа. Победили су сасвим заслужено", рекао је након утакмице стратег Бачке Звездан Милошевић.

Тренер Земуна Милан Милановић каже да је пре меча предвидео много тежу утакмицу.

"Презадовољан сам. Можда смо изгубили нешто у одрбани, али смо зато добили у брзини у нападу. У другом полувремену смо доста добро затворили средину терена", рекао је Милановић.

Земун следећег викенда гостује у Ивањици, а Бачка је домаћин Мачви.