Бараж за Подручну лигу Зрењанина: Клечани опет бољи

У Фаркаждину је по други пут за седам дана одржан реванш меч финала баража за попуну Подручне лиге Зрењанина, јер је претходни због невремена које је владало у околини прекинут у 20. минуту код стања 0:0.
fudbalska lopta

И у реваншу гостујући тим био је бољи и постигао два поготка као и у првом сусрету  у Клеку. Мрежу голмана Калина начео је Влада Чуровић лепим поготком. У 20. минуту необичан случај на терену, повредио се главни судија Пауновић, а његово место је преузео помоћник Зекоња из Кикинде. Гости су повећали на 2:0 голом Чуровића. Овом другим победом екипа Клека после више година поново се вратила у Подручну лигу Зрењанина.

М. Секулић

Тамиш - Клек 0:2 (0:2)

ФАРКАЖДИН: Итралиште Тамиша, гледалаца 400, судије: Пауновић (Житиште), Зекоља (Кикинда), стрелци: Чуровић у 5. и 25. минуту.

ТАМИШ: Калин, Јешин, Видаковић (Миленковић), Ивановић (Сувачарев), И. Костић, Зељков, Токовић, Новковић, Миловац (Новаков), Д. Костић, Туба.

КЛЕК: Стојков, Стојановски, Богдановић, Костић, Вучетић, Иванов, Чуровић, Ножинић, Б. Милановић, Чубра, Д. Милановић.