Баражи за попуну војвођанских лига

Овог викенда играју се фудбалске утакмиц у оквиру баража за попуну војвођанских лига.
fudbalska lopta

Субота

Бараж за Војвођанску лигу, југ – ИНЂИЈА: Железничар – ТСК (Темерин). Утакмица почиње у 17.30 сати.

Бараж за Војвођанску лигу , исток – ЧЕНТА: Банат – Раднички (Баранда). УТакмица почиње у 17.30.

Бараж за Војвођанску лигу, север – РАВНО СЕЛО: Пролетер – Крила Крајине (Бачка Паланка). Утакмица почиње у 17.30 сати.

Градска лига Новог Сада – ГОСПОЂИНЦИ: Јединство – Борац, НОВИ САД: Москва – Виноградар, ГАРДИНОВЦИ: Хајдук – Железничар, ВИЛОВО: Хајдук – Ветерник, БЕГЕЧ: Бачка – Футог, БУДИСАВА: Динамо – Сусек.

Утакмице почињу у 18.30 сати.

Недеља

Бараж за Српску лигу, Војводина – КАЋ: Југовић – ЧСК Пивара, ЧОНОПЉА: Слога – Војводина (Перлез).

Утакмице почињу у 17.30 сати.

Бараж за Војвођанску лигу, југ – ГОЛУБИНЦИ: Јадран – Нови Сад, Утакмица почиње у 17.30 сати.

Бараж за Војвођанску лигу , исток – ЕЛЕМИР: Нафтагас - Потпорањ. Утакмица почиње у 17.30.

Бараж за Војвођанску лигу, север – КУЦУРА: Искра – Херцеговац (Гајдобра). Утакмица почиње у 17.30 сати.

Тамиш потопио Вошу
Војводина (Б) - Тамиш (Ф) 1:3 (1:0)

И у другој утакмици баража за попуну Подручне лиге Зрењанина Тамиш из Фаркаждина је тријумфовао у Башаиду, савладао је Војводину са 3:1 и пласирао се у финале очекујући исход меча између Клека и екипе Рохама из Нове Црње.

Домаћин је повео и наговестио да би у двомечу могао да буде успешнији с обзиром да је у Фаркаждину изгубио са 1:2.Војводина се опредлила за одбрану вођства, а гости су кренули у нападе и у 73. минуту изједначили.Домаћин више није имао шта да чела, морао је да напада, што су гости умели да искористе и да до краја утакмице постигну још два гола.

М. Секулић

БАШАИД: Стадион Војводине, гледалаца око 400, судија: Белић (Зрењанин), стрелци: Радојев у 21. за Војводину, а Д. Костић у 73. и 85. и Новаковић у 90+3. минуту за Тамиш.

ВОЈВОДИНА: Протић, Винцан, Глушац (Глигорин), Шошић, Гаврић, Селаковић, Завишин, Јовановић (Г. Попов), Мимин, Д. Попов, Радојев.

ТАМИШ: Калин, Јешић, Видаковић, Малић, Д. Костић, Вељковић, Миловац (Ивановић), Новаковић, Токовић, И. Костић, Тубин.