Бечеј и Младост ГАТ имали контролни меч

Премијера крај Тисе протекла је по мери новог прволигаша из Новог Сада екипе Младости ГАТ и њеног тренера Љубомира Ристовског, јер је убедљиво победила домаћи ОФК Бечеј 1918 и с додатним самопоуздањем одлази на Златибор, где следи нова фаза припрема.
В. Јанков/Моменат са утакмице крај Тисе

Новосађани су од почетка имали иницијативу и већ у 5. минуту повели из једанаестерца. Сигуран егзекутор био је капитен Ремић. Наставили су гости атацима ка голу Милованова, а у 16. минуту Видаков је најбоље снашао у гужви и мрежа домаћина се по други пут затресла.

Већ у 48. минуту, после успешне акције неколико играча, Секулић је завршио полуволеј ударцем с десетак метара. Добар центаршут с десне стране у 57. минуту, материјализовао је Дражић прецизним ударцем главом,  за коначних 0:4.

ОФК Бечеј 1918 – Младост ГАТ 0:4 (0:2)

БЕЧЕЈ: Стадион крај Тисе, гледалаца: 100, судија: Ђумић (Бачка Топола). Стрелци: Ремић у 5. (из једанаестерца), Видаков у 16, Секулић у 48. и Дражић у 57. минуту.

ОФК БЕЧЕЈ 1918: Милованов, Новевски, Јеленковић, Воргучин, Прерадов, Тутњевић, Крајиновић, Савановић, Виновић, Топић, Томчић. Играли су још: Зувић, Милин, Бајић, Татић, М. Јелић, Мастило, Влаучин, Томић, Божичић, Кобиљски, Б. Јелић.

МЛАДОСТ ГАТ: Мирковић, Станић, Чубрило, Ожеговић, Јелић, Илић, Видаков, Станковић, Гојковић, Ремић, Димитрић. Играли су још: Слијепчевић, Мијић, Стојановић, Соуза, Миловановић, Швоња, Секулић, Марковић, Поповић, Илић, Дражић, Јовановић.

Текст и фото: В. Јанков