Куп Србије: Војводина са пенала до полуфинала

Пенали решавали ко ће у полуфинале Купа Србије, Војводина или Младост из Лучана на стадиону „Карађорђе“ у Новом Саду, а домаћини су били успешнији и резултатом 5:4 заслужено се пласирали даље
Sa meča Vojvodina-Mladost Foto: J. Grlić

Пенали

Бојовић из Младости погодио, Човић из Војводине изједначио. Павловић промашује за Младост, Вукадиновић Војводини доноси предност. Шатара даје гол за Младост, Гемовић изванредним лобом доноси преност Војводини. Јовановић изједначује, 3:3 , Стојковић доноси предност Војводини. Радивојевић прецизан 4:4, Дринчић доноси победу Војводини 5:4

94` Човић опасно прошао, Бојић касни за делић секунде, велика шанса за војводину у финишу

93` Симић на голу Војводине мења Роцкова

92`  Роцков брани одличан ударац Шатаре са велике даљине

90` Стојковић опасно шутирао главом, лопта пролази поред стативе гола Младости

89` Корнер за Војводину после опасног продора Бралића са десне стране

85` Контра Младости.шут Радивојевића са леве стране отишао далеко од гола, потом Вукадиновић опасно прошао, али голман Младости интервенише

84` Војводина апсолутно доминантна, Младост се само брани

83` У Младости изашао Јешић, ушао Кијевчанин

82` Седми корнер за Војводину, Дринчић центрира на прву стативу, опет шанса за Новосађане, шутирао је Бралић, али резултат остаје непромењен

81` Велики притисак Војводине, права опсада казненог простора Младости

78` Шанса за Војводину, повратна лопта у казненом, Гемовић изблокиран, потом Ђорђевић фантастичнио шутира, погађа место где се спајају пречка и статива

76` Човић  тражи пенал, Лалатовић тврди да је играч Војводине одгурнут, судија мисли другачије

74` Јовановић из Младости добио жути картпон, прилика за Вохјводину из слободњака

72` Јовановић шутира из  велике даљине, није било опасности по гол Роцкова. Стојковић из Виоводине добио жути картон

71` Уместо Одите у Младости ушао Павловић

70`Гемовић мења Мркајића у тиму Војводине

68` Стојковић шутирао искоса, голман Младости Зечевић жали се да је повређен

67` Војводина је појачала ритам с жељом да преломи утакмицу

66` Велика шанса за Војводину, Бојић шутирао из казненог, али је Зечевић једва скренуо лопту

64` Прва прилика за Младост, Роцков добро реагује после шута главом

61` Одлична акција Војводине, Стојковић дао добар пас Вукадиновићу, али овај није успео да одигра добар пас Бојићу

58` Бојић у паду шутира после центаршута, али је изблокиран , да ли је играч Мпадости Одита играо руком? После снимка , утисак је да ипак није

55` Одличан шут Дринчића из велике даљине, лопта је ишла у угао, голман Младости сконцентрисан

50` За сада утакмица није ухватила ритам у другом полувремену

45` Завршен први део утакмице, Војводина имала више лопту, Младост дисциплинованои затварала простор

44` Прва опасна ситуација пред голома Војводине, лопта незгодно шетала по казненом простору, на крају избачена у корнер, после ког није било претње по гол Роцкова

41` Лопта после Дринчићевог слободњака одлази до Стојковића, који упућује изузетно јак шут, али поред гола Младости

40` Фаул на Ђорђевићем на самој ивици казненог простор Младости, са левре стране, добра прилика за војводину из слободњака

34` Терен  после јаке кише није баш идеалан за игру, сигурно је да је то утицало да шанси буде мало

32` Стојковић шутира из даљине на гол Младости, лопта лети високо преко гола

31` Утакмица има темпа, али је за сада створено врло мало шанси, Војводина имала опасан напад преко Вукадиновића, али се Младост одбранила.

26` Продор Саничанина, било је контакта на двадесетак метара од гола, публика тражила фаул, судија проценио да га није било

25`Војводина има више лопту, Младост игра тврду дубоку зону

24` Брзи Вукадиновиђ ушао у казнени простор Младости, шут изблокирала двојица одбрамбених играча

21` Слободан ударац искоса са леве стране, Дринчић шаље "бомбу", лопта лети тик изнад пречке

14` Први корнер за Младост,

10` Још увек испрекидана утакмица, нема течних комбинација

7` Покушај Дринчића из даљине, први корнер на утакмици

3` За сада траје испитивање снага, игра се на средини терена