Четвртфинале Купа Војводине: Голеада у Адорјану

Голеада је почела већ у 1. минуту, на асистенцију Крајиновића, Матијашевић је, искоса с десне стране, погодио даљи угао.
fudbalska lopta

Седам минута касније, на центаршут Вучковића, изједначио је Дамјановић. У 13. минуту лопту у казненом просторуу губи Колунџић и борбени Данојевић погађа циљ за ново вођство које су гости преко Крајиновића и Шакића до 17.минута увећали на 1:4. У финишу првог дела тргли су се нападачи Тисе, па су најпре Вучковић на асистенцију Миликића, потом и Миликић шутом са 16 метара смањили на 3:4, а на другој страни, у 43. минуту, Тутњевић је из контре погодио десни угао за 3:5.

Обе екипе играле су без оптерећења за исход, а дошао је до изражаја квалитетнији састав српсколигаша, који је до 80. минута увећао вођство головима Крајиновића, Данојевића и Матијашевића. У два наврата из лепих акција у прилици је био Шицар, али је једном шутирао тик поред гола, а други пут је његов шут одбранио Брач. Пораз домаћина је ублажио Вучковић, погодивши с 20 метара искоса, с десне стране, горњи угао гола Брача. У другој четвртфиналној утакмици у Перлезу, фудбалери Подриња, после бољег извођења пенала, савладали су домаћу Војводину с 6:5 (0:0).

ТисаОџаци 4:8 (3:5)

АДОРЈАН: Игралиште Тисе, гледалаца: 50, судија: Н. Бикић (Зрењанин). Стрелци: Дамјановић у 8, Вучковић у 35. и 83. и Миликић у 37. за Тису, а Матијашевић у 1. и 80, Данојевић у 13. и 66, Шакић у 17, Крајновић у 14. и 59. и Тутњевић у 43. минуту за Оџаке. Жути картони: Тодоровић (Тиса) и Адамовић (Оџаци).

ТИСА: Тасић 7, Ушумовић 6, Панић 7, Шицар 6, Живковић 6, Дамјановић 8 (Апро -), Колунџић 6 (Мандић 7), Тодоровић 7, Плавшић 6, Вучковић 8.

ОЏАЦИ: Брач 7, Миличковић 7 (Мукелић -), Бабић 7, Јеринић 7, Шакић 7 (Адамовић -), Тутњевић 7, Крајиновић 8, Јухик 7, Данојевић 8 (Вујмиловић -), Веселиновић 7, Матијашевић 8.