Дерби 1. кола Суперлиге без победника, ТСЦ-Војводина (2:2)

У Сенти завршен дерби меч премијерног кола Суперлиге Србије ТСЦ-Војводина, ТСЦ повео из дискутабилног пенала голом Лукића у 26. минуту, изједначио Мркаић у 35, аутогол Варге у 49. минуту, води Војводина, Силађи изједначио у 79. минуту
fk vojvodina  - rad jgrlic

94` Судија означио крај меча у Сенти

91` Вукадиновићу жути картон због приговора

89` Деветак и Зец добили жуте картоне

86` Симић био бржи од нападача ТСЦ-а и однео му лопту, скочила клупа ТСЦ-а и тражила пенал, судија Новак Симић само одмахнуо руком

85`Дринчић из слободног ударца са више од тридесет метара, лопта иде поред гола

82` Грешку голмана Војводине Симића после корнера нападачи ТСЦ-а нису искористили

79` Зец изванредно продро средином терена, асистирао Силађију, ТСЦ изједначио на 2:2

75` Помоћни тренер Војводине Шарац добио црвени картон због приговора

70` Гемовић у Војводини заменио Бојића, у ТСЦ-у Петровић уместо Поњевића

65` Вукадиновић заменио Зукића у тиму Војводине

64` Саничанин из Војводине после центаршута лепо главом лобовао Филиповића, али гол звог фаула није признат, потом ТСЦ погађа пречку, потом корнер, Војводина се одбранила после велике гужве у петерцу

60` Дуроњић, који је недавно у ТСЦ-у ушао у игру покушао са леве стране параболом, голман Војводине Симић лако решава ситуацију

58` Силађи из ТСЦ-а добио жути картон

56` У ТСЦ-у Зец уместо Ђурића, Балажа мења Антонић

54` Шанса за Војводину, Зукић је из трка упутио праву бомбу, Филиповић некако одбранио

49` Аутогол Варге, Војводина води са 2:1, Дринчић добро послао лопту у простор, опасну акцију нападача Војводине Варга грешком претворио у гол за Новосађане

45` Новак Симић одсвирао крај првог полувремена

44` Дринчић центрирао из слободног ударца, Саничанин није успео да угрози  гол ТСЦ-а, завршница првог дела меча

35` Мркаић изједначио после изванредног слободњака Дринчића, ТСЦ-Војводина 1:1

31` Велика шанса за Војводину, акцију Бојића и Мркаића крајњим напором осујетио Филиповић

29` Жуте картоне добили тренери Лалатовић и Сабо

26` Пенал за ТСЦ, Бралић играо руком, Лукић шутнуо Симић одбранио, лопта опет дошла Лукићу који сада погађа,1:0 за ТСЦ. Пенал је био дискутабилан.

23` Опет корнер за Новосађане, Филиповић скида лопту са главе Бралићу, поново корнер  ТСЦ се одбранио. Војводина има иницијативу у овом делу меча

21` Први корнер за Војводину, одбрана ТСЦ-а чисти ситуацију

19` Немања Човић из Војводине бољи у дуелу са леве стране, упорношћу изборио лопту, шутно са леве стране поред гола. То је била прва шанса на мечу

18` Деветак одлично продро са леве стране, добро  центрирао Бојић, нападач Војводине закаснио за пола корака

17` За сада нема много повезаних акција, велика врућина очигледно утиче на ритам меча

7` Први напад ТСЦ-а, Ђурић био с леве стране казненог и неконтролисано шутнуо. Мркаић из Војводине добио жути картон због фаула у скоку

4` Контра  Војводине, Мркаић клизећим стартом ишчачкао лопту одбрамбеном играчу ТСЦ-а, голман Филиповић био опрезан и истрчао на време

ТСЦ: Ненад Филиповић, Борис Варга, Саша Томановић, Јанко Тумбасевић, Владимир Силађи, Дајан Поњевић,Михајло Бањац, Василије Ђурић, Филип Бабић, Бојан Балаж, Ненад Лукић

Војводина: Никола Симић, Младен Деветак, Сниша Саничанин, Нем,ања Човић, Дејан Зукић, Никола Андрић, Никола Дринчић, Момчило Мркаић, Петар бојић, Славко Бралић, Аранђел Стојковић