Друга футсал лига Србије: Новобечејци нокаутирали комшије

Имајући у виду дешавања на новобечејском паркету, Бечејци су још добро прошли.
futsal

Једина светла тачка, мада је 10 пута капитулирао, био је голман Сава Вадаски, који је зауставио 14 шутева. Остали као да су дошли да уживају у предивним потезима и акцијама Новобечејаца.

Само су у непуној првој четвртини утакмице младићи да десне обале Тисе успели да сачувају своју мрежу, али не зато што су били равноправан партнер на терену, него што су се домаћи испромашивали или је Вадаски успешно интервенисао. А кад је Никола Томић са два гола начео Бачване, погоци су се ређали као на траци. Из туце голова, најефектнији је био Ненада Виновића за 8:1, јер су пре његове егзекуција тројица домаћих играча кроз ноге протурали лопту ривалима. Иако су сваки гол гледаоци бурно поздравили, за овај су устали са својих места, а играчи су га обележили загрљајима крај клупе са резервним играчима.

В. Јанков

Тиса - Бечеј 10:2 (4:0)

НОВИ БЕЧЕЈ: СРЦ „Јединство“, гледалаца: 250. Судије:  Панић и  Радуловић (објица из Београда), Стрелци: Томић у 9, 12. и 38, Губеринић у 13, Чичић у 19. и 33, Томчић у 23. и 24, Целин у 25 и Виновић у 28. за Тису, а Станић у 22. и Воргучин у 37. минуту за Бечеј. Нагомилавање прекршаја: Тиса 10 (5+5), Бечеј 8 (4+4).

ТИСА: Ћурчић (6 одбрана) 7, Чичић 8, Летић 7,5, Губеринић 7,5, Целин 7,5, Андрић(3 одбране) 7, Томчић 8,5, Станојев -, Томић 8,5, Максимовић -, Зокић 6,5, Попов 7, Виновић 7.

БЕЧЕЈ: Вадаски (14 одбрана) 7, Арђелан 5, Голуб 5, Дражић 5,5, Станић 5,5, Новаков -, Ћулум 5, Кобиљски 5, Воргучин 5,5, Арваи 5, Мандаџић 5.