ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА СРБИЈЕ Победа за мирнији наставак сезоне

Гости су боље отворили утакмицу и у 10. минуту, погоцима Сабљића и Марковића, имали су два гола предности.
В. Јанков/ Срђан Голуб (9) постигао два гола на асистенције Срђана Станића

Томе је допринео и голман Смедереваца Владимира Тешановић, који је у првом полувремену одбранио девет шутева, али није могао „пројектил“ Дражена Арвајиа.

У наставку су домаћи од првом звука сирене кренули силовито. Срђан Голуб је на асистенције имењака Станића постигао два гола, а онда је капитен Стефан Кораћ волејем повећао на 4:2. Иако је остало нешто мање од 16 минута до краја, Смедеревци су се определили за игру без голмана и успео је Бркић да се упише у листу стрелаца. Међутим, то је било све што су урадили крај Тисе. Коначан резултат 5:3 поставио је Арваји.

Овом победом Бечејци су обезбедили мирнији наставак друголигашке сезоне.

В. Ј.

Бечеј – Смедерево 5:2 (1:2)

БЕЧЕЈ: ОСЦ „Ђорђе Предин Баyа“. Гледалаца: 100. Судије: Рабреновић и Лазаревић (обојица из Београда). Стрелци: 0:1 Сабљић у 8, 0:2 Марковић у 10, 1:2 Арваји у 16, 2:2 Голуб у 22, 3:2 Голуб у 23, 4:2 Кораћ у 25, 4:3 Бркић у 27, 5:3 Арваји у 29. минуту. Жути картон: Пауновић (Смедерево). Нагомилавање прекршаја: Бечеј 4(2+2), Смедерево 7(4+3).

БЕЧЕЈ 2003: Лазовић(2 одбране) 6, Голуб 8, Кораћ 7,5, Бодоњи 7, Станић 8, Илчешин 6, Арђељан 7, Кобиљски 6,5, Вадаски (5 одбрана) 7, Арваји 7,5, Секулић 6.

СМЕДЕРЕВО: Тешановић(11. одбрана) 7, Мараковић 7, Филиповић 7,5, Сабљић 7, Пауновић 7, Добросављевић -, Бркић 7, Ђорђевић – Милићевић -, Пантић 6.