ДРУГА НОВОСАДСКА  ЛИГА Гардиновчанима општински дерби

Хајдук (Г) - Тител 3:1 (2:0)
fudbal lopta pix

ГАРДИНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 350. Судија: Јовановић (Нови Сад). Стрелци: Ракић у 16, Тошић  у 29. Радаковић у 56. за Хајдук,  а Стојановић у 54. минуту за Тител. Жути картони: Јосимов, Јовановић, Тошић, Стојановић, С. Видић, Керац (Хајдук), Ђаковић, Фодор, Суботин, Ружин, Паунић, Стојановић, тренер Радивојевић (Тител)

ХАЈДУК: Јосимов 8, Смиљанић 8, Гајић 9, Ракић 9, Јовановић 8 (од 72. С. Видић 8), Тошић 9 (од 78. Мучи 8), Голић 8 (од 52. Н. Видић 8), Стојановић 8 (од 79. Керац 8), Радаковић 9, Цветковић 8 (од 72. Шегуљски 8), Илић 9.

ТИТЕЛ: Мајор 7, Ђаковић 7, Фодор 7, Суботин 7, Анђелковић 7, Цетењи 7 (од 57. С. Јованов 7), Н. Јованов 7, Ружин 7, Паунић 7, Гардиновачки 7 (од 46. Поповић 7). Стојановић 7.

Успешнији су били играчи Хајдука који су головима Ракића и Тошића у првом и Радаковића на почетку другог полувремена савладали Мајора, а почасни гол за Тител постигао је Стојановић.

Сл. Симић

Динамо - Ченеј 1:1 (1:1)

БУДИСАВА: Игралиште Мала Грбавица, гледалаца 100, судија: Дејановић (Темерин), стрелци: Вучковић у 8. за Динамо, а Сербак у 30. минуту за Ченеј. Жути картони: Здравковић (Динамо), Човић (Ченеј).

ДИНАМО: Ракита, Цветковић, Пејаковић, Вучковић (Бикицки), Манојловић, Здравковић (Перић), Колаковић (Грујић), Гавриловић (Дорословачки), Ковач (Кираљ), Лимановић, Прерадовић.

ЧЕНЕЈ: Салонски, Бучо, Ћурчић, Проле, Малетић, Брзак (Кузмановић), Стојковић, Човић, Сербак (Сучевић), Милошев (Пешић), Арсенијевић (Вилотијевић).

У једном од дербију зачеља није било одлуке. Играло се углавном по средини терена.

М. Г.

Петар Пуача - Борац (Р) 5:3 (2:1)

КИСАЧ: Игралиште Татре, гледалаца 50, судија: Морача (Сремска Каменица), стрелци: Хадија у 4. 19. 81. Радишић у 59. (из пенала), Станић у 68. за Петар Пуача, а Мурина у 43. и 71. и Зећири у 73. минуту ( аутогол) за Борац.

ПЕТАР ПУАЧА: Ђорђевић, Костић, Величковић, Зећири, Радишић, Васић (Савић), Багоња, Николић, Хадија, Кончаревић (Пагач), Бајкин (Станић).

БОРАЦ: Димитријевић, Вукотић, Трифунов, Марчић, Миланов, Недељковић (Карадеглић), Мурина, Томаш (Вујовић), Миљковић (Карановић), Предојевић, Крнић.

Млади фудбалери Петра Пуаче одиграли су добру утакмице и после дужег времена забележили победу. Све је било решено већ првих шездесетак минута,  али мора се рећи да се Раковчани нису предавали.

С. П.

Виноградар - Борац (НС) 0:5 (0:2)

ЛЕДИНЦИ: Игралиште Виноградара, гледалаца 100, судија: Штрумпф (Нови Сад), стрелци: Асани у 3. Периновић у 8. Павловић у 57. Кременовић у 62. и 68. минуту. Жути картони: Лаловић, Аникић (Виноградар).

ВИНОГРАДАР: Вујовић, Поповић, Н. Елез, Борић (Пап), С. Елез, Н. Лукић (Аникић), Лаловић, Чалмић, Стојановић, Петрић, Газивода (С. Лукић).

БОРАЦ: Кизић, Берић, Папрић, Павловић, Периновић, Кременовић (Ђорђевски), Асани (Поповић), Влаисављевић (Караћ), Сладић (Ђаковић), Куртиши (Убипарип), Свитић.

Фудбалери Борца лако су стигли до победе у Лединцима. Већ после 8. минута игре гости су водили са 2:0 и практично решили меч.

Ђ. Л.

Сланобарац - Милетић 4:3 (4:2)

НОВИ САД: Игралиште Проелтера на Сланој бари, гледалаца 50, судија: Штрбац (Сремска Каменица), стрелци: Маца-

кања у 9. 18. и 22. и Коларов у 32. за Сланобарац, а Јосиповић у 6. Н. Лишић у 40. и Багић у 67.минуту за Милетић. Жути картони: Хајоли (Сланобарац), М.Лишић, Малетин (Милетић),

СЛАНОБАРАЦ: Ковачевић, Кнежевић (Кокановић), Хајоли (Шевић), Краснићи, Греку, Симић, Михољчић (Пашић), Вулић (Хаљими), Коларов, Шекуларац (Марић), Мацакања.

МИЛЕТИЋ: Петковић, Рогић, Славнић, Гелић, Павловић, Станковић (Багић), Јосиповић, М. Лишић, Малетин, Игњић (Бањац), Н. Лишић (Јанковић).

Фудбалери Сланобарца успели су да забележе победу после више од шест месеци стигли су до тријумфа. После солидне игре савладали су екипу из Мошорина.

Д. Н.

Обилић - Татра 0:3 (0:2)

ВИЛОВО: Игралиште Обилића, гледалаца 100, судија: Марковић (Нови Сад), стрелци: Багоња у 25. (из пенала9, Муха у 32. и Крајчик у 80 минуту (из пенала). Жути картони: Јојарт (Обилић), Муњаш (Татра).

ОБИЛИЋ: Ђукић, Џамбас (С. Панић), Ђурић, Ј. Панић, Јојарт, Добрић, Ђурковић (Видић), Ћуковић (Лаловић), Ћурчић, Живанчев, Б. Панић.

ТАТРА: Муњаш, Коларов, Поњажанец, Маковник, Багоња, В. Ожват (Јамбрих), Хрћан (Крајчик), Фабијан (Возар), Ј. Ожват, Муха, Кецман (Бранковић, Д. Ожват).

Кисачани су забележили прву пролећну победу, сигурном игром савладали су Обилић у Вилову.

Д. П.

Железничар - Стражилово 0:3 (0:2)

НОВИ САД: Игралиште Железничара, гледалаца 100, судија: Дувњак (Нови Сад), стрелци: Звекан у 9. Радоњић у 45. и Ћирковић у 54. минуту. Жути картон: Вулетић (Стражилово).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Лужајић, Видаковић (Рајхерт), Спајић, Драгин, Лончар (Лаврек), Милосављевић (Микан), Бајинца (Здимировић), Предојевић, Савин (Недић), Видаковић, Булатовић.

СТРАЖИЛОВО: Смиљанић, Кнежић (Вулетић), Вунић, Пуношевац, Недић, Коста, Ћирковић (Станковић), Маливук (Јовичић), Радонић (Пејчић), Вуковић (Пантић), Звекан.

Наставили су фудбалери Стражилова сјајним играма. Без проблема славили у мечу са Железничарем. Већ у првом делу гости из Сремских Карловаца стекли су предност од два гола.