clear sky
25°C
24.06.2025.
Нови Сад
eur
117.2039
usd
100.9595
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

ДРУГА УТАКМИЦА БАРАЖА ЗА ПОПУНУ ПОДРУЧНЕ ЛИГЕ ПАНЧЕВО После деценије екипа из Делиблата у вишем рангу

24.06.2025. 15:39 15:40
Пише:
Извор:
Дневник
Б.Стојковски
Фото: Б.Стојковски

У реванш утакмицу баража за попуну ПФЛ Панчево гости из Делиблата ушли су са стеченом предносћу од шест голова из првог сусрета.

Будућност – Омладинац (Д) 3:4 (0:4)

АЛИБУНАР: Гледалаца: 250. Судија: Стојадиновић (Панчево). Стрелци: Инђић у 60, Србеско у 78. из пенала,  Комлоши у 89 за Будућност,  Бојан Тајдић у 2, Јоновић у 5, 30. и 44. минуту за Омладинац. 

БУДУЋНОСТ (А): М. Лукић 6,5, Пихаљић 6, Миливојев 6 (Алексић 6,5), Бобић 6 (Комлоши 7), Инђић 7,  Јарковачки 6 (Србеску 7), Грбић 6 (Радак 6), Трајковић 6 (В.Лукић 6,5), Караклић 6, Узуновић 6, Врањевац 6.

ОМЛАДИНАЦ (Д): С. Потић - (Томић -), Ивков 7, Николић 7, Бобан Тајдић 7, Аугустин 7, Јоновић 8,5 (Дукић 7), Бојан  Тајдић 7,5 (Стојковић 7), Помар 7,5, Андрејић 7,5 (Недељков 7), Радић 7 (Станковић 7), В.Потић 7.

И у Алибунару су славили убедљиво и прославили улазак у виши ранг. У оба меча баража истакао се Мирослав Јоновић, који је постигао шест голова и допринео да тим из Делиблата после 10 година се врате у пети ранг такмичења. 

После само пет минута гости су постигли два поготка у мрежи Милоша Лукића. После добре акције гостујућих играћа Јоновић је по други пут на мечу затресао мрежу тима из Алибунара.  

Минут пре одласка на одмор својим трећим голом Јоновић је повисио резултат на 0:4. 

У другом полувремену домаћи фудбалери су успели само да поправе утисак. Инђић искористио је прилику и постигао погодак за свој тим. До краја још два поготка у гостију стрелци су били Србеску из пенала и Комлоши минут пре краја меча. 

Текст и фото: Б.Стојковски

Извор:
Дневник
Пише:
Пошаљите коментар