Војводина-Партизан, пенали 4:2, Новосађани освојили Куп Србије

Пенали одлучили победника финала Купа Србије у мечу Војводина-Партизан у Нишу на стадиону Чаир: Натхо доводи Партизан у вођство, Стојковић изједначује за Војводину, Витас шаље лопту преко гола Роцкова , Гемовић атрактивно погађа за Војводину, Стевановић даје за Партизан, сада је 2.2, Деветак погађа, Војводина води 3:2, Натхо желео да се обрачуна са Деветком, жути за Деветка, црвени за Стевановића, Здјелар шаље лопту преко гола, Ђорђевић погодио, Војводина је освајач Купа Србије
в

122` Крај продужетака

119` Буни се клупа Војводине, сматрају да је судија требало да пусти предност, Павловић из Партизана добија жути

116` Витас са 30 метара из слободњака, лопта иде у корнер

113` Без шанси у другом продужетку

105` Завршен први продужетак, почео други

102` Жути картон за Стевановића  због фаула којим је пресекао напад Војводине

99` Натхо шутира из слободњака са 17 метара преко гола

97` У продужецима растрзана игра

96` Почели продужеци

96` Завршено друго полувреме финала

96` Прекид траје, Лалатовић  је био гађан столицама

96` Страхиња Павловић после корнера маказицама закуцао лопту у рашље Војводининог гола

92` Дринчић добија жути картон

91` Велика шанса за Садика, Роцков опет фантастично брани

88` Андрић  добио жути због одуговлачења

87` Витас фаулом пресекао контру Војводине и добио жути картон

83` Стевановић изузетно шутира из даљине, Роцков још лепше брани

80` Садик лепо асистирао Стеановићу, који смањује вођство Војводине на 2:1, у Војводини Зукић заменио Бојића

76` Бојић добија жути картон због фаула над Натхоом, Лазар Павловић мења Суму, који се повредио

74` Садик после дриблинга шутира преко гола

72` У Партизану Матић мења Асана

71` Жути картон за тренера Војводине Лалатовића, протестовао је због аута

68` Витас из велике даљине шаље бомбу и погађа стативу

67` Саничанин добио жути због фаула над Садиком

66` У Војводини Гемовић уместо Вукадиновића

65` Опет изванредна интервенција Роцкова, на крају Деветак избија лопту

59` Контра Вукадиновића, Витас га затвара, Стојковић лако купи лопту

55` Мајсторија Бојића, изиграо је Павловића и мајсторски погодио за 2:0 за Војводину

55` У Војводини Деветак мења Мркаића

52` Велика шанса Садика који после паса улази брзо у казнени, Роцков фантастично брани

50` Мркаић избацио  двојицу Партизанових играча из изгре, изблиза се десне стране шутира са ефееом, лопта иде поред Партизановог гола

47` Права бомба Садика из казненог са десне стране, Роцков изванредно брани

46` Почело друго полувреме, у Партизану Сума заменио Шћекића, Витас Остојића

45` Асано шутира преко гола из добре позиције са ивице шеснаестерца после доброг паса Натхоа, крај првог полувремена

45` После примљеног гола Партизан без концентрације, Војводина лако сече нападе црно-белих, који се базирају на дугим лоптама

37` Мркаић добио дуел са Павловићем у шеснаестерцу, следила асистенција Бојића, брзи Вукадиновић побегао одбрани Партизана и лако погодио мрежу Стојковића , Војводина води са 1:0

32` Лазар Марковић у Партизану изашао због повреде, ушао Филип Стевановић

31` Брза акција Војводине са десне стране, лепа размена пасова, Мркаић шутира са двадесетак метара преко гола

26` Садик је у петерцу са леве стране успео да провуче лопту "кроз" више играча Војводине, одбрана новосадских црвено-белих на крају решава проблем

19` Први корнер за Партизан, убацује Натхо, одбрана Војводине је то расчистила

15` Други корнер за Војводину, Дринчић убацује, лопта му се враћа, Дринчић незгодно центрира,никог од нападача Војводине, потом брза контра Партизана, Роцков истрчава, Марковић се није снашао, отишао је удесно да аут линије, Војводина је добро одиграла одбрану

11` Шанса за Партизан, Садик продро са леве стране после паса Натхоа, Асано  некако захвата лопту, Роцков на висини задатака

10` Први корнер за Војводину, одбрана Партизана добро реагује

8` Марковић шутира мекано главом после доброг продора Садика са десне стране, лопта има мекан лук, Роцков лако хвата

6` Чврста игра на средини терена, доста ситних фаулова

4` Дринчић из слободњака шутира са велике дистанце, лопта пролази близу Стојковићевог гола

`Војводина: Роцков, Андрић, Бралић,Саничанин, Ђорђевић, Стојковић, Дринчић,Вукадиновић, Бојић, Човић, Мркаић

Партизан: Стојковић , Милетић, Остојић, С. Павловић,Урошевић, Здјелар, Шћекић,Марковић, Натхо, Асано, Садик