ФУДБАЛЕРИ БАЈЕРНА И ПСЖ-А ОБЕЗБЕДИЛИ ПЛАСМАН у четвртфинале Лиге шампиона

МИНХЕН: Фудбалери Бајерна пласирали су се у чевртфинале Лиге шампиона, пошто су вечерас у Минхену победили екипу Лација са 3:0 (2:0).
b

Фудбалери Лација су у првом мечу, који је одигран 14. фебруара у Риму, победили Бајерн резултатом 1:0.

Голове за немачки клуб данас су постигли Хари Кејн у 38. и 66. минуту, као и Томас Милер у 45. минуту.

Фудбалери Париз Сен Жермена такође су се пласирали у четвртфинале, пошто су вечерас на гостовању победили екипу Реал Сосиједада са 2:1 (1:0).

ПСЖ је у првом мечу, који је одигран 14. фебруара, на свом терену славио резултатом 2:0.

Прецизан за француски клуб данас био је Килијан Ембапе у 15. минуту и 56. минуту. Почасни гол за домаћи тим постигао је Микел Мерино у 89. минуту.