НЕЋЕ БИТИ ДИРИГОВАН ЖРЕБ ПОЛУФИНАЛА Крагујевачки Раднички победио Нови Пазар за полуфинале Купа Србије

Фудбалери крагујевачког Радничког пласирали су се у полуфинале Купа Србије пошто су код куће савладали Нови Пазар резултатом 3:1.
lopta fudbal pix

У мечу од 100 минута, који је у финишу прекидан због сукоба две клупе покрај аут-линије, голови одлуке пали су у првом полувремену.

Домаћин је пред око седам хиљада навијача повео у 31. минуту. Матија Глушчевић је био асистент, а нападач из Гваделупа Килијан Бевис стрелац. У 35. минуту резервиста гостију Сеад Исламовић је играо руком у шеснаестерцу, досуђен је пенал за домаће, а сигуран је са беле тачке био Милутин Видосављевић.

Резервиста гостију Никола Срећковић је у 73. минуту смањио на 1:2 и тако вратио неизвесност у финиш утакмице.

У 90. минуту главни судија Дејан Трифковић искључио је због приговора тренера домаће екипе Феђу Дудића.

Резервиста домаћих, Колумбијац Дилан Ортиз, ставља тачку на меч голом у 90+8. минуту. Асистент је био такође резервиста Бојан Аџић.

Пре Радничког, у полуфинале Купа Србије пласирали су се бранилац трофеја Црвена звезда, Партизан и Војводина.

Жреб за полуфинале Купа биће одржан у уторак у подне, а неће бити диригован, што значи да свако може да игра против свакога. Полуфиналне утакмице су на програму 24. априла, а финале је заказано за 23. мај.