Футсал до 19: Србија нерешено са прваком Европе

Омладинска футсал репрезентација Србије до 19 година одиграла је меч без победника 3:3 (2:1) са прваком Европе селекцијом Шпаније у другој пријатељској утакмици.
Ј. Галић/Футсал селекција Србије до 19 година

Србија је имала победу у џепу али је Хорхе 30 сек изједначио. У веома доброј представи „орлићи“ су били равноправан ривал јакој селекцији „фурије“.

Србија је имала иницијативу, било је доста узбуђења и добрих потеза пред пуном двораном у Новом Бечеју.

Србија-Шпанија 3:3 (2:1)

НОВИ БЕЧЕЈ: Дворана СРЦ Јединство, гледалаца: око 2.000, судије: Радојчић, Петровић, Јоцовић, стрелци: Чарапић у 8. минуту и Реџовић у 17. и Урошевић 37. минуту (Србија), Салазар у 9. минуту, Пабло Мартинез у 36. и Хорхе Караско у 40. минуту (Шпанија). Жути картони: Живановић (Србија) П. Мартинез, П. Муњоз (Шпанија).

СРБИЈА: Лука Ђорђевић, Марјановић, Л. Живановић, Реџовић, Урошевић. Маран, Чарапић, Недељковић, Ераковић, Лазар Ђорђевић, Лукић, М. Живановић, Станковић, Томић.

ШПАНИЈА: Адриан Мартинез, Вега, Салазар, Пабло Мартинез, Хорхе Караско, Гонзалес, Наваро, Гомез Пуеро, Анхел Лозано, Гузман, Ален, Гонзало Мартинез, Пабло Муњоз.

Текст и фото: Ј. Галић