clear sky
33°C
23.07.2025.
Нови Сад
eur
117.1822
usd
100.2243
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

ГАЂАЛИ СУ ИГРАЧЕ СРБИЈЕ, А САДА ПРОЗИВАЈУ ФИФУ Забрањени навијачи Албаније бесни после казне савезу

23.07.2025. 16:28 16:40
Пише:
Извор:
Дневник/Ало.рс
Youtube prinstcrin/TRAVELER-OF-EARTH
Фото: Youtube prinstcrin/TRAVELER-OF-EARTH

Фудбалски савез Албаније кажњен је од стране ФИФА са 173 хиљаде евра због недоличног понашања навијача на мечу са Србијом који је одигран седмог јуна у Тирани.

Разлози су убацивање предмета у терен, којима су погођени фудбалери Србије, као и увреде на рачун Срба. 

Сада су се огласили ватрени навијачи Албаније, којима је било забрањено да присуствују овом мечу.

Њихову изјаву пренео је новинар са тзв. Косова Арлинд Садику, који је провоцирао Србе на прошлогодишњем Европском првенству, због чега га је УЕФА избацила са такмичења. Они наводе суму од 161 хиљада евра у свом саопштењу.

- Једном је одлучено да се ТКЗ (навијачи Албаније такозвани "црвено-црни навијачи") искључи из дистрибуције карата и ево резултата: казна од 161.000 евра. Тако велика казна у новчаној вредности никада се није догодила, чак ни када су сви навијачи били присутни на стадиону.

Ово је „контролисано управљање“ картама од стране Фудбалског савеза Албаније. Ово је прави одраз политике према својим верним навијачима - наводи се у саопштењу.

Sport.alo.rs

Извор:
Дневник/Ало.рс
Пише:
Пошаљите коментар