ГЛ Нови Сад: Председник клуба спасао бод

Иако су домаћи показали бољу игру нерешен резултат је реалан.
fudbal

Милетић - Фрушкогорац 2:2 (1:1)

МОШОРИН: Игралиште Милетића, гледалаца 200, судија: Димитријевић (Нови Сад), стрелци: Багић у 25. Бањац у 91. за Милетић, Бркљача у 17. Јефтић у 88. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Доб. Трифуновић (Милетић), Глишић, Кукурузовић, Младеновић (Фрушкогорац).

МИЛЕТИЋ: Славнић 7, Рогић 7, Калаковић 7, Пругић 7 (Пожарев), Бањац 8, Багић 8, Павков 7, Лишић 6 (Доб. Трифуновић), Деј. Трифуновић 7, Гелић 7, Ђурић 8.

ФРУШКОГОРАЦ: С. Боројеивћ 6, Младеновић 6, Васојевић 6, Кукурузовић 7, Петровић 7, Поповић 6, Јефтић 7, Варничић 7, Глишић 7 (Јокић, В. Боројевић), Бркљача 6, Михаљец 6.

Могли су гости и победити, али је председник клуба Сава Бањац у надокнади времену евроголом је послао лопту у горњи десни голманов угао где Боројевић је погледом испратио лопту.

Ж. Марковић

Ченеј - Центар 1:1 (0:1)

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченеја, гледалаца 100, судија: Кљајић (Бачки Јарак), стрелци: Стојковић у 70. за Ченеј, а Милић у 22. минуту (из пенала) за Центар. Жути картони: Ковачевић, Брзак, Стојановић, Проле (Ченеј), Шашић, Бањанин, Чалија, Милић (Центар).

ЧЕНЕЈ: Стојановић, Јовановић, Драгин, Проле, Лукић, Спасојевић, Вилотијевић (Јаћимовски), Ковачевић (Стојковић), Брзак, Чабрило (Мојсиловић), Челић.

ЦЕНТАР: Вулин, Почек, Милић, Петковић, Вућуревић (Папић), Марков, Бањанин (Јурић), Томић, Чалија, Шашић (Кораћ), Шљукић.

М. По.

Тител - Сусек 3:1, Железничар - Борац 1:3, Милетић - Фрушкогорац 2:2, Ченеј - Центар 1:1, Бачка - Динамо 6:2, Обилић - Хајдук 3:0 . Слободан је тим: Москва.