ГЛ Сремска Митровица - друга група: Ревија голова у Митровици

Већ у првом полувремену гледаоци су могли да уживају у ефикасној игри.
fudbal, pixabay

Срем (СМ) - Слобода 9:4 (6:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште, Срема, гледалаца 110, судија Трећаковић (Сремска Митровица). Стрелци: Николић у 15, 20, 27. 81, Б. Вуковић у 31, Прокић у 41. и 74. и  Шивољицки у 44. и 52. за Срем, Томић у 39, Недељковић 57. и 64. и Д. Мијатовић у 84. минуту за Слободу.

СРЕМ: А. Вуковић, Грујичић, Колибар, Јовановић, Драгић, Барић, Шупица, Николић, Шивољицки, Прокић, Б. Вуковић.

СЛОБОДА: Срећковић, Топаловић, Алинчић, Ристановић, В. Мијатовић, Томић, Гело, Недељковић, Чанаџија, Жегарац, Д. Мијатовић.

А. Илић

Планинац - Спарта 0:2 (0:1)

ЛЕЖИМИР: Игралиште Планинца, гледалаца 120, судија Остојић (Сремска Митровица). Стрелци: Ђ. Томашевић у 39. и Крунић у 66. за Планинац, минуту за Спарту.

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић, Милић, Цвјетковић, Антонић (Новак), Вулетић, Јаховић, Петковић, Симић, Аврамовић, Свилокос, Филиповић.

СПАРТА:  Наградић, С. Тешановић, Ивковић, Вуковић, Мелентић, Велики (Лакетић), Н. Тешановић (Видаковић), Симић (Наранџић), Оџаклић (В. Томашевић), Крунић, Ђ. Томашевић.

У 24. минуту ударац Оџаклића с пенала одбранио је голман домаћих Пејчиновић. Вођство гостима је донео Ђ. Томашевић из волеј ударца са око 25 метара. Лопта је завршила испод саме пречке. Крунић је одбијену лопту само вратио у мрежу.

М. Добрић

Слога (Ч) - Напредак 3:0 (2:0) (прекинуто у 76. минуту)

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, гледалаца 80, судија Божић (Шуљам). Стрелац: Зец у 8, 10. и 58. минуту.

СЛОГА: Зељковић, Станивуковић, Плавшић, Маричић, Б. Плавшић, Славко Кекић, Владисављевић, Богосављевић, Моцоња, Благојевић, Зец (Мрђан), Слободан Кекић.

НАПРЕДАК: Ђоноја, Дујић, Тешић, А. Симић, Станић, Томшчић, Поповић.

Гости из Шуљма су у Чалму допутовали са само седам играча.У 76. минуту се повредио Томшчић, па је судија морао да прекине меч.

М. Плавшић

Резултати:

АЛМА: Слога-Напредак 3:0 (прекинуто у 76. минуту), СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Срем-Слобода 9:4, ЛЕЖИМИР: Планинац- Спарта 0:2. Трговачки из Сремске Митровице је био слободан.