ГЛ Сремска Митровица: Касно се пробудили Радинчани

Играчи домаћег Борца, и Срема, из Сремске Митровице, први пут су играли у првенству за бодове.
Fudbal

Борац (ВР) - Срем (СМ) 3:4 (0:2)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија Стојановић (Сремска Митровица). Стрелци: Јелић у 67, Ђуричић у 72. и Н. Николић у 74.(из пенала) за Борац, а Драгић у 14. и 18.и Ивић у 52. и 58. минуту за Срем.

БОРАЦ: М. Николић 6, Данојлић 6, Козомара 6, Станишић 6 (Цвијановић), М. Симић 6 (Јелић 6), Дејановић 6, Бранислав Церовац 6, Бојан Церовац 6, Н. Николић 6, Ђуричић 6, Малијевић 6 (В. Симић 6).

СРЕМ: Дудић 7, Лаћарачки 7, Д. Мађаровски 6, Чоњагић 7, Чорак 7, Стрниша 7, Кузминац 7, Драгић 7, Милошевић 7, Ивић 8, Николић 7.

А, домаћини, су у првом полувремену, пружили најслабију партију до сада.Пробудули су се тек када су играчи Срема повели са 4:0, али то није било довољно и за преокрет, и за победу.

Полетарац - Борац (Р) 2:5 (1:4)

ЛАЋАРАК: Игралиште Полетарца, гледалаца 50, судија Новаковић (Сремска Митровица).Стрелци: З. Петровић у 18. и Предојевић у 90. за Полетарац, Дејан Станић у 28, Глишић у 27, Рудић у 39. и 43. (оба из пенала) и Митровић у 89. минуту за Борац. Жути картони: Предојевић, Ђ. Владисављевић, Куминац, Поповић (Полетарац), Дарко Станић, Дејан Станић (Борац).

ПОЛЕТАРАЦ: Игњатић 6, Б. Илић 6, Поповић 6, Предојевић 6, И. Илић 6, Дураћ 6, Кузинац 6, Г. Владисављевић 6 (Костадиновић 6), Милићевић 6, З. Петровић 6 (Крнетић 6), Ђ. Владисављевић 6.

БОРАЦ: Ж. Владисављевић 7, Ђорђић 7, Јокић 7, Дејан Станић 7, Станисављевић 7, Рудић 7, М. Владисављевић 7, М. Савић 7 (С. Владисављевић 7), Глишић 7, Н. Вићентић 7, Дарко Станић 7.

Криза, игре, и резултата Полетарца се наставља. Овога, пута, ту домаћу, кризу, искористила је и екипа Борца из Раденковића, и нанела им тежак пораз.

И. Илић

Ноћај - Трговачки 2:5 (1:3)

НОЋАЈ: Игралиште Ноћаја, гледалаца 30, судија Јелачић (Сремска Митровица).Стрелци: Огњеновић у 35. и Павловић у 47. за Ноћај,а  Трифуновоић у 9. и 25, Алимановић у 18, Петровић у 54. и М. Јовић у 63. минуту за Трговачки. Жути картони: Илић, Ђурчић (Ноћај), Трифуновић, Николић (Трговачки).

НОЋАЈ:Јанковић, Аљић, Милисав Владисављевић, Г. Симић, Јеликић, Милош Владисављевић  (Тривковић), Пармаковић (Илић), Павловић, Огњеновић, Ђурчић, Марко Владисављевић.

ТРГОВАЧКИ: Манојловић (Спасојевић), Николић, Чубра, М. Јовић, Станић, Ћетковић, Алимановић (Павловић), Трифуновић, Петровић (Гојић), Крстић, Дрча.

Милош Јовић је постигао ефектан гол, за памћење.Тукао је лопту с 16 метара, тако да је она завршила испод пречке по средини гола. Голман домаћих Јанковић је лопту стигао само да закачи прстима.

С. Војновић

Змај - Планинац 4:1 (2:0)

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, гледалаца 75, судија Малешевић (Лаћарак).Стрелци: Ђукић у 22, Пармаковић у 40, Миловановић у 56.и И. Бугарски у 80.за Змај, а Панић у 88. минуту за Планинац. Жути картон: Дронић (Планинац).

ЗМАЈ: Михајловић 6, Ђурић 7 (Вученовић), М. Бугарски 7, Госповић 7, Зацкалицки 7, Гаџурић 7, Чупић 7, Пармаковић 9 (И. Бугарски 7), Ђукић 8 (Тривковић), Миловановић 7.

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 7, Милић 6, Петковић 5, Јеремић 5, М. Новак 5 (Гршић), Милекић 5, Ђокић 5, Дронић 5, Мачкић 5, Панић 5, Чевизовић 5.

Ноћајци, су били, бољи ривал у току целог меча.Ђукић је постигао гол по земљи, пошто је избио сам испред голмана Пејчиновића, а Пармаковић, Миловановић и Бугараки су постигли голове после брзих акција.

М. Илић

Граничар (К) - Слобода 1:0 (1:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 60, судија Боођи (Сремска Митровица).Стрелац: Д. Босанац у 11.Жути картони: Д. Босанац (Граничар), Томић, Жегарац, Петровић (Слобода).

ГРАНИЧАР: Мергл 7, Б. Владисављевић 7 (Недић), В. Влаисављевић 7, А. Симић 7, Дејан Печеница 7, М. Босанац 7, Дарко Печеница 7, М. Симић 7, Ковачевић (Мицић), Д. Босанац 7, Белић 7 (Живановић).

СЛОБОДА: М. Гвока 7, Алинчић 6, Милановић 7, Петровић 7, Стрниша 7, Маленковић 7 (Ивановић), Мијатовић 7, Недељковић 7, Томић 6, Жегарац 7, Благојевић 7.

Требао је ово бити дерби кола. Али, ни Кузминци, ни Шашинчани, нису приказали, оно, што се од њих очекивало.Али, домаћини су имали и мало среће. Драган Босанац је постигао ефектан гол из слободног ударца са око 20 метара, што је било довољно за победу домаћина.

В. Ратковић

Срем (СР) - Слога (З) 0:3 (0:2)

СРЕМСКА РАЧА: Стадион Срема, гледалаца 30, судија Филиповић (Сремска Митровица). Стрелци: Миражић, Врањковић и Перић.

СРЕМ: Васиљевић 7, Седларовић 7, Наранџић 7, Вујић 7, Војисављевић 7, Јовић 7, Зарић 7, Радосављевић 7 (Вићентић 7), Маријановић 7, Гверо 8, Лешић 9.

СЛОГА: Христов 7, Настић 7, Стојковић 7, Мојић 7, Вуга 7, Митровић 7, Јованић 7, Мишчевић 7 (Перић),  Врањковић 7, Миражић 8, Симић 7.

Један кикс домаће одбране, донео је гостима вођство.До краја полувремена гости су удвостручили вођство, а у наставку, домаћини су покушали, све, како би дошли до повољног резултат. И у јеку, домаћих напада, гости су извели брзу контру, и лако постигли и трећи гол. Што је био и коначан резултат, ове, занимљиве утакмице.

Р. Голубовић

НОЋАЈ: Ноћај - Трговачки 2:5, КУЗМИН: Граничар - Слобода 1:0, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Слога (З) 0:3, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац -Срем (СМ) 3:4, ЛАЋАРАК: Полетарац - Борац (Р) 2:5, НОЋАЈ: Змај - Планинац 4:1.