ГРАДСКА ЛИГА НОВОГ САДА Лединчани прокоцкали победу

Виноградар из Лединаца није успео да на домаћем терену савлада екипу из Титела (3:3 ).
fudbalska lopta

Фудбалери Виноградара има за чиме за жале. Имали су вођство од 2:0, да би у финишу попсустали, а то је искористила екипа из Титела и поравна резултат.

Пред сам крај утакмице домаћи су имали шанси, међутим истакао се голман гостију добрим одбранама.

Б. Старчевић

ЛЕДИНЦИ: Игралиште Виноградара, гледалаца 50, судија: Јоргић (Нови Сад), стрелци: Маријановић у 18. Олимпијевић у 25. Драгољевић у 61. за Виноградар, Бабић у 57. Куља у 71. и Караташевић у 86. минуту за Тител.

ВИНОГРАДАР: Елез 6, Маријановић 7 (Благојевић 6), Арсенијевић 7, Поповић 7, Драгутиновић 7, Газивода 7, Предојевић 7, Брљак 6 (Веселица 6), Алимпијевић 7, Ђелић 7, Драгојевић 7.

ТИТЕЛ: Мајо 7, Ђаковић 7, Фодор 6, Ђоковић 7, Тркуља 7, Караташевски 7, Ранђеловић 6 (Н. Караташевски 6), Куља 7, Раде 6, Хуцки 6 (Стојановић 6), Михајловић 7, Ружин 7.

Слога - Обилић  0:7 (0:3)

Након неколико година одигран је комшијски дерби који је припао заслужено убедљивом победом гостију из Вилова. Домаћа екипа је пропустила неколико лепих прилика да постигну почасни погодак. Похвале све за обе екипе које наступају са младим играчима а поготову за домаћине.

Ж. Марковић

ЛОК: Игралиште на Сигету, гледалаца 50, судија: Кресић (Тител), стрелци: Б. Панић у 19, Љ. Панић у 40. С. Панић у 42. и 80. Чурчић у 65, И. Панић у 84. и Ђурковић у 90. минуту. Жути картони: А. Видић и С. Џамбас (Слога).

СЛОГА: Беновић 7, Родић 5, Павловић 5 (Кузмановић), Јојарт 5 (Аникић), А. Видић 5, Гајић 6, Љ. ЏЏамбас 5, Даниловић 5, Косић 5 (Н. Видић), С. Видић 6 и С. Џамбас 5.

ОБИЛИЋ: Д. Добрић 6, Миланковић 6, Лазарчев 6 (М. Панић), Љ. Панић 7, В. Панић 7, С. Добрић 8, Вукотић 6 (Ђурковић 7), Б. Панић 7, Чурчић 7, С. Панић 8 и Б. Панић 8(И. Панић 7).

Пролетер - Сланобарац 15:0 (8:0)

Фудбалери Пролетера такмичили су се између себе ко ће постићи ефектнији и леши гол против младе екипе из Новог Сада која није могла да парира искусним домаћинима. Сви стрелци заслужују похвалу, а треба истаћи Радомира Вукотића који се пет пута уписао у листу стрелаца.

Д. Об. - Б. Ст.

БАНОШТОР: Игралиште Павлиш, гледалаца 100, судија: Спасојевић (Ноиви Сад), стрелци: Малешевић у 4. Кирти у 9. и 12. Тривунџић у 13. 69. и 83. Вукотић у 29. 34. 43. 72. и 78. Пролић у 37. Бабић у 89. Ердељан у 67. и 88. минуту.

ПРОЛЕТЕР: Вебер, Миладиновић 7 (Бабић 7),  Вукотић 9, Јеремић 7 (Андрин 7), Пролић 8, Човић 8, Кирти 8, Трифунџић 9, Малешевић 8, С. Крстић 7 (Ердељан 8), Н. Крстић 7.

СЛАНОБАРАЦ: Вељић, Козаров 5, Грек 5, Аземи 5, Рајнер 5 (Мацања 5), Аземи 5, Ковач 5, Салиху 5 (Греку), З. Мацановић 5.

Ченеј - Динамо 1:0 (1:0)

Мада у комбинованом саставу, јер је изостало неколико стандардних првотимаца, екипа из Ченеја дошла је до слатког минималца. Кобан по екипу из Будисаве био је Урош Лукић који је грешку голмана Кнежевића на прави начин искористио и донео вредну победу.

У финишу утакмице голман Динама одличном интервенцијом искупио се за грешку,  јер је у ситуацији један на један одлично одбранио шут младег Радосављевића.

М. По.

ЧЕНЕЈ: Игралише Ченеја, гледалаца 50, судија: Маријанац (Раковац), стрелац: У. Лукић у 21. минуту. Жути картони: Васић, РОгић (Ченеј), Сабо, Си. Мишкић, Ст. Мишкић (Динамо).

ЧЕНЕЈ: Костић, Ћурчић, Ковачевић, Проле, Васић, Рогић, Стојковић, Вилотијевић, Милошев (Радосављевић), У. Лукић, Д. Драгин.

ДИНАМО: Кнежевић, Лојаница, Петровић, Сабо, Ст. Мишкић, Илић, Си. Мишкић (Вагић), Ушћур, Дубравац, Николић, Лечић.

Москва - Сусек 0:3 (0:2)

Екипа из Сусека са пола гаса стигла је до убедљиве победе у Новом Саду. Већ у 7. минуту Владимир Бакош донео је предност Сусечанима. До полувремена су гости имали неколико прилика али не и Раде Лукаја који је матирао Човића. У наставку је све било ствар рутине, држали су моци тренера Михића држали све конце у рукоама, да би Бакош другим голом поставио коначан резултат.

М. По.

НОВИ САД: Игралише Црвене звезде, гледалаца око 20, судија: Каплијев (Нови Сад), стрелци: Бакош у 7. и 72. Лукаја у 44. минуту. Жути картони: Дабић, Михајловић, Бакош (Сусек).

МОСКВА:Човић, Миљевић, Бериша, Лековић (Греку), Комазец, Јанков (Томић), Мијавец, Лончар, Митровчан, Мићков (Микан), Тот.

СУСЕК: Сакан, Шовљански, Дабић, Вукмировић, Михајловић (Станојевић), Шодић, Месарош, Бакош, Драмаку, Старчевић, Лукаја.

Слога - Обилић 0:7, Хајдук - Железничар 0:2, Виноградар - Тител 3:3, Ченеј - Динамо 1:0, Москва - Сусек 0:3, Пролетер - Сланобарац 15:0, Милетић - Јединство (Г) 1:5. Слободан је био Борац.

1. Јединство (Г)  6      6      0      0      19:4          18

2. Борац            6      5      1      0      22:4          16

3. Сусек            6      5      0      1      30:3          15

4. Пролетер       7      5      0      2      32:6          15

5. Железничар   6      3      2      1      9:4            11

6. Милетић         7      3      2      2      15:19        11

7. Ченеј             7      3      1      3      10:15          10

8. Хајдук           7      3      0      4      16:13            9