Градска лига Новог Сада: Ревија голова

Центар - Хајдук 8:2 (3:1)
FUDBAL

НОВИ САД: Игралиште Кабела, гледалаца 100, судија: Беговић (Нови Сад), стрелци: Вућуревић у 8. 25. и 55. Папић у 43. Шашић у 60. Поњевић у 65. Бесермењи у 74. и Чалија у 85. за Центар, а Јовановић у 27. и Миленковић у 63. минуту (из пенала) за Хајдук. Жути картон: Папић (Центар).

ЦЕНТАР: Вулин, Милић, Бањанин, Јурић (Далмација), Вућуревић (Шашић), Марков, Бесермењи, Чалија, Поњевић, Папић (Луковић), Шљукић.

ХАЈДУК: Крстић, Јовчић, Врцељ, Илић, Ракић, Смиљанић, Миндић, Јовановић, Миленковић, Цветковић, Стојановић.

Фудбалери Центра против слабе екипе Хајдука забележили су најубедљивију победу ове јесени. Посебно је у првом полувремену био расположен Марко Вућуревић постигао је два гола, а након тога Јовановић је смањио резултат, да би Папић голом донео опипљиву предност домаћину.

У наставку је екипа Центра „додала” гас, Шашић је био неумољив, а Миленковић код Хајдука искористио је оправдано досуђени казнени ударац. До краја меча неумољиви су били Поњевић, Бесермењи и Чалија.

М. По.

Тител - Железничар  0:3 (0:2)

ТИТЕЛ: Спортски центар, гледалаца 50, судија: Тепић (Шајкаш), стрелци: Максимовић у 9. Лаловић у 18. и 79. минуту. Жути картони: Кукрић (Тител), Цветковић (Железничар).

ТИТЕЛ: Ђуричић 7, Кукрић 6 (Ћирко), Ј. Караташевски 6, Фодор 7, Тркуља 6, Бабић (Берар 5), Илић 6, (Н. Караташевски), Павлов 6, Пајић 6.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Кампић 7 (Лукић), Плавшић 7, Поповић 7, Кнежевић 7, Берић 7, Цветковић 7, Ковачевић 7, Вајинац 6 (Марковић), Лаловић 9, Сладић 7, Максимовић 7.

У лепој фудбалској представи бољи и успешнији тим Железничара носи заслужено бодове из Титела.

Већ у уводном делу меча гости су припретили са неколико прилика, да би у 9. минуту Максимовић постигао погодак. Девет минута касније Ђоко Лаловић је удвостручио резултат.

У наставку сусрета домаћи су имали три колосалне шансе, али ударци су завршавали ван оквира гола. У 79. минуту Лаловић поставио коначан резултат.

Ж. Марковић

Сусек - Ченеј 0:5 (0:3)

СУСЕК: Игралиште Сусека, гледалаца 100, судија: Каплијев (Нови Сад), стрелци: Ћелић у 15. и 23. Стојковић у 35. и 53. Арсић у 85. минуту.

СУСЕК: Јакшић, Драгић, Јуришић, Б. Вукмироивћ, Нићетић, Шипка, Б. Бегојевић, М. Вукмировић, Станојевић, Лаловић, В. Бегојевић.

ЧЕНЕЈ: Костић, Јовановић, Малетић, Мојсиловић, Лукић, Драгин, Стојковић, Вилотијевић, Милошев (Ћурчић), Брзак (Рогић), Ћелић (Арсић).

Као и у претходним утакмицама треба одати велики труд играча и управе Сусека који крајњим напорима успевају да сачувају клуб од гашења.

У фер и коректној игри гости су лако и заслужено дошли до убедљиве победе. Мрежу Јакшића први је начео Ћелић, а до краја меча су се у стрелце поред стрелца водећег гола уписали и Стојковић два пута и Арсић.

М. По.

Москва - Милетић 1:1 (1:0)

НОВИ САД:  Игралиште Црвене звезде, гледалаца 100, судија: Лазаревић (Нови Сад), стрелци: Гашић у 5. за Москву, а Пругић у 57. минуту за Милетић. Жути картони: Ракичевић, Комазец, Чамбор (Москва), Ђурић, Рогић, Пругић (Милетић).

МОСКВА: Чамбор, Комазец, Лечић, Ракичевић, Ђурић, Гашић, Д. Драгић, П. Драгић (Салиху, Вркотић), Плавшић (Кременовић), Периновић, Релић.

МИЛЕТИЋ: Славнић, Калаковић, Пругић, Бањац, Багић, До. Тривуновић, Павков, Рогић, Ивчић (Пожарев), Де. Тривуновић, Ђурић.

Иако су на почетку меча голом Марка Гашића стигли до предности домаћи нису успели да је сачувају.

Срчани гости успели су у наставку голом Гене Пругића да изједначе резултат. До краја меча и поред неколико прилика мреже су мировале.

М. По.

Борац - Бачка 3:2 (1:0)

РАКОВАЦ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија: Чобанов (Руменка), стрелци: Божић у 41. Миладиновић у 65. и Идризи у 87. за Борац, а Лињачки у 75. (из пенала), Павлов у 78. минуту за Бачку.

БОРАЦ: Сакан 7, Стратин 7, Вукмировић 7 (Миљковић 6), Божић 8, Рапић 7, Драгић 7 (Бурсаћ 6), Сапунyић 7, Јовановић 7, Месарош 7, Миладиновић 8, Идризи 7 (Јунг 6).

БАЧКА: Јаношев 7, Мајсторовић 7, Глишић 6, Гавранић 7, Антић 7,  Инђић 7, Сиришки 6, Лињачки 7, Лединац 7, Латиновић 7, Павлов 7.

Врло добра утакмица за ранг такмичења. Било је лепих акција и комбинација такође са једне и друге стране, па је публика уживала свих 90. минута.

Виђено је пет голова где треба издвојити гол Владимира Миладиновића у 65. минуту из слободног ударца са преко 25 метара.

Б. Старчевић

Центар - Хајдук 8:2, Фрушкогорац - Обилић 1:0, Борац - Бачка 3:2, Сусек - Ченеј 0:5, Москва - Милетић 1:1, Тител - Железничар 0:3. Слободан је био Динамо.

1. Фрушког.        10     7      2      1      31:8  23

2. Милетић        10     6      3      1      34:8  21

3. Бачка             10     6      2      2      30:12        20

4. Обилић           9      6      1      2      16:6  19

5. Москва            10     6      1      3      17:11        19

6. Центар           10     5      3      2      18:10        18

7. Борац             10     5      2      3      19:10        17

8. Железнич.     10     4      2      4      20:12        14