ГРАДСКА ЛИГА - СРЕМСКА МИТРОВИЦА  Полетарац - Срем (СМ) 8:2 (3:1)

Митровчани играли целу утакмицу са девет играча.
Ekipa Poletarca iz Laćarka Foto: privatna arhiva

ЛАЋАРАК: Стадион Полетарца, гледалаца 50, судија Тодоровић (Салаш Ноћајски). Стрелци: Предојевић у 28, 37, 39, 72. и 80.и  Ђ. Владисављевић у 59, 75. и 78. за Полетарац, Николић у 23. и Шивољицки у 56. минуту за Срем.

ПОЛЕТАРАЦ: Ј. Петровић 8, Б. Илић 8, З. Петровић 8, И. Илић 8, Г. Владисављевић 8, Кузминац 8, Васиљевић 8 (Милићевић 8), Миланковић 8, Поповић 8, Предојевић 9, Ђ. Владисављевић 8.

СРЕМ:  Пајић 7, Јовановић 7, Милошевић 7, Лужајић 7, Николић 7, Шивољицки 7, Пријић 7, Драгић 7, Барић 7.

Митровчани играли целу утакмицу са девет играча. Али први су повели, а онда је на сцену ступио Стефан Предојевић, одлично је играо, уз то је постигао чак пет голова.

И. Илић

Срем (СР) - Слобода 2:2 (0:2)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 70, судија Голубовић (Грегуревци).Стрелци: Радосављевић у 81. и 83. за Срем, а Радојчић у 12. и 30. минуту за Слободу. Жути картон: Вујић (Срем).Црвени картон: Грубиша (Срем).

СРЕМ: Васиљевић 7, Радосављевић 8, Остојић 6 (Живић), Тешић 6, Седларовић 6 (Маријановић 7), Јовић 7,  Наранyић 8, Гверо 7, Вујић 8,  Грубиша 6, Тодоровић 8.

СЛОБОДА: Ивановић 7, Милановић 6, Шулаја 6, Душан Мијатовић 7, Антонић 8, Стојчић 7, Томић 7,  Маленковић 6, Недељковић 7, Жегарац 7 (Савић), Радојчић 8 (Драган Мијатовић).

Радосављевић је могао након постигнута своја два гола, у финишу утакмице, довести домаћине у вођство и донети им чак и победу. Али се неколико пута спетљао пред голом гостију. Иначе, гости су оба гола постигли после контри.

С. Васиљевић

Ноћај - Борац (Р) 4:3 (1:2)

НОЋАЈ: Игралиште у Ноћају, гледалаца 80, судија Филиповић (Сремска Митровица).Стрелци: М. Гаyурић у 41, Јездић у 52.и Пармаковић у 54.и 74.за Ноћај, Митровић у 1. И Дрљача у 11.и 85. минуту за Борац. Жути картони: Ђурчић, Јеликић, Петровић (Ноћај), Митровић, Вукојевић (Борац).

НОЋАЈ: Петровић 8, Аљић 8, Мирослав Владисављевић 8, Савић 8 (Јездић 8), Јеликић 9, Милош Владисављевић 7, Пармаковић 8, Ђурчић 8, Илић 7, Д. Гаyурић 7, Д. Гаyурић 7.

БОРАЦ: И. Станић 8, М. Владисављевић 5, С. Владисављевић 6,  Петровић 7 (Ж. Владисављевић), Јокић 5, Савић 5, Вукојевић 7, Ђокић 5, Сретеновић 7, Митровић 6 (Самчевић), Дрљача 8 (Глишић 5).

Домаћини су играли један темпо до краја утакмице.Нападачки и ефикасност није изостала. Али тек у другом полувремену, када су постигли три голова од дестак и више шанси.

З. Владисављевић

Борац (ВР) - Слога (З) 0:8 (0:6)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 60, судија Стојановић (Сремска Митровица). Стрелци: Сладојевић у 8, Недимовић у 12.и 24, Миражић у 25, 28.и 62.и Врањковић у 35.и 53. минуту.

БОРАЦ: М. Николић 5, Данојлић 5, Остојић 5 (Васић), Станишић 5, Селаковић 5, Ковачевић 6, Вујиновић 5,  Н. Николић 5, Јелић 5 (Церовац 6), Граовац 5 (Симић), Тодоровић 5.

СЛОГА: Христов 8, Настић 8, Илић Бата зелени 8, Симић 8, Петрић 8, Јованић 8, Недимовић 8 (Тот) Миражић 9 (Чикић), Врањковић 8, Митровић 8, Сладојевић 8.

Лидер на табели искорисио је све слабости одбране домаћих, и већ првом полувремену сасвим заслужено водио са 6:0.

Б. Лаћарац

Змај - Трговачки 3:1 (1:0)

НОЋАЈ: Игралиште у Ноћају, гледалаца 50, судија  Ђокић (Сремска Митровица).Стрелци: Чупић у 24. и 83. и С. Савић у 64. за Змај, а  Дебељак у 51. минуту за Трговачки. Жути картони: Н. Савић, Живковић, Мијајловић (Змај).

ЗМАЈ: Михајловић 7, Живковић 7, Мијајловић 8, Зацкалицки 8, Н. Савић 8, Шумаревић 7, Чупић 9, Ђукић 7, Јеликић 8, С. Савић 8 (Пармаковић 7, Миловановић 7.

ТРГОВАЧКИ: Лукић 6, Чубра 6, Алимановић 6, Трифуновић 7, Станић 6, Дебељак 6, Соларевић 6,  Јаковљевић 7, С. Николић 6 (Тодић 6), Малешевић 7, Дрча 7.

Играчи Змаја су из дестак прилика, постигли само три гола и дошли до нова три бода и направили прворазредно изненађење у овом колу. Од трговаца се много више очекивало.Били су слаб ривал. Само срећом, избегли су праву катастрофу.

Н. Клисура

Граничар (К) - Планинац 2:4 (2:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 43, судија  Борођи (Сремска Митровица).Стрелци: Шојић у 30. и 40.за Граничар, а Д. Гршић у 52. и 75, Ђокић у 65. и Панич у 70. минуту за Планинац.Жути картони: Шојић (Граничар), Ранкић, Милекић, Катафај (Планинац).

ГРАНИЧАР: Мергл 6, Ракић 5, Недић 5, М. Симић 6, А. Симић 5, Шојић 6, Белић 6, Печеница 6, Живановић 6, Ковачевић 5, Огњеновић 6.

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 9, Катафај 9, Милић 9, Ђ, Глишић 8, Павловић 8, Милекић 8, Панић 9, Ђокић 8, Д. Гршић 9, Б. Новак 7, Ранкић 9.

Играчи Планинца су играли добар фудбал, чак су имали шансе да још убедљивије савладају домаћине. Једноставно у наставку утакмице Душан Гршић је постигао два гола из даљине. Први с 30 метара, а други с 20 метара.И Панић је постигао гол из волеј ударца са 20 метара.

Ж. Вујанић

НОЋАЈ: Ноћај - Борац (Р) 4:3, КУЗМИН: Граничар - Планинац 2:4, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Слобода 2:2, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац - Слога (З) 0:8, ЛАЋАРАК: Полетарац - Срем (СМ) 8:2, НОЋАЈ: Змај - Трговачки 3:1.