Градска лига Сремска Митровица (Први разред): Ни министар није помогао

​​​​​​​Ноћај - Слога (З) 3:1 (1:0)
lopta_u_mrezi_1

НОЋАЈ: Стадион Ноћаја, гледалаца 50, судија Стојановић (Сремска Митровица).Стрелци: Пармаковић у 27, Пандуревић у 50.и Мијајловић у 52. за Ноћај, а Митровић у 87. минуту за Слогу. Жути картон: Вуга (Слога).

НОЋАЈ: Симић 8, Петровић 8, Алић 8 (Илић), Владисављевић 7, Јеликић 8, Тојић 8 (Панић), Пармаковић 9, Јездић 8, Огњеновић 8, Пандуревић 8.

СЛОГА: Андоновић 7, Остојић 6 (Јеросимовић), Настић 6, Беламарковић 6, Вуга 7, Митровић 7, Миражић 6 (Веселиновић), Илић 6, Симић 6, Недимовић 8, Виторовић 7.

Домаћини су играли много боље од ривала у већем делу утакмице.

Постигли су и три гола. И имали још четири изузетне прилике. Код резултата 1:0, Бранислав Недимовић, иначе министар пољопривреде у Влади Србије, убацио је Остојићу лопту у празан простор, али је Остојић, иако, сам пред голманом Симићем, није се уписао у листу стрелаца.

И ту се преломио резултат у корист домаћина.

Н. Огњеновић

Напредак - БСК 1:1 (прекинуто у 37. минуту)

ШУЉАМ: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија Релић (Мартинци). Стрелци: Босанчић у 22. за Напредак, а Ж. Ћирић у 12. минуту за БСК. Црвени картон: Митровић (Напредак).

НАПРЕДАК: Антонић, Марчетић, Грујић, Трифуновић, Зарић, Дивљак, А. Мицић, Митровић, Босанчић, М. Мицић, Ђурђевић.

БСК: Кованyић, Т. Племић, Б. Ћирић, Кресојевић, Петровић, Плавшић, Ж. Ћирић, Цвјетић, Чикара, Волаш, М. Лакетић.

У 37. минуту Митровић је добио црвени картон, односно други жути. Домаћи фудбалери су протестовали, због престрогог, делења картона, опколили су  главног судију Релића. Није било физичког напада, али Релић, је на опште изненађење свих прекинуо утакмицу.

Д. Веселиновић

Срем (СР) - Планинац 1:1 (0:0)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 70, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Радовановић у 40. за Срем, а Мачкић у 57. минуту за Планинац. Жути картони: Шупурић (Срем), Пејчиновић, Никшић (Планинац).

СРЕМ: Косанић 6, Маријановић 6, Копрић 8, Шупурић 7 (Војисављевић 7),  Зарић 7 (Вујић 6), Ковачевић 6, Василић 6, Мијатовић 6, Радосављевић 7, Влаисављевић 7, Вићентић 6.

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 7, Катафај 7, Милић 6, Никшић 6, Гршић 6 (Аврамовић), Милекић 7, М. Новак 6,  Б. Новак 7, Панић 7, Бабић 7 (Сарић), Мачкић 8 (Мицић 6).

Гости су допутовали са намером да се бране, и да приме што мање голова. Али, домаћини су играли слабије од очекиваног и тако помогли, гостима из Лежимира да освоје велики и неочекивани бод.

М. Остојић

ШУЉАМ: Напредак - БСК 1:1 (прекинуто у 37.минуту), СРЕМСК РАЧА: Срем -Планинац 1:1, НОЋАЈ: Ноћај - Слога (З) 3:1.Борац из Великих Радинаца је био слободан.

1. БСК                  7      5      2      0      34:5  17

2. Срем (СР)       8      5      2      1      22:5  17

3. Слога (З)         7      3      2      2      11:12        11

4. Планинац        8      3      2      3      15:16        11

5. Ноћај               8      2      2      4      15:23        8

6. Борац (ВР)     7      1      1      5      7:22  4

7. Напредак       7      1      1      5      9:30  4