Градска лига Сремска Митровица:  Трнинић одбранио пенал

Срем (СР) - Босут 4:2 (1:1)
fudbalska lopta

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште  Срема, судија Дујић (Сремска Митровица).Стрелци: Радосављевић у 20, Лешић у 78. и У. Ковачевић у 81. и 89. за Срем, а Ж. Ковачевић у 37. и Мицић у 62. минути. за Босут. Жути картони: Љ. Копрић, Иносављевић (Срем), Трнинић, Милановић, З. Драгић (Босут). Црвени картон: Марјановић (Срем).

СРЕМ: Томашевић, Љ. Копрић, Јевић, Иносављевић (Васиљевић), Маријановић, Јовић, Митровић, Радосављевић, Зарић (Вићентић), Лешић (Ковачевић), М. Босанац.

БОСУТ: Трнинић, Недић, Квржић, Ђокић, З. Драгић, Д. Драгић (Цветиновић), Живановић (Бабић), Дрмановић, Ж. Ковачевић, Милановић, Мицић (Бродалић).

Срем је победом над гостима из Босута, учврстио прво место на табели. Код резултата  2:2, голман гостију Трнинић одбранио је  ефектно шут  Радосављевићу са пенала.

С. Васиљевић

Борац (Р) - Планинац 4:0 1:0)

РАДЕНКОВИЋ: Игралиште Борца, судија Павловић (Сремска Митровица).Стрелци: Савић у 21, Огњеновић у 46. и Станисављевић у 71. и 74. минуту.Жути картони: С. Рудић, Достанић (Борац), Мићић, Дронић (Планинац).

БОРАЦ: И. Станић, С. Владисављевић, Шуман (М. Станић), С. Рудић, И. Станић, Богдановић, Савић (Станисављевић), Милош Д. Владисављевић, Огњеновић (Самчевић), Достанић (Славиша Рудић), М. Митровић (Петровић).

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић, С. Чевизовић, Симић (Н. Савић), гршић, Д. Чевизовић (Мићић), Курешевић, Б. Новак, Валтер, Дронић (Мандић), Ерић, М. Новак.

Одличном и ефикасном игром, играчи Борца су заслужено дошли до високе победе.

Д. Станић

Борац (ВР) - Слога (З) 3:2 (2:1)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, судија Стојановић (Сремска Митровица).Стрелци: Свилокос у 33, Тешановић у 45. и Козомора у 59. за Борац, а Јеросимовиоћ у 19. и Галонић у 67. минуту за Слогу.Жути картони: А. Урошевић (Слога).

БОРАЦ: Јоцић, Граовац, Козомара, Н. Николић, Б. Церовац, Плавшић, Васић, Јелић, Тешановић (Цвијановић), Н. Николић (Свилокос), Станишић (Шпановић), Ковачевић (Такач).

СЛОГА: А. Веселиновић, М. Урошевић, Б. Веселиновић, А. Урошевић, Вукојевић, Данијел Иванковић, Галонић, Јеросимовић, Душан Иванковић, Беломарковић, Илић.

Заслужена победа Великорадинчана. Сјајан гол је постигао Козомара из слободног ударца са око 25 метара.

Б. Лаћарац

Полетарац - Срем (СМ) 0:9 (0:3)

ЛАЋАРАК: Стадион Полетарца, судија Трећаковић (Сремска Митровица).Стрелци: Николић у 26, 34, 57. и 78, Прокић у 30. и 70, Шивољицки у 59. и 65. и Вуковић у 85. Минуту.

ПОЛЕТАРАЦ: Андовић, Митровић, Б. Илић, И. Илић, Г Владисављевић, Кузминац, Самарyија, Станков, Маринковић, Предојевић, Ђ. Владисављевић.

СРЕМ: Пајић, Грујичић, Вуковић, Одић, Новаковић, Шивољицки, Николић, Грбић, Прокић, Колибар, Радојевић.

Полетарци су само у првих тридестак минута личили на екипу. После тога потпуно су пали  и  доживели прави дебакл.

И. Илић

СРЕМСКА РАЧА: Срем-Босут 4:2, РАДЕНКОВИЋ: Борац-Планинац 4:0, ЛАЋАРАК: Полетарац-Срем (СМ) 0:9, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац-Слога (З) 3:2.

1. Срем (СР)  8      7      1      0         27:7       22

2. Срем (СМ) 8      6      1      1         33:9       19

3. Босут        8      4      1      3                 13:15     13

4. Борац (ВР) 7      4      0      3       17:12      12

5. Планинац  8      2      2      4         8:14       8

6. Борац (Р)          8      2      0         10:18     6

7. Полетарац 7      1      3      3         6:20       6

8. Слога (З)   8      1      0      7         5:24       3