ГРАДСКА ЛИГА СРЕМСКА МИТРОВИЦА У режији Драгана Мијатовића

У сремскомитровачкој градској лиги постигнути су следећи резултати:

Слобода - Ноћај 4:1 (2:0)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, гледалаца 100, судија Стојановић (Сремска Митровица). Стрелци: Змијанац у 17. и 73, Радојчић у 30. и Драган Мијатовић у 90. за Слободу, а Јездић у 55. минуту за Змај.

СЛОБОДА: Милановић 7, Шулаја 8, Благојевић 7, Душан Мијатовић 8, Антонић 8, Стајчић 8, Томић 7, Недељковић 7 (Савић 7), Змијанац 8, Жегарац 7 (Драган Мијатовић 9), Радојчић 9.

НОЋАЈ: Петровић 6, Јеликић 6, Аљић 6, Савић 6, Достанић 6 (Росић 6), Милош Владисављевић 6, Пармаковић 6, Богдановић 6, Огњеновић 6, Јездић 6 (Гаџурић 6), Ђурчић 6.

Тек када је у игру ушао Драган Мијатовић, домаћини су успели да наметну игру и дошли до убедљиве победе.        Г. Маленковић

Слога (З) - Планинац 4:2 (1:0)

ЗАСАВИЦА: Игралиште Слоге, гледалаца 38, судија  Новаковић (Сремска Митровица). Стрелци: Миражић у 19, 60. и 82. и Вранковић у 70. за Слогу, а Б. Новак у 78. и Д. Чевизовић у 86. минуту (из пенала) за Планинац. Жути картон: Вуга (Слога).

СЛОГА: Христов 7, Настић 7, Остојић 7, Симић 7, Вуга 7 (Тот), Петрић 8, Рапоти 7 (Стојковић), Миражић 9, Недимовић 6, Митровић 7, Вранковић 7.

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 7, Милић 7, Д. Чевизовић 7, Ранкић 7, Ђ. Гршић 7, М. Новак 7, Дронић 7,  Мићић 7, Панић 7 (Б. Новак 7), Милекић 7 (Лазић), Д. Гршић 7 (Ђокић 7).

Сигурна победа Засавчана. Миражић је савладао голмана гостију Пејчиновића три пута из лоб удараца. И, промашио је још неколико лепих прилика.

М. Добрић

Полетарац - Граничар (К) 2:6 (1:2)

ЛАЋАРАК: Игралиште Полетарца, гледалаца 50, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Миличевић у 5. (из пенала) и 75. за Полетарац, а Д. Босанац у 40.(из пенала), 41. и 83, Шојић у 53, М. Босанац у 63. и Живановић у 85. минуту за Граничар. Жути картони: Предојевић (Полетарац), Белић (Граничар).

ПОЛЕТАРАЦ: Игњатић 6, Б. Илић 6, Предојевић 6, Поповић 6, И. Илић 6, Кузминац 6, Крнетић 6, Маринковић 6 (Костадиновић), Г. Владисављевић 6 (Дураћ), Милићевић 6, Ђ. Владисављевић 6.

ГРАНИЧАР: Мергл 7, Владисављевић 7, Шојић 8, М. Симић 8, А. Симић 7, М. Босанац 8, Печеница 8, Ковачевић 7 (Недић 7), Д. Босанац 8, Митровић 7 (Савић 7), Белић 7 (Живановић).

Млађани сатав Граничара искорисио је све слабости Полетараца, и сасвим заслужено славио убедљивим резултатом.

И. Илић

Борац (ВР) - Срем (СР) 2:3 (1:1)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Стадион Борца, гледалаца 100, судија Малешвић (Лаћарак). Стрелци: Бранислав Церовац у 18.и 94. (из пенала) за Борац, а Јоцић у 28. (аутогол), Радосављевић у 76. и 89. минуту за Срем. Жути картони: Вујиновић (Борац), Наранџић, Грубиша (Срем).Црвени картон: Бојан Церовац (Борац).

БОРАЦ: Јоцић 5, Данојлић 7, Ивковић 6 (Остојић), Граовац 7 (Јелић), Тодоровић 7, Лаћарачки 7 (Николић 6), Бојан Церовац 7, Станишић 6, Вујиновић 7, Бранислав Церовац 7, Селаковић 6.

СРЕМ: Тривунић 7, Маријановић 7, Тешић 7, Остојић 7, Тодоровић 8, Наранџић 7, Вујић 7, Гверо 7, Радосављевић 8, Грубиша 7 (Живић), Седларовић 7 (Шупурић).

Доста чудан изједначујући гол гостију када је голман домаћих Јоцић, сам себи постигао гол и тако вратио госте у игру за победу. После искљчења Бојана Церовца, капитена домаћих, због два жута картона то је било још лакше. У финишу су гости постигли још два гола преко брзонгог Радосављевића и оверили победу.       Б. Лаћарац

Борац (Р) - Змај 0:1 (0:1)

РАДЕНКОВИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 30, судија Голубовић (Грегуревци).Стрелац: Мијајловић у 10. минуту. Жути картони: Савић (Борац), Госповић, Живковић, Вученовић, М. Бугарски (Змај).Црвени картон:Живковић (Змај).

БОРАЦ: Чупић 7, Вукојевић 7, Јокић 7, Симић 7, Рудић 7 (С. Владисављевић 7), Станисављевић 7, Глишић 7, Савић 7,  Петровић 7 (Митровић 7), Степановић 7, Дрљача 7.

ЗМАЈ: Михајловић 7, Вученовић 7, Шумаревић 7, Госповић 7, Живковић 7, Зацкалицки 7, Н. Савић 7, Пармаковић 7, Мијајловић 7, С. Савић 7, М. Бугарски 7.

Играчи Борца целу утакмицу су нападали,  играли бољи фудбал, али гости су славили после једне успеле контре.Уз то домаћини нису искористили ни пенал. Рудић је слабо извео најстрожу казну.       Д. Станић

Срем (СМ) - Трговачки 1:2 (1:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Срема, гледалаца 60, судија  Ђокић (Сремска Митровица).Стрелци: Пријић у 30. за Срем, а Алимановић у 82. и Крстић у 85. минуту за Трговачки.

СРЕМ: Дудић, Барић, Лужајић, Чоњагић, Јовановић, Пајић, Милошевић, Драгић, Пријић, Николић, Шивољицки.

ТРГОВАЧКИ: Лукић, Алимановић, Н. Николић (Чубра), Трифуновић, Станић, Дебељак, Соларевић (Недић),  Јаковљевић, Петровић, Крстић, С. Николић.

Домаћини су играли допадљив фудбал, док су имали снаге. На другој страни трговци су тек у финишу сусрета доказали да су бољи ривал.Алимановић је из гужве главом поравнао резултат, Крстић је одбитак покупио и лопту само вратио у небрањени део мреже.      Прокић-С. Војновић

ШАШИНЦИ: Слобода - Ноћај 4:1, ЗАСАВИЦА: Слога - Планинац 4:2, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Срем - Трговачки 1:2, РАДЕНКОВИЋ: Борац - Змај 0:1, ЛАЋАРАК: Полетарац - Граничар (К) 2:6, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац - Срем (СР) 2:3.