Градска лига-Сремска Митровица: Убојити Кузминци

​​​​​​​Граничар (К) - Борац (ВР) 7:1 (6:1)
fudbalska lopta

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Пејаковић (Чалма). Стрелци: Стефановић у 8, 15. и 21, Илић у 12. и 28, Дарко Печеница у 31. и Недимовић у 56. за Граничар, Селаковић у 19. минуту за Борац.

ГРАНИЧАР: Свилокос 9, Кузмановић 8, Недић 8, А. Симић 6, Митровић 8, М. Симић 8, Белић 8 (Ракић 8), Шојић 8 (Савић 8), Стефановић 9 (Веселиновић 7), Д. Печеница 9, Илић 9 (Недимовић 9).

БОРАЦ: М. Николић 6, Остојић 6, Цвијановић 6 (Б. Ерић), Станишић 6, Граовац 6 (Козомара 6), Шпановић 6, Свилокос 6, Јелић 6, Тешановић 6, П. Ерић  (Јелић), Селаковић 6.

Киксеви у гостујућој одбрани  резултирали су брзом вођству домаћина. И већ у 31.минути било је 6:1.У наставку, домаћини задовољни високим вођство, привели су утакмицу више рутински, једноставно као да нису више хтели да пуне мрежу гостију.

Б. Цветичанин

Сремац (Ј) - Борац (Р) 5:0 (2:0)

ЈАРАК: Игралиште Сремца, гледалаца 50, судија Стојановић (Сремска Митровица). Стрелци: Г. Даничић у 16. и 71, Цукић у 45.и Бојан Даничић у 60. и 80. минуту.

СРЕМАЦ: М. Гвока 7, Б. Тешић 8, О. Тешић 8, Н. Даничић 9, Н. Гвока 8, Бојан Данићић 6, Благојевић 7 (Бранислав Даничић 7), Мијатовић 8, Цукић 8, Васиљевић 9 (Добрић 7), Г. Даничић 8.

БОРАЦ: И. Станић 6, Милош  Владисављевић 6 (С. Владисављевић), Вукојевић 6, Савић 6, Јокић 6 (Петровић), Богдановић 6, Глишић 6, Станисављевић 6, Д. Станић 6, Митровић 6 (Степановић), Дрљача 6.

Играо се борбен фудбал, у којем су домаћини били бољи.

Б. Гвока

Планинац - Срем (СМ) 4:0 (1:0)

ЛЕЖИМИР: Игралиште Планинца, гледалаца 50, судија Николина Дивљак (Сремска Митровица).Стрелци: Милекић у 6, Бојанић у 56, Д. Гршић у 62. и Новак у 80. минуту.

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 8, Милић 8, Чевизовић 8, Аћимовић 8, Дронић 8, Ђ. Гршић 8, Бојанић 8, Лазић 8, Крљић 8, Валтер 8, Милекић 8, Д. Гршић 8 (Новак 8).

СРЕМ: Новаковић 6, Ранковић 6, Кородић 6, Одић 6, Драгановић 6, Пајић 6, Прокић 7, Николић 6, Драгић 6, Барић 7, Шивољицки 6.

Лежимирци су остварли високу победу. Већ у првом полувремену домаћини су могли водити са неколико голова разлике.У другом полувремену гледаоци су могли да виде и два изванредна гола Д. Гршића и Бојанића. Били су то ударци са више од 25 метара.

Ж. Вујанић

Змај - Срем (СР) 4:0 (1:0)

НОЋАЈ: Игралиште у Ноћају, гледалаца 100, судија Галић (Сремска Митровица). Стрелци: Јеликић у 33. и 54, Зацкалицки у 51. и Ђурић у 77. минуту. Жути картон: Тојић (Змај).

ЗМАЈ: Кљајић -, Ђурић 7, Тојић 7, Симеуновић 7, Зацкалицки 7, Јовановић 7 (Пармаковић), Чупић 8 (Тривковић), Петрић 7, С. Савић 7 (Вученовић 7), Н. Савић 7 (А. Сретеновић 7), Јеликић 8 (Бугарски).

СРЕМ: Јанковић 5, Копрић 6, Коњевић 6, Петровић 6 (Грубиша 6), Јовић 6, Митровић 6, Радосављевић 6, Седларовић 6, Стојнић 6, Маријановић 6, Мицић 6 (Војисављевић 6).

Домаћини су били бољи ривал и у првом полувремену.Али, тек у наставку су били ефикаснији. Плод такве игре је три гола у мрежи одличног голмана Јанковића. Јеликић је постигап први гол после соло продора, а други после центаршута Ђукића. Зацкалицки је био стрелац после корнера, а Ђурић је матирао Јанковића из слободног удаца с 20 метара.

Б. Богдановић

ЛЕЖИМИР: Планинац - Срем (СМ) 4:0, КУЗМИН: Граничар - Борац (ВР) 7:1, ЈАРАК: Сремац - Борац (Р) 5:0, НОЋАЈ: Змај - Срем (СР) 4:0. Полетарац из Лаћарка био је слободан.

1. Граничар       5      4      0      1      19:6  12

2. Полетарац     4      3      1      0      12:7  10

3. Планинац       5      3      1      1      10:9  10

4. Сремац (Ј)      4      3      0      1      8:2    9

5. Змај                 4      2      0      2      9:3    6

6. Срем (СР)       5      1      1      3      11:12        4

7. Борац (ВР)     4      1      0      3      9:18  3

8. Борац (Р)       5      1      0      4      7:17  3