Интер у финишу дао два гола за преокрет

Фудбалери Интера савладали су као гости екипу Парме са 2:1 у мечу 28. кола Серије А, јавља РТС.
i

Домаћин је водио до 84. минута, а онда су уследила два брза гола "нероазура".

Изабраници Антонија Контеа уз доста муке дошли су до три бода на гостовању у Парми.

Домаћа екипа повела је у 15. минуту, након сјајног продора и завршнице искусног Жервиња.

Интер се мучио и дуго покушавао да пробије бедем Парме, а чинило се да до тога неће доћи, поготово када је у 69. минуту остао са играчем мање, пошто је Берни добио црвени картон.

Ипак, играо се 84. минут, када је након корнера прво лопту главом захватио Лаутаро, да би је Де Фрај проследио у противничку мрежу.

Поптуни преокрет уследио је три минута касније. Из једне готово безидејне ситуације, Мозес је центрирао, а Бастони био потпуно сам на другој стативи, одакле главом постиже гол.

Интер је победом остварио 61. бод, чиме заузима трећу позицију на табели, док је Парма осма са 39 бодова.