ИСПРОМАШИВАЛИ СЕ ПА ПОБЕДИЛИ Фудбалери Манчестер јунајтеда у четвртом колу ФА Купа

ВИГАН:  Фудбалери Манчестер јунајтеда пласирали су се у четврто коло енглеског ФА Купа пошто су вечерас као гости победили трећелигаша Виган резллтатом 2:0.
1

Резултат не одсликава право стање јер су изабраници Ерика Тен Хага промашили најмање пет сигурних шанси.

Диого Дало је у 22. минуту донео предност гостима, док је победу осигурао Бруно Фернандеш са беле тачке у 74. минуту.

Вечерас је обављен и жреб за четврто коло најстаријег фудбалског такмичења у ком ће се дерби играти у Лондону, где ће Тотенхем дочекати браниоца трофеја Манчестер сити.

Парови четвртог кола (27. и 28. јануар): Вотфорд - Саутемптон, Блекбурн - Рексам, Борнмут - Свонси, ВБА - Брентфорд/Вулверхемптон, Вест Хем/Бристол Сити - Нотингем Форест/Блекпул, Лестер - Хал/Бирмингем, Челси - Астон Вила.

Ипсвич - Мејдстон, Ливерпул - Норич/Бристол Роверс, Тотенхем - Манчестер сити, Лидс - Плимут, Кристал Палас/Евертон - Лутон/Болтон, Њупорт/Истли - Манчестер Јунајтед, Шефилд Јунајтед - Брајтон, Фулам - Њукасл, Шефилд венздеј - Ковентри.