Квалификације за ЕП: Кадети Србије убедљиво савладали Лихтенштајн

Убедљиво издање кадетске репрезентације Србије у првом мечу првог круга квалификација за ЕП против Лихтенштајна – 11:0 (4:0).
kadeti

Србија је од првог минута показала добар, одговоран приступ, одмах преузела контролу игре, стварала прилике и до полувремена постигла четири гола. У наставку меча за само 6-7 минута "орлићи“ су постигли четири гола и најавили двоцифрен резултат.

Највише су се истакли Бубањ и Милошевић који су постигли по хет-трик. Гол мање дао је Николашевић.

У првом мечу дана Бугарска је славила против Хрватске 1:0 (1:0) и најавила узбуђења у нашој групи квалификација. У другом колу наши кадети се састају са Бугарском, 24. октобра.

Србија – Лихтенштајн 11:0 (4:0)

СТАРА ПАЗОВА: Спортски центар ФСС. Судија: Филип Магуриа (Малта).

СРБИЈА: Маринковић, Недељковић, Мајсторовић (57. Мајсторовић), Серафимовић, Миросавић, Николашевић (57. Радоњић), Станковић (75. Стојановић), Пиваш (57. Џодић), Шљивић, Милошевић (71. Симин), Бубањ. Селектор Радован Кривокапић

ЛИХТЕНШТАЈН: Бури, Бек, Шмидле (82. Гернер), Висенхоф, Грич, Капели (82. Носер), Хаслер, Ж. Келер (60. Мархер), Ј. Келер (68. Линсмајер), Блументал (60. Волф), Нотаро. Селектор Михаел Колер