Партизан у Хагу у финишу испустио победу против АЗ (2:2)

У Хагу завршен меч АЗ Алкмар - Партизан у Лиги Европе: Партизан повео голом Асана у 16. минуту, Сума погодио за 2:0 у 27. минуту, Друјф за Холанђане у 88. минуту а Митсјо даје гол за АЗ у 92` минуту
partizan mancester, fonet

97`Брежанчић добио жути картон

92` Друјф погодио за Холанђане

90` Натхо добио жути картон, уместо нега ушао Вујачић

89`Опасан шут Мароканца Идризија

88` АЗ даје гол, дубинска лопта, Друјф је само окрзнуо главом рзучтат је 2:1 за Партизан

85` Жути картон за Здјелара. И играч АЗ Митсјо добио жути

83` Боаду добио други жути картон због глуме, "измишљао" је пенал и судија је то казнио. АЗ са играчем мање

77` Стојковић добија жути картон због отезања код убацивања лопте у игру

75` Шћекић мења Суму, дефанзивни део везног реда црно-белих добија још једног човека

73` АЗ погађа пречку, срећа уз  Партизан

71` Класи ушао у тим АЗ

70` Садик себичан, шутира уместо да дода, пропуштена велика прилика

69` Излази Тошић, улази Брежанчић, Саво Милошевић појачава одбрану

67` Изузетан ударац Садика, "кифла" је протутњала поред стативе

62` Опасна контра Партизана, Сума успорава напад, шутира Тошић,могло је бити 3:0 за "ваљак"

60` Сугавара у игри, изашао Вујтенс, АЗ се определио за потпуну офанзиву

59` Обећавајућа контра Партизана, Сума греши

57`Слободан ударац Натха, ни ударац ни центаршут, али је лопта прошла близу гола АЗ. Одлична интервенција Стојковића после незгодне дубинске лопте

55` Милетић се вратио на терен

54` Два жута картона за АЗ после прекршаја над Милетићем. Милетић крвари испод ока, мораће неколико минута ван терена

52` Центархалф АЗ Хаџидијакос се повредио, пластична трава је кривац за озледу, ушао је Друјф

51` Изузетан продор Садика, голман АЗ је последњим трзајем спречио погодак

50` Велика шанса за Суму, контра Партизана, одличан ударац искоса, лопта је окрзнула стативу

47` Партизан врло борбен у другом полувремену. Стојковић боксује после корнера. АЗ у друго полувреме кренуо притискомна гол Партизана

42` Тошић шутира из слободњака, лопта лети далеко, далеко изнад гола АЗ

40` Сума извео дриблерски шоу у казненом простору АЗ, на жалост, без резултата

39` Милетић добро шутира главом после центаршута Тошића

39` Стенгс добио жути картон због приговора

37`Сума шутира, уместо да асистира Натху, који је био потпуно сам

33` АЗ је пао у игри,чести су погрешни пасови Холанђана

27` Сума даје гол после велике грешке одбране АЗ, сума учази у казнени и рутински погађа за 2:0 за Партизан

25` АЗ и даље углавном има лопту, Партизанова игра на контру се исплатила. Велика шанса за АЗ после корнера

21` Остојић главом после центаршута Тошића, лопта лети преко гола

21` Груб фаул над Садиком

18` Оштар фаул над Стојковићем, који наставља меч

16` Мајсторија Асана. Јапанац је велемајсторки примио лопту и вешто је пласирао поред голмана 1:0 за Партизан

14` Опасна акција АЗ, центаршут са леве стране, али је Асано омео холандског играча, који је шутирао слабо

11` Партизану треба победа, али рекло би се да су се црно-бели определили за контранапад

9` Први корнер за АЗ, Стојковић сигуран

7` Партизан не успева да задржи лопту, игру води АЗ

4` За сада без опаснијих акција са обе стране, лопта је углавном на средини терена