Лига конференција: Завршен меч Паневежис-Војводина (0:1)

У литванском граду Паневежису Човић мајсторијом донео победу Војводини у 70. минуту
FK Vojvodina/S. Susnjevic

93` Крај утакмице

91` Играће се још два минута

83` У Војводини ушао Кабић, Симић брани незгодан ударац Паневежиса

82` Капнидис опасно гађао из окрета преко пречке гола Војводине

75` Војводина затресла мрежу тима из Литваније, али је погодак поништен због офсајда

74` Капнидис, киоји је у међувремену ушао у тим Паневежиса, шутира искоса са леве стране право у голмана Војводине Николу Симића

70` Велемајсторија Човића и 1:0 за Војводину! Погодио је мрежу из компликоване позиције, очекиван његов центаршут са десне стране, а Човић из јако тешког угла погађа од пречке

69` Топић са двадесетак метара преко пречке, после фине размене пасова играча Војводине

67` Опасна контра Симића, Грк Козоронис га фаулира и добија жути картон

63` Опасан напад Паневежиса, Сарпонг ушао дубоко у казнени простор и центрирао, лопта ишла паралелно с голом, а нападачи Литванаца су каснили

62` У Војводини Зукић и Буснић, излазе Мркаић и Максимовић

60` Ударац Елибелта високо преко пречке са 20-так метара после доброг продора

56` Динамичније друго полувреме, више повезаних акција, шанси за сада нема

52` И Максимовић добио жути картон, фаулом спречио противника да крене у контру

50` Цуцин добио жути картон

48` Бастајић добио жути картон због оштрог старта

46` Кренуо други део утакмице. У Војводини Бастајић уместо Новевског

45` Добра комбинација Војводине, Мркаић није успео да захвати лопту,судија накнадно свира офсајд. Крај првог полувремена

42` Две стопостотне шансе за Војводину, после корнера Човић са 7 метара шутирао главом, одмах потом Ковачевић

37` Вељко Симић повукао добру контру, али Мркаић није успео да асистира

36` Још један опасан напад клуба из Литваније, пасовима су ушли у казнени простор, ударац је изблокиран

34` Елибелто после слободног ударца погодио стативу близу рашљи гола Војводине

27` Миран период меча, нема акција које миришу на гол

17` Симић одбранио шут Елибелта, незгодан, по земљи

15` Топић шутирао искоса са 20 метара, голман Литванац брани

10` Паневежиус извео напад који дуго трајао, Фиуередо са двадесетак метара шутирао по земљи поред гола Војводине

7` И даље без шанси

3`У уводним минутима уобичајено испрекидана игра

САСТАВИ

ПАНЕВЕЖИС: Голас, Фигуередо, Јанушевскис, Флоро, Переира, Елибелто, Сарпонг, Козоринис, Јанкаускас, Дантос, Елиас

ВОЈВОДИНА: Н. Симић, Цуцин, Стевановић, Ковачевић, Деветак, Топић, Човић, Максимовић, В. Симић, Мркаић, Новевски