Лига шампиона: Црвена звезда-Олимпијакос (3:1)

Црвена звезда је великим преокретом стигла до вредне победе! Ричмонд Боаћи доноси потпуни обрт, за Звезду је дао и трећи гол! Немања Милуновић Звезди доноси вођство у завршници меча Црвена звезда-Олимпијакос у Лиги шампиона на стадиону "Рајко Митић". Вулић је дао гол за изједначење а Семедо је довео клуб из Пиреја у првом полувремену у вођство после грешке Звездине одбране.
z

8` минут: Игра се између два казнена простора, за сада без шанси на мечу. Звезда више има лопту, Олимпијакос тренутно делује "резервисано"

12` минут: Звездин притисак и даље траје.

16` минут: Слободан ударац за Звезду са десне стране казненог простора, али је одбрана Олимпијакоса била сконцентрисана.

23` минут: Опасан шут Герера, шпанског нападача у редовима Олимпијакоса, лопта је прошла поред стативе. Први претећи напад тима из Пиреја.

25` минут: Опет опасан шут Герера, овај пут главом. Олимпијакос нема много лопту, али је у последњим минутима извео две брзопотезне акције које су угрозиле Борјанов гол.

28`  минут: Притисак Олимпијакоса, а Звездина одбрана успешно је изблокирала шут после слободног ударца

32` минут: Корнер за Црвену звезду, али следио је мекан шут Гобељића главом.

36` минут: Ван Ла Пара добио жути картон. Изгубио је лопту на средини терена и онда фаулом зауставио опасну полуконтру Олимпијакоса.

`37` минут: Рубен Семедо даје гол за Олимпијакос. Велика грешка Милана Борјана, центаршут са леве стране готово сам је спровео у сопствену мрежу.

42` минут: Први жути картон за играче Олимпијакоса, добио га је Бензија, јер је фаулом спречио контру Звезде.

44` минут: Шанса за Звезду, после корнера, Јованчић је покушао "маказицама", али голман Олимпијакоса  лако је одбранио.

Завршено је прво полувреме у којем је Звезда јалово држала лопту, а Олимпијакос имао две добре шансе, и потом после кикса Звездиног голмана дошао у вођство. Утисак је да је тим из Пиреја успешно Звезди одузео простор за игру.

51` минут: Први корнер за Олимпијакос, акција је завршена неконтролисаним шутем Камаре, играча грчког тима.

54` минут: Опасан напад Звезде завршен снажним ударцем Јованчића.

55`минут: Промена у Звездином везном реду, Јованчића је заменио Вулић. Тренер Милојевић незадовољан је игром на средини терена.

56` минут: Добра шанса за београдске црвено-беле, али Ван Ла Пара није био прецизан.

58` минут: Звезда има играча више! Бензија добио други жути картон и треба очекивати да крену Звездини јуриши на гол Олимпијакоса.

60` минут: Родићев пројектил пролетео је изнад грчког гола. Пре тога Марин јер центрирао, лопта прошла кроз казнени простор и дошла до Родића који је упутио жесток шут.

63` минут: Вулић Звезди донео изједначење! Милојевићева измена показала се као прави потез.

74` минут: Излази Хосе Кањас, ушао је Његош Петровић.

76` минут: Боаћи је трзнуо главом после центаршута, али је лопта отишла поред стативе.

79`минут: Опет шутира Боаћи, овај пут левом ногом, после брзе акције Звезде, али је лопта одлетела далеко од гола. Акција је обећавала.

80` минут: Боаћи после протеста добија жути клартон.

81` минут: Звезда тражи пенал, али је вар технологија пресудила, нема шута са беле тачке.

85` минут: Изузетан шут Камаре, фантастична одбрана Борјана, који је остављен без блока.

86` минут: Зицер за Олимпијакос, срећом промашују.

87` минут: Немања Милуновић главом закуцава лопту у мрежу грчког тима!

89` минут: Боаћи доносио Звезди вођство од 3:1!

90`: Две шансе за редом за Звезду, прво Томане, потом Вулић.