Лига шампиона: Тотенхем - Звезда (5:0)

Тотенхем је чак пет пута погодио мрежу Звезде на мечу одиграном у Лондону. Кејн је дао водећи гол за Тотенхем а други и трећи Сон. Ламела је поново погодио а Кејн дао пети гол. Утакмица је играна у оквиру трећег кола групне фазе Лиге шампиона, у групи Б.
s

91` Корнер за Звезду, на крају дуге акције главом шутира Милуновић, али Звезда остаје без почасног гола

86` Стопостотна шанса за Тотенхем. Кејн лако пролази кроз шеснаестерац, са десне стране даје повратну лопту, натрчава Дајер. Лопта одлази поред стативе

84` Жути картон за Милуновића, закачио је пртотивничког играча руком по лицу

82` У Звезди излази Ван Ла Пара, ушао је Вукановић

78` Излази Деле Али, уместо њега Аргентинац Ло Селсо у Тотенхему

72` Мајсторија Харија Кејна, пети гол за Тотенхем. Лопта је Гобељићу прошла кроз ноге

70` Марин добија повратну лопту, лепо пласира, "кифла" са јаким ефеом ипак не улази у гол Енглеза

68` Дајер у редовима Тотенхема мења двоструког стрелца Сона. Дефанзивни везни уместо најбољег нападача

66` Шанса за Звезду. Упорни Гарсија ишчачкао је лопту, потом Марин асистира, Гарсија шутира, али мрежа Тотенхема остаје нетакнута

63` Звезда губи лопту на средини, Сон продире као вихор, али је срећом био себичан - лопта је прозујала поред стативе

61` Павков и Петровић у Звезди мењају Кањаса и Томанеа

57` Ламела погађа после лепе комбинације Тотенхема, лако је испао Родић и са стране је изгледало све лако у тотенхемовој реализацији.

56` Прилика за Гобељића после продора Ван Ла Паре. Шут са десне стране, голман Тотенхема брани.

53` Милуновић у последњем тренутку испред Деле Алија избацује лопту, опасна комбинација Тотенхема у Звездином казненом простору.

`51` Кејн дрибла уз леву аут линију, добро центрира, Ламела уклизава на лопту, која лети преко Борјанове пречке. Прва шанса за Тотенхем у другом полувремену

Брзина Тотенхемових играча била је нерешив проблем за одбрану и везни ред Звезде у првом полувремену. Контра и полуконтра тима из Лондона били су неухватљиви за нашег шампиона.

Руководство Тотенхема учинило је леп гест, одало је пошту Горану Буњевчевићу, играчу који је и у Звезди и у Тотенхему оставио дубок траг.

44` Велика грешка Марина, продао је лопту на средини, Сон утрчава и лако поентира.

36` Гобељић тукао два пута, лопта се одбила до Марина, али Звездин "плејмејкер" није имао среће

31` Гобељић продро са десне стране, лопта прелетела гол Тотенхема

30` Марин убацује оштро из прекида, одбрана Тотенхема добро реагује

27` Ван Ла Пара шутира главом, али шут је био мекан. Звезда почиње да се ослобађа притиска

25` Непрекидна иницијатива Тотенхема, чији играчи муњевито освајају простор и врло лако улазе у Звездин шеснаестерац.

21` Прва права шанса за Звезду - шутирао је Милуновић.

16` Лака егзекуција Сона, који из Звездиног петерца неометан даје гол. Борјан немоћан.

14` Први добар напад Звезде. Марин дао дијагоналу на десну страну, али Гобељић није био сконцентрисан, мада је био у Тотенхемовом шеснаестерцу.

12` Кејн ушао у казнени, шутирао са десне стране, Борјан на висини задатка

9` Хари Кејн даје гол за Тотенхем. Корнер,скок, Дегенек касни и рано вођство Тотенхема.

5`  Сон продирао лако до казненог простора Звезде, шутнуо са шеснаест метара а Борјан је без проблема скратио шут.

3` Хари Кејн ушао у Звездин казнени простор, али је Звездина одбрана била добро постављена. Нападач Тотенхема на крају није упутио шут на гол Борјана.