ЛШ: Реал Мадрид рутински је славио против Роме са 3:0

Троструки узастопни шампион Реал Мадрид у Г групи Лиге шампиона рутински је славио против Роме, са 3:0 , головима Иска у 45. из слободног ударца, Герета Бејла у 58. и нове "седмице" Маријана Дијаза у 90. минуту .
LŠ : Bejl postiže drugi gol  za Ral  u meču protiv Rome Foto:  EPA-EFE/Rodrigo Jimenez

Александар Коларов је за Римљане одиграо цео меч.

Истовремено, Викторија Плзењ и ЦСКА су ремизирали 2:2.

Јувентус је у Х групи, упркос искључењу Кристијана Роналда, победио Валенсију на "Местаљи" 2:0, из два пенала Миралема Пјанића, у 45. и 51. минуту, док је Манчестер Јунајтед био убедљив на гостовању Јанг Бојсу 3:0, два гола Пола Погбе и један Антонија Марсијала.

Немања Матић и Миралем Сулејмани одиграли су цео меч.

Дебитант у елитном такмичењу Хофенхајм одиграо је 2:2 на гостовању Шахтјору у Харкову у Ф групи.

Немци су два пута водили преко Флоријана Грилиша у 6. и Хаварда Нордвајта у 38, а домаћин је стизао захваљујући погоцима Бразилаца Исмаилија у 27. и Мајкона у 81. минуту.

За изненађење вечери побринуо се Лион победом на гостовању Манчестер Ситију 2:1, головима Максвела Корнеа у 26. и Набила Фекира у 43. минуту, док је једини стрелац за шампиона Енглеске био Бернардо Силва у 67. минуту.