Мајсторијски голови Радоњића и Влаховића на припремама

ВАШИНГТОН/ЊУ ЏЕРСИ: Млади српски фудбалери Немања Радоњић и Душан Влаховић постигли су голове за Марсељ, односно Фиорентину, у пријатељском утакмицама против Ди Си Јунајтеда (8:1) и Бенфике (1:2).
nemanja radonjic

Радоњић је другим голом на припремама наговестио да ће имати знатно бољу сезону од прошле, тако што је у свом стилу пола терена претрчао у спринту и погодио за 2:1 у 48. минуту.

У стрелце на мечу у Вашингтону уписали су се још Кевин Стротман из пенала, Флоран Шаброл, Салиф Кауи и по два пута Макси Лопез и Буна Сар, а за Американце је дао Квинси Амариква.

Мајсторски гол дао је и Влаховић, првенац на припремама и то након што се петом ослободио чувара и савладао голмана Ивана Зобина ударцем изван казненог простора.

Лисабонски великан ипак је славио на крају поготком Каја Фернандеза у 90. минуту, а претходно је стрелац био Харис Сеферовић.

За "љубичасте" су у првој постави играли и Алекса Терзић и Никола Миленковић.