Манчестер сити и Интер у полуфиналу Лиге шампиона

МИНХЕН: Фудбалери Манчестер ситија и Интера пласирали су се вечерас у полуфинале Лиге шампиона.
1

Манчестер сити је у Минхену ремизирао са Бајерном 1:1 у реванш дуелу четвртфинала најквалитетнијег европског клупског такмичења.

Енглески клуб је изборио пласман у полуфинале, пошто је прошле недеље у првој утакмици у Манчестеру славио са 3:0.

За Манчестер сити гол је постигао Ерлинг Халанд у 57 минуту, док је једини гол у овом двомечу за Бајерн постигао Јозуа Кимих из пенала у 83. минуту.

Фудбалери Интера и Бенфике играли су вечерас у Напуљу 3:3 у реванш мечу четвртфинала ЛШ. У првом мечу одиграном пре осам дана било је 2:0 за италијански тим.

Голове за домаћу екипу постигли су Николо Парела у 14. минуту, Лаутаро Мартинез у 65. минуту и Хоаким Кореа у 78. минуту.

За госте прецизни су били Фредрик Аурснес у 38. минуту, Антонио Силва у 86. минуту и Петар Муса у 95. минуту.

Фудбалери Интера ће у полуфиналу Лиге шампиона играти са Миланом, док ће Манчестер сити снаге одмерити са Реалом.