МЕЂОУПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ЗАПАД Кузминци зауставили Вишњичане

Граничар (К) - Хајдук (В) 2:0 (0:0)
fudbal, pixabay

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Рапоти (Сремска Митровица). Стрелци: Стефановић у 62.  и Ристић у 68.  минуту (из пенала).  Жути картон: Бакајлић (Хајдук).

ГРАНИЧАР: Шивољицки 7, Јовановић 7, Стевић 7, Митровић 7, Врањковић 7 (Н.  Симић), Дејан Печеница 7, Стефановић 8, Дарко Печеница 7, Вукадиновић 7, Ристић 8, Недимовић 8.

ХАЈДУК: Митровић 6, Б.  Ковачевић 7, Бакајлић 7, Петаковић 7, Марјановић 6, Радовановић 6, Ветеха 7, Јурошевић 6 (У.  Ковачевић 6), Петровић 7, Томшчић 7, Грујичић 7.

Домаћини су остварили, у дербију кола, жељени резултат.  Заслужено су славили против лидера на табели.  Гости из Вишњићева нису баш разочарали, али од њих су Кузминци више очекивали, чак и њихови верни навијачи.

Б.  Цветичанин

Јединство (Р) - Срем (СР) 3:0 (2:0)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 300, судија Грбатинић (Адашевци).  Стрелци: Крстић у 11.  и 45.  и Адамовић у 79.  минуту.

ЈЕДИНСТВО: Цветковић 8, Маћешић 8, Милекшић 8, Сремчевић 8, Цветићанин 8, Самарyић 8, Јеж 8 (бабић 7), Адамовић 8 (Радивојевић 7), Вочанин 8, Илић 8 (Лошић 7),  Крстић 8.

СРЕМ: Томашевић 7, Марјановић 7 (Голубовић 7), Д.  Копрић 7, Васиљевић 7, Љ.  Копрић 7, Вићентић 7, Зарић 7, Адамовић 7, Тривунић 7, Рајић 7, Станковић 7.

Румљани су играли добро, али ни гости нису били слаб ривал.  Играли су отворено целу утакмицу, и неколико пута су добро намучили домаћу одбрану.

Л.  Јовић

Зека Буљубаша - ЛСК 4:0 (1:0)

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, гледалаца 150, судија Стојковић (Добринци). Стрелци: Пармаковић у 4, Беловуковић у 50, Ч.  Миловановић у 73.  и Кукић у 89.  минуту.  Жути картони: Д.  Миловановић (Зека Буљубаша), Босанчић, Петковић, Милановић, Шћурк (ЛСК)

ЗЕКА БУЉУБАША: Саватић 7, Беловуковић 8, Копуновић 7 (Д.  Миловановић 7), М.  Беговић 7 (М.  Миловановић 7), Мијаиловић 8, У.  Беговић 7 (Мартиновић 7), Пармаковић 7 (Кукић 8), Ч.  Миловановић 8, Скорупан 7 (Самарyић 7), Милан Банчевић 7, Будечевић 7.

ЛСК: Овшек 5, Шћурк 6, Савић 7 (Шимун 5), Драгишић 7 (Недић), Лацковић 7, Босанчић 7, Петковић 6, Милановић 6, Каралић 6 (Вуколић 6), Дринић 6, Рибић 6.

Гости из Лаћарка су допутовали са само једном намером, да што приме што мање голова.  Играчи Зеке кренули су ангажовано и плод такве игре је убедљива победа.  Гости нису направили ни једну праву шансу.

М.  Станковић

Бачинци - БСК 5:1 (2:1) (прекинуто у 75.  минуту)

БАЧИНЦИ: Игралиште Бачинаца, гледалаца 150, судија Митровић (Добринци). Стрелци: Гачић у 14, Балашко у 21, Бојанић у 48.  и 61.  и Калинић у 55.  за Бачинце, а Лазић у 36,  минуту за БСК.  Жути картон: Босанчић (БСК).

БАЧИНЦИ: Барјактаровић, Бојанић, Тубић, Бјелић, Радивојшић, Радека, Балашко, Тео Софтић, Гачић, Калинић, Милинковић (Станојиевић).

БСК: Коплић, Б.  Ћирић, Галетић, Лазић, Босанчић, Томић, Милановић, Д.  Лакетић.

Гости допутовали са само осам играча.  До 75.  минута примили су пет голова, а онда су се “повредили” Лазић и Лакетић и гости су остали са шест играча, па је судија по морао да прекине меч.

З.  Лазаров

Змај - Обилић 3:6 (0:3)

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, гледалаца 100, судија Познан (Рума). Стрелци: Кљајић у 56.  и Јеликић у 70.  и 78.  за Змај, М.  Зец у 2.  и 34, С.  Војновић у 20, М.  Петровић у 61.  и А.  Петровић у 65.  и 75.  минуту за Обилић.  Жути картон: А.  Зец (Обилић).

ЗМАЈ: Марјановић 6, Синђић 7, Петрић 6, Радовановић 7, Савић 6, Кљајић 7, Чупић 7, Јеликић 8, Митровић 6, Симеуновић 7, Зацкалицки 7.

ОБИЛИЋ: Медаковић 6 (Мркоњић 7), Васић 7 (А.  Петровић 8), Милосављевић 7, С.  Војновић 8 (Илибашић 7), А.  Зец 7, Дробњак 7, М.  Војновић 7 (Басташић 7), М.  Зец 7, Медић 7 (Стамболија 7), М.  Петровић 8.

Играчи Обилића су заслужено славили, мада су Ноћајци пружили снажан отпор одличном ривалу .

А.  Трифковић

Фрушка гора - Ердевик 0:1 (0:1)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 150, судија Павловић (Огар). Стрелац: Марчок у 9.  минуту.  Жути картони: Ганић, Поважан, Радић, Пап на клупи (Ердевик). Црвени картон: Јанковић (Ердевик).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Деврња, Бежановић, Самарyија, Каранфиловић (Давидовић), Остојић, Михајловић, Рокса, Путник, Гојковић, Ђапић.

ЕРДЕВИК: Панић, Мергл, Вукадиновић, Ганић, Штрбац, Станивуковић, Пендо, Поважан, Марчок, Васић, Јанковић.         Обућари су доживели и 20.  пораз у првенству.  Гости су славили минимално, али заслужено.  Били су бољи баш за гол Марчока.

Д.  Чучин

Граничар (А) - Бикић 0:3 (0:1)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Јовановић (Рума).  Стрелци: Добрић у 37, Шумаруна у 48.  и Радмановац у 90.  минуту.  Жути картони: Радмановић, Вујић, Нешковић (Граничар), Ђурђевић, Павић (Бикић).

ГРАНИЧАР: Кукуљ 5, Трлајић 6, Смиљанић 6 (Видић), Малић 7, Андришка 7 (Вурдеља 7), Миличић 6 (Николић), Симић 6 (Опојевлић 6), Радмановић 7,Нешковић 6, Вујић 6, Шибалић 7.

БИКИЋ: Козељац 7, Ђурђевић 7, З.  Смајић 7, Н.  Смајић 7 (Бибић 7), М.  Мијатовић 7 (Милутиновић 7), Момчиловић 7, Шумаруна 8, Добрић 8 (Бајрами 7), Благојевић 7 (Радмановац 8), Сарић 7, Павић 7.

Гости су надиграли домаћине у свим елементима фиудбалске игре, и у првом полувремену када су водили са 1:0, и у наставку.  На крају домаћини су се провукли, изгубили су “само” са три гола разлике.