Међуопштинска лига Срем: Граничари спустили рампу

Граничар (О) - Слога (В) 1:0 (0:0)
bikic

ОБРЕЖ: Стадион Граничара, гледалаца 150, судија Бањанин (Моровић). Стрелац: Николић у 55. минуту. Жути картони: Живановић, Николић, Чавић (Граничлар), Бабић, Вучковић (Слога).

ГРАНИЧАР: Самарџић 8, Николић 8, Чавић 8, Наумов 8, Живановић 8, Балабан 8, Гмизић 8, Михајловић 8, Миличевић 8 (Орловић 8), Лисулов 8, Лазић 8 (Јовановић 8).

СЛОГА: Печиљ 7, Бранковић 7 Ласковић 7, Бјелобрк 7, Јовић 7, Вучковић 7, Вукомановић 7, Драгичевић 7, Цвијановић 7 (Недић 7, Милановић 7), Љубинковић 7 (Бабић 7).

Играчи Граничара нису лако дошли до очекиване победе. Једноставно домаћини су створили више шанси, али гости су организовано бранили свој гол. И само је Николић успео одбијену лопту да  врати у мрежу гостију.

Д. Орловић

Младост (Б) - Бикић До 0:0

БУЂАНОВЦИ: Стадион Младости, гледалаца 150, судија Суџум (Инђија).

МЛАДОСТ: Вељовић 6, Симић 6, Обрадов 6, Јовановић 6, Божичковић 6, В. Југовић 6, Бенежан 6, Лукић, Николић 6, Лилић 6, Бакић, Кривошић 6, Тешић 6, Гвока 6.

БИКИЋ ДО: Братић 7, Тепшић 7, Кладушић 7, Момчиловић 7, Алексић 7, Павић 7, Басрак 7, Кртинић 7, Јовичилић 7, М. Субић 7, Недић, Радмановац 7,. Бајрами 7, Добрић 7. Једноставно, подмлађени Буђановчани су смогли снаге да парирају гостима из Бикић Дола. Домаћини су борбеном игром стигли до ремија.

С. Гаврановић

Фрушка гора - Крушедол 1:2 (0:2)

РУМА: Стадион Фрушке горе, гледалаца 100, судија Граовац (Рума). Стрелци: Мијајловић у 75. за Фрушку гору, а Моравек у 22. и Еркановић у 25. минуту за Крушедол. Жути картони: Гостојић, Пејић, Тешић (Крушедол). Црвенои картон: Тувеџић (Крушедол).

ФРУШКА ГОРА: Мандић 6, Матић 7, Трнић 7, Рокнић 7, Мушицки 7 (Коларевић 6), Мијајловић 7, Анђелић 7, Тешић 6, Боровић 7, Бежановић 7, Марковић 7 (Божић 7).

КРУШЕДОЛ: Тувеџић 8, Поткоњак 7, Јовановић 7, Пејић 7 (Марчетић), Миланов 7, Гостојић 7, З. Клајић 7, Тешић 7, Еркановић 9, Маравек 8 (Радуловић 7), Вукојевић 7 (Којић).

Играчи Крушедола у овом мечу из двеконтре преко Моравека и Еркановића постигли су два гола и победилли.

Искусни састав домаћина у другом полувремену, имао је неколико лепих прилика, али је голман Тувеџић био увек на висини задатка.

Д. Чучин

Шумар - Хајдук (В) 0:2 (0:1)

ОГАР: Стадион Шумара, гледалаца 150, судија Стојковић (Добринци). Стрелци: Перић у 30. и Ветеха у 89. минуту. Жути картони: Ђокић, Петковић, Врачевић (Шумар), Гавриловић (Хајдук).

ШУМАР: Петковић 6, Врачевић 7, Ђокић 7, Трумић 6, Д. Вукић 7, Радановић 6 (Спасојевић), М. Вукић 7, Миличевић 7, Ћопић 7 (Гордић), Бабић 7, Зујић 7.

ХАЈДУК: Митровић 7, Петровић 7, Ђорђевић 7, Антуновић 7, Хрчак 7, Гавриловић 7 (Станковић 7), Њежић 7, Перић 7, Марјановић 7, Радовановић 7, Ветеха 8, Јанковић 8.

У Огару виђен је борбен фудбал. Гости су дошли у вођство после одличне контре. Перић је био на правом месту и лако је угурао лопту у мрежу Петковића. У самом финишу гости су још једном били у контри. Ветеха је био на правом месту.

М. Радојчић

Обилић - Напредак (Ж) 2:0 (1:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 100, судија Мандић (Инђија). Стрелци: А. Зец у 9. и Бертић у 59. минуту.

ОБИЛИЋ: Медаовић, Рудић, Илибашић, Медић, Поповић, Дробњак, Блажановић, Болић (Бертић), Меничанин, А. Зец (Стефановић), Радивојшић (М. Зец).

НАПРЕДАК: Крнић, Дробац, Вучетић, Трнић, Секулић, А. Вишњић, Јовановић, Савић (Топић), С. Вишњић, Божић, Б. Ристановић.

Био је то занимљив и допадљив меч. Права фудбалска представа у којој домаћи фудбалери разгалили срца своје верне навијаче. Били су добри у току целе утакмице. А. Зец је постигао гол с 17 метара. Био је изваредан и прецизан шут. Бертић је искористио изваредан центаршут и матирао голмана гостију Крнића.

М. Болић

Митрос - БСК 2:0 (0:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион  Митроса, гледалаца 150, судија Манојловић (Сремска Митровица). Стрелци: С. Симјановски у 50. (из пенала) и Малиновић у 86. минуту. Жути картони: Владисављевић, Н. Стојановић (Митрос), Т. Племић, Ж. Ђорић (БСК).

МИТРОС: Мршић 7, Матаруга 8, Н. Стојановић 7, Владисављевић 7, Панић 8, Аћимовић 7 (Вукотић 7), Малиновић 8, Каролић 7 (В. Симјановски 7), Грбић 8, Плавшић 8, С. Симјановски 8 (С.Стојановић 8).

БСК: Теодоровић 7, Т.Племић 7, Мрвичин 7, М. Лакетић 7, Ж. Ђорић 7, Д. Племић 7 (Виторовић), А. Племић 7, Митровић 7, Ивковић 7 (Лукић 6), Б. Ћирић 7, Ж. Ћирић 7.

Гости из Бешенова били су опасни ривал и у првом полувремену и у другом полувремену, али искусни месари нису дозволи  никакво изненађење. Била је то више рутинска победа. Чекали су да гости погреше. И тако је то и било. Две грешке гостију једном из пенала, а други пут из игре било је доста за заслужену победу. Месари су могли водити већ у првој минуту. Али, Аћимовићев шут са беле тачке голман гостију Теодоровић је одбранио.

Р. Петковић

Фрушкогорац - Слога (Ч) 2:1 (0:1)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 50, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелци: Гајић и Крстић за Фрушкогорац, Славко Кекић за Слогу.

ФРУШКОГОРАЦ: М. Трнић 7, М. Крстић 7, Андреј Младеновић 7, Бараксадић 7, И. Ђорић 7, С. Кусић 7, М. Гајић 7, Н. Трнић 7, Ђ. Крстић 7 (Недић), Гајић 7, Ђукић 7.

СЛОГА: Зељковић 6, Цвјетић 7, Топић 6, Слободан Кекић 7 (Пејаковић), Арамбашић 7, Зец 6, Славко Кекић 6, М. Кекић 7, Секулић 7, Богосављевић 6, Гојковић 6 (Миљеновић).

Рутинска победа домаћина над неспремним гостима из Чалме, који су ипак водили у првом полувремену. Могли су домаћини славити још убедљивије да су били мало прецизнији пред голом голмана Зељковића.

В. Цвјетић

Зека Буљубаша - Доњи Срем 1:2 (1:0)

РАВЊЕ: Игралиште Слободе, гледалаца 100, судија Колџић (Никинци). Стрелци: Витас у 6. за Зеку Буљубашу, Марковић у 59. и Љубојевић у 80. минуту за Доњи Срем. Жути картони: Јовановић, М. Беговић, Николић, Галетић, С. Белић (Зека Буљубаша), Перишић, Бероња, Стојиљковић (Доњи Срем).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 7, Павловић 7, М. Беговић 8,  С. Белић 9, Јовановић 9, Тојић 9, М. Мартиновић 9,  Николић 9 (Д. Мартиновић), Витас 8, Турудић 9 (Галетић), Станковић 9.

ДОЊИ СРЕМ: Јелача 7, Великић 8, Радивојевић 8, Новић 8, Стојиљковић 7 (Перишић), Љубојевић 8, Бероња 8, Радовановић 8 (Ристивојевић), Марковић 9, Штетић 9 (Митровић 7).

Ж. Релић

БУЂАНОВЦИ: Младост - Бикић До 0:0, РУМА: Фрушка гора - Крушедол 1:2, ОГАР: Шумар - Хајдук (В) 0:2, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Напредак (Ж) 2:0, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - БСК 2:0, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Слога (Ч) 2:1, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Доњи Срем 1:2, ОБРЕЖ: Граничар - Слога (В) 1:0.

1. Граничар (О)        4        4      0      0      13:2  12

2. Доњи Срем          4      4      0      0      12:3  12

3. Хајдук (В)             4      3      0      1      5:2    9

4. Слога (В)             4      2      1      1      8:4    7

5. Обилић                4      2      1      1      6:3    7

6. Шумар                  4      2      1      1      5:4    7

7. Бикић До             4      2      1      1      5:4    7

8. Крушедол           4      2      0      2      5:4    6