Међуопштинска лига Срем – Исток: Повели у шестој секунди па изгубили

Шумар - ЧСК 2:1 (0:1)
krusedol

ОГАР: Игралиште Шумара, судија Каназир (Нови Бановци). Стрелци: Козлина у 62.  и 90.  (оба из пенала) за Шумар, Драгичевић у 6. секунди за ЧСК.  Жути картони: Добриковић, Козлина (Шумар), Пејић, Б.  Кнежевић, Стаменковић, Першић (ЧСК). Црвени картон: Врачевић (Шумар).

ШУМАР: Козарев 7, Миличевић 8 (Вукић), Добриковић 9, Најић 7, Ђокић 8 (Радан), Козлина 9, Живковић 7, Стјепановић 7 (Бабић), Врачевић 6, Лазић 7, Лалић 7.

ЧСК: Војновић 8, Пејић 6, Першић 6, Ђокић 7 (Димић), Б.  Кнежевић 7 (В.  Кнежевић), Шпоња 8, Стаменковић 7, Драгичевић 8, Матош 7, Милић 7, Симић 8 (Манчић).

Домаћи су одлично играли, али су голове постигли са беле тачке, а  гости су повели преко Драгичевића већ у шестој секунди. И то је било скоро све од њих у овом мечу.

С.  Дангић

Камени - Фрушкогорац 0:2 (0:2)

АШАЊА: Игралиште Каменог, судија Столић (Рума). Стрелци: Ђорђевић у 3.  и С.  Вучић у 11.  минуту.  Жути картон: Цвијић (Камени).

КАМЕНИ: Бантић, Станчић, Блануша, К.  Марковић, Лисулов, Радовановић, Јовановић, Ђорђевић (Гавриловић), Лабахур (Цвијић), А.  К.  Марковић (Николић), Нанић.

ФРУШКОГОРАЦ: М.  Вучић, Пејаковић, Месаровић, С.  Петровић, Бојановић (Ковачевић), Тртица, С.  Вучић, Ђорђевић, Д.  Филиповић (Петковић), Радановић (Ланг), Н.  Петровић 7 (Станишљевић).

Гости су постигли само два гола. А, по шансама, могли су постићи бар још три.  Једноставно  стрелци су  били  доста непецизни. Домаћини преслаби, и нису упутили ни један прави шут ка гостујћој мрежи.

С.  Ранитовић

Дунав - Јединство (П) 1:3 (0:0)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиште Дунава, судија Јовановић (Рума).  Стрелци: У.  Милешевиоћ у 71.  за Дунав, Н.  Шофаузер у 55.  и 62.  и Гавриловић у 72.  минуту за Јединство.  Жути картони: Кованић, Радуловић, Минић, М.  Милешевић (Дунав).

ДУНАВ: Огар, Минић, Кованић, Поповић (Ћирковић), Бугарин, М.  Милешевић, У.  Милешевић, Радуловић, Попадић, Станчић (Драча), Мрђа.

ЈЕДИНСТВО: В.  Сабо, Г.  Петровић, Шкара, Трумић, Стојановић, Ђурашевић, Петковић (Н.  Сабо), И.  Клајн, Д.  Петровић (Гавриловић), Н.  Шофаузер, Јошић (С.  Јошић).

Домаћини, били фаворити у овом мечу, али то нису доказали и на терену. Гости  по игри нису заслужили ни бод. Али, уз обилату помоћ, судије остварили су и победу.

Б.  Вујаклија

Младост (Б) - Крушедол 2:6 (1:3)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, судија Николић (Рума).  Стрелци: Радовић у 42.  и Јовановић у 90.  за Младост, а Станчић у 7. и 68, Јовановић у 27, Боројевић у 35, Н.  Цурковић у 57.  и М.  Цурковић у 64.  минуту за Крушедол. Црвени картон: Јовановић (Крушедол).

МЛАДОСТ: Честић 6, Љуштић 6, З.  Кривошија 6 (Исаиловски 6), Јовановић 6, М.  Стоиљковић 6, С.  Стоиљковић 6, В.  Југовић 6, Н.  Стоиљковић 6, Дамњановић 7, Прљић 7 (М.  Бакић), Радовић 8 (Бакић 6).

КРУШЕДОЛ: Јосимов 7, Јелковић 8 (Пардовицки 7), Миланов 8, Гостојић 7 (М.  Цурковић 7), Клаић 8, Н.  Цурковић 7, Станчић 8, Мићин 8, Јовановић 7, Боројевић 7 (Радуловић 7).

Иако су гости најављивали, сигурну победу, нико није очекивао да ће Крушедолци славити тако уибедљиво.

С.  Радуловић

Раднички (И) - Срем (СМ) 4:0 (1:0)

ИРИГ: Игралиште Радничког, судија Познан (Рума). Стрелци Н.  Еркановић у 17, 67.  и 83.  и Станковић у 71.  минуту.  Жути картони: Мадацки, Станковић (Раднички), Бајловић, Ф.  Матић, Рауковић (Срем).  Црвени картон: Тадић (Срем).

РАДНИЧКИ: Савић, Поткоњак, Крстић, Пазарски, Мадацки, Таглиавиа, Шевић, Н.  Еркановић, Митровић (Поповић), Пузић (Гемери), Станковић.

СРЕМ:  Вукашиновић, С.  Ранковић, Маричић, Ф.  Матић, Јовановић, С.  Матић, Рауковић (С.  Станковић), Босанчић, Весић (Тадић), Бајловић (Тошић), Крњулац (Протић).

Ирижани су имали више шанси од искуснијих гостију из Сремских Михаљеваца, боље су играли и на крају је заслужено славили убедљивим резултатом.

И.  Таглиавија

Брестач - Напредак (Ж) 0:0

БРЕСТАЧ: Игралиште Брестача, судија Максић (Шимановци).  Жути картони: Д.  Ковачевић, М.  Ковачевић, Петронијевић, Стојковски (Брестач), Божић, Анђелић, Деврња, Секулић (Напредак).

БРЕСТАЧ:  Параносић, Обреновић, Марин, Д.  Ковачевић, Ђурић, Милутиновић, Стојковски, Анђелковић (Сандић), Петронијевић, Сретковић (М.  Ковачевић), Страхиња Младеновић (Цветковић).

НАПРЕДАК: Крнић, Секулић, Новковић, Савић, Божић, Боровица, Деврња (Марковић), Анђелић, Кнежевић (Жакула), Вишњић (Срјемац), Мијаиловић (Михајловић).

Била је то динамична и борбена игра ривала. Гости су били бољи ривал, али неспретни стрелци су прокоцкали бар четири изванредне шансе. Голман гостију Крнић увек је смелим интревицијама спасавао своју мрежу.

Н.  Савић

Сремац (Деч) - Полет 4:2 (1:1)

ДЕЧ: Игралиште Сремца, судија Митровић (Рума). Стрелци: Т.  Мијатовић у 13, Стојчевић у 72.  и Хаџић у 82.  и 84.  за Сремац, а Кораћевић у 38.  и 76.  минуту за Полет.  Жути картони: М.  Петровић (Сремац), Р.  Савић, Бакић, И.  Савић, Р.  Кесић, Кораћевић (Полет).

СРЕМАЦ: Шљукић 8, В.  Петровић 8, Арсенијевић 8, М.  Петровић 8, Т.  Мијатовић 8, Лапчић 8, Младеновић 8, Б.  Кресојевић 8 (Милић), Недељковић 8 (Стојчевић 8), Јуришић 8 (Хаџић 9), В.  Кресојевић 8 (Бачевац).

ПОЛЕТ: Пашић 7, Калезић 7, Р.  Савић 7, Бакић 7, И.  Савић 7, Караклајић 7, Делибос 7, Кораћевић 8 (Д.  Милић), Р.  Кесић 7, Јовић 7 (Старац), Л.  Милић 7.

Домаћини, су пружили, опет добру партију.  Било је лепих  акција  и пасова, из којих су постигнути голови.

В.  Стојковић

Хртковци - Граничар (О) 0:2 (0:0)

ХРТКОВЦИ: Игралиште Хртковаца, судија Ђурић (Инђија).  Стрелци: Радојчић у 69.  и С.  Кнежевић у 88.  минуту.  Жути картони: Митровић, Симовљевић (Хртковци), Петровић (Граничар).

ХРТКОВЦИ: Илић, Међед, Конц (Павличевић), Митровић, Манојловић, Симовљевић, Рудић, Обровац (Савић), Станојевић (Рајда), Глумчевић, Јокић.

ГРАНИЧАР: Самарџић, петковић (С.  Михајловић), М.  Николић, Јовановић, Кекић, Ољача, Радојчић, М.  Михајловић, Обрадовић, С.  Кнежевић (Жунић), Петровић.

Док су имали снаге, домаћини су играли чак и боље од фаворизованих гостију из Обрежа. Чим је тога понестало гости су преузели све у своје руке и лако дошли до победе.

Д.  Вичик

ПЛАТИЧЕВО: Младост (Б) - Крушедол 2:6, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав -Јединство (П) 1:3, ИРИГ: Раднички - Срем (СМ) 4:0, ХРТКОВЦИ: Хртковци -Граничар (О) 0:2, ДЕЧ: Сремац - Полет 4:2, АШАЊА: Камени - Фрушкогорац 0:2, БРЕСТАЧ: Брестач -  Напредак 0:0, ОГАР: Шумар - ЧСК 2:1.

1. Срем (СМ)      9      7      1      1      23:9 22

2. Напредак (Ж) 9      6      3      0      21:8  21

3. Сремац (Деч) 9      6      1      2      25:14        19

4. Граничар (О)  9      6      1      2      24:13        19

5. Раднички (И)  9      6      0      3      21:7  18

6. Младост (Б)   9      4      2      3      21:21        14

7. Јединство (П) 9      4      1      4      13:14        13

8. Фрушкогорац 9      4      1      4      9:10  13