МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ИСТОК: Седам голова Комазеца

Срем (СМ) - Рудар 8:1 (3:1)
fudbalska lopta

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, гледалаца 150, судија Лепак (Инђија).Стрелци: Босанчић у 7. и Комазец у 25, 37, 49, 56, 61, 77.и 78. за Срем, Богдановић у 24. минуту (из пенала) за Рудар.

СРЕМ: Штампар, Пилиповић, Маричић, Куртеш (Ранковић), Паунковић, Комазец, Босанчић, Новић, Бежановић,  Бајловић, Мандић.

РУДАР: М. Гвока, Драгојевић, Илкић, Вулетић, Лужајић, Јовановић, Вишњовски, Гаврић, Гербец, Богданов, Пардовицки.

Гости само у првом полувремену одолевали. Новић у 22. минуту није искористио пенал. Лопта је ударила и у стативу и пречку, али у гостујућу мрежу није хтела.

У наставку, само је један тим играо, домаћи. Стварао је шансе, промашивао их, али је постигао и пет голова. Не зна се који је од којег лепши.

Тако је нови сремсколигаш улепшао славље и постигао осам голова, захваљујући и Комазецу,  седмоструком стрелцу. И игром доказао да је спреман да игра у вишем рангу.

Ж. Јовановић

ПСК Путинци - Полет 0:5 (0:2)

ПУТИНЦИ: Игралиште крај Кудељаре, гледалаца 150, судија Максић (Шимановци). Стрелци: Р. Кесић у 10, Кораћевић у 14, 70. и 80. и Марковић у 84.  минуту за Полет.

ПСК ПУТИНЦИ: Стоиљковић, Ранђеловић, Грковић, Кнежевић, Л. Галијаш, Станковић, В. Галијаш,  Танасковић, Николић, Ковачевић, Тркуља.

ПОЛЕТ: Пашић, Шаровић, Костић, Шашић, Вучковић, Ђорђевић, Кораћевић, Р. Кесић, Радосављевић (Лукач), Марковић, Ђ. Лукић.

И поред тога што су се Путинчани поштено борили, нису могли да издрже. Гости су били бољи и од безброј шанси, пет пута су матирали солидног голмана Стоиљковића.

А. Рађеновић

Младост (Б) -Крушедол 0:2 (0:1)

БУЂАНОВЦИ: Игралиште Младости, гледалаца 110, судија Рапајић (инђија).Стрелци: З. Клајић у 25. и Јовановић у 72. минуту. Жути картони: Јовановић, Куља (Крушедол).

МЛАДОСТ: Милошевић, Стјепановић, Дукић, Стојићевић, Ђурђевић, Праљић, Јокић, Кривошић, Д. Кривошија (З. Кривошија), Кошутић, Марић.

КРУШЕДОЛ: Багаш, Плећаш, Васојевић (Крунић), Хорњак (Марчетић), Карас, З. Клајић, Н. Цурковић, М. Цурковић,  Јовановић (Белановић), Куља, Јелковић.

У доста занимљивом првом полувремену, гости су били нешто конкретнији. Постигли су и гол. З. Клајић је био прецизан из шута са око 12 метара. И у наставку гости су били бољи. Јовановић је само својим голом потврдио славље свом тиму.

Р. Кошутић

Хајдук (Ш) - Фрушкогорац 3:2 (0:1)

ШИМАНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија Радић (Ириг). Стрелци: Чавић у 47. и 49. и Васиљевић у 90. за Хајдук, Милешевић у 20. и Крнета у 88. минуту за Фрушкогорац.

ХАЈДУК: Узелац (Зорић), Лалић, Томић, Васиљевић, Савић, Чавић, Бераковић, Милутиновић (Лемајић), Лучић (Миловановић), Николић (Војкић), Видаков (Галиот).

ФРУШКОГОРАЦ: М. Вучић, Месаровић, Добријевић, Јованов, Ђорђевић, Тртица, Ланг (Живић), Љутовац, Крнета, Милешевић, Милосављевић (Димитријевић).

У доста занимљивој игри, Шимановчани су извојевали победу тек у другом полувремену. Васиљевић је у последњим секундама утакмице био бржи од гостујуће одбране. Шутирао је у небрањени део гостујуће мреже и донео свом тиму заслужено славље.

Д. Драгојевић

Шумар - Јединство (П) 4:1 (2:0)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 100, судија Бјелан (Хртковци).Стрелци: Митровић у 6. и 52. и   Караклајић у 36. и 62. за Шумар, Костић у 66. минуту за Јединство. Жути картони: Босиљклов, Жакула (Јединство).

ШУМАР: Младеновић 7, З. Миличевић 7, Каракљајић 9, Максић 7, Драганић 7, Д. Стјепановић 7,  Митровић 9, Обрадовић 7 (Врачевић 7), Драгановић 7 (Јевђић), Млађеновић 7, Рагастовац 7.

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо 7 Поповић 7, Н. Шофаузер 7, Жакула 7, Босиљков 7, Денић 7, Масић 7, Илић 7, Костић 7, Пантовић 7, Црнковић 7.

Већ у првом полувремену домаћини су могли остварити убедљив резултат. Али, само су Митровић и Караклајић погодили гостујућу мрежу. И у наставку шумари су били бољи.

Огарчани су освојили друго мерсто у лиги и сада морају да играју бараж за улазак у Сремску лигу са другопласираним  тимом из Међуопштинсе Сремске лиге –Запад екипом  Граничара из Кузмина. .

С. Дангић

ЧСК - Граничар (О) 1:1 (1:0)

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, гледалаца 150, судија Граовац (Рума).Стрелци: Радаковић у 11. за ЧСК, Наић у 68. минуту за Граничар.

ЧСК: Тувегџић, Пејић, Д. Суботин (Димић), Поповић, Милосављевић (Станишљевић), Арсић (Мијатовић), Драгичевић, Радаковић, П. Суботин, Терзић, Шпоња.

ГРАНИЧАР: Самарџић, Живановић, С. Чавић, А. Петровић, Кордолуп, Михајло Петровић, И. Николић, Наић, Јовановић 7, Миодраг Петровић, Рашковић.

Иако су домаћини били много бољи ривал, морали су се задовољити само бодом, јер су домаћи стрелци били много непрецизни.

А. Станчев

ПУТИНЦИ: ПСК Путинци - Полет 0:5, СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем -Рудар 8:1, БУЂАНОВЦИ: Младост - Крушедол 0:2, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК -Граничар (О) 1:1, ОГАР: Шумар - Јединство (П) 4;:1, ШИМАНОВЦИ: Хајдук -Фрушкогорац 3:2. Напредак из Жарковца је био слободан.

1. Срем (СМ)      24     22     1      1      74:13        67

2. Шумар   24     19     1      4      70:22        58

3. Крушедол      24     13     1      10     66:40        40

4. Полет    24     12     2      10     61:49        38

5. Фрушкогорац 24     11     3      10     52:38        36

6. ЧСК       24     10     5      9      42:43        35

7. Хајдук (Ш)     24     11     2      11     42:44        35

8. Напредак      24     10     3      11     44:40        33