Међуопштинска лига Срем: Лидер заустављен у Крушедолу

​​​​​​​Крушедол - Доњи Срем 2:1 (2:1)
Fudbaleri Hajduka iz Visnjiceva

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, гледалаца 100, судија Инђић (Инђија). Стрелци: Клајић у 15. и 43. за Крушедол, а Радивојевић у 33. минуту за Доњи Срем. Жути картони: Гостојић, Јовановић, Моравек (Крушедол), Н. Митровић, Радивојевић (Доњи Срем).

КРУШЕДОЛ: Тувеџић 8, Пејић 9, Гостојић 8, Клајић 9 (Бизумић),  Вучетић 8, Моравек 8, Плећаш 8, Јовановић 8, Радуловић 8, Цураковић 8, Марчетић 8 (Крунић 7).

ДОЊИ СРЕМ: М. Митровић 7 (Јелача 7), Стојиљковић 7, Перишић 7 (Обреновић 7), Ристивојевић 7, Весић 7, Новић 7, Дроњак 7, Чавић 7, Радивојевић 7, Н. Митровић 7, Радовановић 7.

Обе екипе играле квалитетно, а домаћин је свих 90. минута изгарао. Играо борбено и на крају савладао заслужено доста доброг ривала из Пећинаца. Стрелац за домаће Клајић први гол је постигао из шута с 18 метара левом ногом, а код другог гола, избио је сам испред голмана гостију и рутински га савладао.

С. Радуловић

Напредак (Ж) - БСК 1:1 (0:1)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 50, судија Тодоровић (Инђија). Стрелци: Марио Буза у 66. за Напредак, Ж. Ћирић у 17. минуту за БСК. Жути картони: Миљковић, Милан Бузаш (Напредак), Д. Племић, Ж. Ћирић, Т. Племић (БСК). Црвени картон: Т. Племић (БСК).

НАПРЕДАК: Крнић 7, Миљковић 7, Секулић 7, Докмановић 7, М. Савић 7, Гемери 7, Вучетић 7, Трнић 7, Милан Бузаш 7, (Марио Бузаш 7), Вујевић 7, Деврња 7 (Радић 7).

БСК: Шовљански 7, Т. Племић 7, Ивковић 7, Мрвчин 7 (Душан Максимовић 7), Смајловић 7, Д. Племић 7, Милетић 7 (Д. Лакетић 7), Драга Максимовић 7, Б. Ћирић 7, Митровић 7 (П. Кованџић 7), Ж. Ћирић 7.

Гости су играли добро, али и домаћини су у наставку заиграли много боље и плод такве игре је и изједначење.

Н. Крнић

Бикић До - Слога (В) 2:2 (1:1)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикић Дола, гледалаца 100, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелци: Чобановић у 22. (из пенала) и Павић у 78. за Бикић До,а  Ристановић у 6.и Бранковић у 82.минуту за Слогу. Жути картони: Субић, Бајрами, Момчиловић (Бикић До).

БИКИЋ ДО: Братић 6, Недић 6, Курбалија 7 (Солаковић), Чобановић 7, Басрак 7, Павић 7, Субић 6, Момчиловић 6 (Бајрами), Кљајић 6 (Маливук), Милетић 7, Добрић 6.

СЛОГА: Мачак 7, Плавшић 7, Бранковић 7 (Плавшић), Јовић 7, Чикара 6, Гемери 7, Вукмановић 6 (Витас), Зељковић 6 (Љубинковић), Мијатовић 7, Ристрановић 7, Пуповац 7.

По шансама и игри реми од 2:2 је најправичнији резултат ове само на моменте интересантне утакмице.Иначе, играло се фер и коректно.     Б. Басрак

Хајдук (В) - Слога (Ч) 8:0 (3:0)

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште  Хајдука, гледалаца 250, судија Колџић (Никинци). Стрелци: Личанин у 21, Ветеха у 25, 64.и 75, Перић у 41, Гавриловић у 48. (из пенала), Дамјановић у 54. и Њежић у 59. минуту. Жути картони: Ђорђевић (Хајдук), Моцоња (Слога).

ХАЈДУК: Јовановић 8, Ковачевић 8, Ђорђевић 8, Марковић 8 (Јанковић 8), Стојановић 8, Личанин 8, В. Гавриловић 8, Ветеха 8, Грујичић 8 (Дамјановић 8), Њежић 8 (Станковић 8), Перић 8.

СЛОГА: Арамбашић 6, Драгановић 8, Топић 6, Славко Кекић 6, Богосављевић 6, Цвјетић 6, Моцоња 6, Зец 6 (Вукадиовић 6), Секулић 6, Миљановић 6, Страценски 6.

Домаћини су погли постићи и убедљивију победу. Имали су прегршт шанси, а гости ни једну.

С. Томашевић

Шумар - Зека Буљубаша 5:1 (2:1)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 150, судија Лубинковић (Рума). Стрелци: Обрадовић у 17, Врачевић у 30. и 88, З. Миличевић у 66. и П. Цвјетиновић у 77. за Шумар, а Јовановић у 8. минуту (из пенала) за Зеку Буљубашу. Црвени картон: Павловић (Зека Буљубаша).

ШУМАР: Петковић 7, Н. Цвјетиновић 7, Јанковић 7, З. Миличевић 8, Ђокић 7, Врачевић 8, Д. Вукић 7, Обрадовић 7 (Перић), Зујић 7 (Спасојевић), Теодоровић 7, М. Вукић 7 (П. Цвјетиновић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 7, Беговић 6 (С. Станковић), Тодоровић 6, Павловић 6, Тојић 7, Добо 7, Николић 6, Симић 7, Симеуновић 6 (Д. Мартиновић), Јованмовић 6, Станковић 7.

Фудбалери Шумара, да су  били мало прецизнији, могли су славити и двоцифреним резултатом.Од гостију се много више очекивало.

М. Радојчић

Митрос - Младост (Б) 5:0 (3:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Митроса, гледалаца 100, судија Предојевић (Нови Бановци). Стрелци: Грбић у 6, 34. и 84, Малиновић 9. и Крстић у 59. минути.

МИТРОС: Никшић 8, Н. Стојановић 7, Сантовац 7, Аћимовић 7, Бабић 7, Матаруга 7, Грбић 9, Малиновић 8 (Николић 7), С. Симјановски 7, Мирковић 7 (Вукотић 7), Крстић 8 (Маглић 7).

МЛАДОСТ: Стевић 6, Бакић 6 (Д. Кривошија 6), Кривошић 6 (Корашић 6), Јустинић 6, Југовић 6, Салиховић 6, Симић 6 (Лукић 6), Кошутић 6, Томић 6, Лилић 6, З. Кривошија 7.

Најинтеранстнији и најлепши део утакмице је био, када је Крстић, постигао гол на астенцију Малиновића. Био је то јак и прецизан шут с 17 метара. Лопта је завршила испод саме пречке.

Р. Петковић

Обилић - Фрушкогорац 0:2 (0:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Митроса, гледалаца 200, судија Стојковић (Добринци). Стрелци: Мачкић у 79. и 86. минуту. Жути картони: М. Зец, Чавић, Блажановић (Обилић), Н. Гајић, Петровић, Н. Трнић (Фрушкогорац). Црвени картон: Рекић (Обилић).

ОБИЛИЋ: Медаковић 8, Рекић 6, М. Зец 7, Медић 8 (Поповћ), Чавић 8, Дробњак 9 (Стефановић), Ралић 6 (Радивојшић), Милосављевић 6, Блажановић 8, Меничанин 6, А. Зец 8.

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић 9, Петровић 8, М. Гајић 8, Ђукић 8, Трнић 7 (Ђ. Крстић), Вукојевић 8, Душан Грабић 8, Драгољуб Грабић 8, Мачкић 9, Н. Гајић 8 (Медић), Јошић 9 (Недић).

Права првенствена утакмица. Чврства и борбена игра ривала. У гостујућем тиму није било слабог места. из две контре Мачкић је постигао и два гола и свом тиму донео и три бода.

С. Марић

Фрушка гора - Граничар (О) 1:2 (0:0)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 50, судија Радић (Инђија). Стрелци: Марјановић у 80. за Фрушку гору, а Живановић у 46. и Лазић у 90. минуту за Граничар.Жути картони: Анђелић, Маринковић (Фрушка гора), Јовановић, Петковић (Граничар). Црвени картони: Самарџић, Балабан (Граничар).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Кнежевић (Божић), Вучковић, Мијајловић (Вејновић), Анђелић, Марјановић, Вуковић, Тешић, Маринковић, Цветићанин, Бежановић (Лазаревић).

ГРАНИЧАР: Самарџић, С. Михајловић (Чавић), Николић, Петковић, Јовановић, Дражић, Гмизић, Н. Живановић, Балабан, Лазић, М. Михајловић.

Веома, добра и занимљива утакмица. У првом полувренену гости су могли да воде али, лопта једноставно није хтела у мрежу домаћина.

Наставак је у потуности припао гостима, који су испољили врелику борбеност и са девет играча, и зато су славили. После вођства гостију домаћини су поравнали резултат, а “обућари” су имали и пенал, али је Божић промашио  гол. И у финишу сусрета још једна успела контра гостију, и гол је постигао Лазић из близине.

Д. Чучин

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - Младост (Б) 5:0, КУКУЈЕВЦИ: Обилић -Фрушкогорац 0:2, ОГАР: Шумар - Зека Буљубаша 5:1, РУМА: Фрушка гора - Граничар (О) 1:2,  БИКИЋ ДО: Бикић До - Слога (В) 2:2, КРУШЕДОЛ: Крушедол -Доњи Срем 2:1, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Слога (Ч) 8:0, ЖАРКОВАЦ: Напредак - БСК 1:1.

1. Д. Срем (-1)   27     20     4      3      81:22        63

2. Митрос           27     18     1      8      59:36        55

3. Хајдук (В)       27     15     8      4      58:18        53

4. Облић            27     14     5      8      41:29        47

5. Крушедол      27     15     1      11     53:29        46

6. БСК               27     13     7      7      47:24        46

7. Напр. (Ж)      27     12     7      8      42:33        43

8. Бикић До       27     12     6      9      45:27        42