МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ Пећинчани сигурни и у Обрежу

Протеклог викенда у оквиру Међуопштинске лиге Срем постигнути су следећи разултати:
lopta_u_mrezi_1

Граничар (О) – Доњи Срем 0:4 (0:3)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 120, судија Стојковић (Добринци). Стрелци: Марковић у 17, Љубојевић у 27. и Н. Митровић у 40. и 89. минуту. Жути картони: Лазић, Јовановић (Граничар), Љубојевић (Доњи Срем).

ГРАНИЧАР: Самарџић 6, Николић 6 (С. Михајловић 7), Кнежевић 6 (Бојић), Петковић 7, М. Живановић 7, Дражић 6, М. Михајловић 6, Гмизић 6, Н. Живановић 6, Лисулов 7 (Јовановић), Лазић 6.

ДОЊИ СРЕМ: М. Митровић 8, Савковић 8, Перишић 8, Н. Митровић 9, Љубојевић 8, Весић 8, Дроњак 8, Ристивојевић 8 (Обреновић), Новић 8 (Радовановић), Марковић 8, Радивојевић 8 (Чавић). Пећинчани су играли добар фудбал, а стрелци су искористили изузетне шансе после још боље смишљених акција.

Д. Орловић

Зека Буљубаша – Слога (Ч) 5:0 (3:0)

РАВЊЕ: Игралиште  Зеке Буљубаше, гледалаца 100, судија  Дујић (Сремска Митровица).Стрелци: Симеуновић у 5, Станковић у 29. и 30, Беговић у 70. и Д. Мартиновић у 80. минуту. Жути картони: Симеуновић, Беговић (Зека Буљубаша), Богосављевић (Слога).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 9, Белић 8 (Беговић), Павловић 9 (Д. Мартиновић), Тојић 9, Јовановић 8, Добо 8, Николић 8, Симеуновић 9, М. Мартиновић 9, Милан Копуновић 8 (Тодоровић), Станковић 9.

СЛОГА: Зељковић 6, Драгановић 6, Топић 6, Тимотијевић 6, Славко Кекић 6, Богосављевић 6,  В. Кекић 6, Зец 6  (Арамбашић), Слободан Кекић 6 (Страценски), Антонић 6, Бојанић 6.

Утакмица у којој су домаћини могли славити  још убедљивије. А гости су били равноправан ривал око пола сата до примљеног другог гола.

Ж. Релић

Митрос – Напредак (Ж) 2:2 (0:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Митроса, гледалаца 100, судија Мијановић (Адашевци).Стрелци: Малиновић у 73. (из пенала) и Трубић у 82. за Митрос, а Гемери у 6. и М. Савић у 77. минуту за Напредак. Жути картони: Трубић, Панић (Митрос).

МИТРОС: Мршић 7, Н. Стојановић 6, Николић 6 (Сантовац 7), Панић 7, Трубић 8, Грбић 7, Малиновић 8  (Макитановић 7), Крстић 7, Бабић 7, Матаруга 8 (Вукотић 7), С. Симјановски 8.

НАПРЕДАК: Крнић 7, Миљковић 6, Секулић 7, М. Савић 7, Радић 7, Гемери 7 (Топић 7), Докмановић 7, Вучетић 7, Трнић 7, Бузаш 7 (Божић ), Вујевић 7 (В. Југовић 6).

Одлични гости два пута су водили, али домаћини су стизали резултат, и могли и славити, али домаћи нападачи су били брзоплети. Иначе, целу утакмицу домаћини су диктирали темпо игре, али гости су се вешто бранили и онда стизали у контрама да угрозе домаћи гол.

Р. Петковић

Фрушкогорац – БСК 0:1 (0:1)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 150, судија Инђић (Инђија).Стрелац: Ж. Ћирић у 33. минуту. Жути картони: Д. Крстић, Трнић, Н. Гајић (Фрушкогорац), Максимовић, Б. Ћирић (БСК).

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић 6, Бабић 6, Вукојевић 6, Петровић 6, Душан Грабић 6, Ђуричић 6, Ж. Ђорић 6 (Н. Гајић 6), Мачкић (М. Гајић), Трнић 6 (Ђукић 6), Јошић 6.

БСК: Шовљански 6, Т. Племић 6 (Ивковић 6), Мрвчин 6, М. Лакетић 6, Д. Племић 6, Милетић 6 (Виторовћ 6), Максимовић 6, Цвјетић 6, Б. Ћирић 6 (Тодић 6), Митровић 6, Ж. Ћирић 6.

И поред добре и занимљиве игре ривала вредно је поменути да су гости славили, из једине своје праве шансе.А, играчи Фрушкогорца су имали неколико лепих прилика да савладају одличног голмана Шовљанског. Али, стрелци су увек били за мало непрецизни.

В. Цвјетић

Шумар – Крушедол 1:0 (1:0)

ОГАР: Стадион Шумара, гледалаца 50, судија Радић (Инђија). Стрелац: Г. Миличевић у 14. минуту.

ШУМАР: Петковић 9, З. Миличевић 8, Бабић 7, Д. Вукић 7, Врачевић 7, Ђокић 7, Обрадовић 7 (М. Вукић 7), Г. Миличевић 7, Радовановић 7 (Зујић), Ћопић 7 (Спасојевић), Перић 7.

КРУШЕДОЛ: Тувеџић -, Марчетић 7, Поткоњак 7, Пејић 7, Радуловић 7, Гостојић 8, Клајић 8, Вучетић 7, Моравек 7 (Јовановић), Плећаш 7, Ћук 8 (Цураковић).

Гости, су заслужили, по игри, имали су и већи посед лопте, да освоје макар бод, а имали су и неколико изванредних шанси, али голман домаћих Петковић је бранио изванредно целу утакмицу. С. Радуловић

Младост (Б) – Слога (В) 2:1 (1:1)

БУЂАНОВЦИ: Стадион Младости, гледалаца 150, судија Бјелан (Хртковци).Стрелци: Д. Симић у 45. и Југовић у 66. минуту за Младост, Гемери у 30. секунди за Слогу. Жути картон: Кривошић, Д. Љубојевић, Лилић (Младост), Гемери (Слога).

МЛАДОСТ: Стевић 7, Д. Кривошија 8, Салиховић 6, Д. Симић 9, Кривошић 7 (Југовић 8), Корашић 7, Кошутић 7, Томић 7 (Лилић 7), А. Симић 6 (Д. Љубинковић 7), З. Кривошија 9, Чикић 7.

СЛОГА: Босанчић 6, Плавшић 6, Бранковић 6, Јовић 7, Бјелобрк 6, Гемери 7 (Вукмановић 6), Зељковић 7 (Љубинковић 6), Ристановић 7, Недић 6, Сабо 7, Мудрић 7 (Витас 6).

Ни брзо вођство гостију, повели су већ у 30. секунди, није пореметило игру домаћина до краја утакмице. Домаћини су рутинском игром дошли до победе. У финишу полувремена Драган Симић је изједначио резултат. А резервиста и ветеран Зоран Југовић је донео победу свом тиму после гужве пред голом гостију.

Б. Гвока

Фрушка гора – Бикић До 1:0 (0:0)

РУМА: Стадион Фрушке горе, гледалаца 150, судија Павловић (Огар). Стрелац: Божић у 83. минуту  (из пенала). Жути картони: Грубјешић, Дејановић (Фрушка гора), Радмановац, Братић, Јовичилић (Бикић До). Црвени картон: Јовичилић (Бикић До).

ФРУШКА ГОРА: Мандић 7, Кнежевић 7, Дејановић 7, Самарџија 7 (Тешић 7),  Мушицки 7, Мијајловић 7, Анђелић 7, Вуковић 7, Грубјешић 7, Божић 8,Вејновић 7 (Марјановић 7).

БИКИЋ ДО: Братић 7, Недић 7, Субић 7, Чобановић 7, Кљајић 7 (Папуга), Павић 7, Момчиловић 7, Јобвичилић 6, Радмановац 7, Милетић 7, Добрић 7.

Гости су одмах на почетку сусрета промашили неколико зицера и показали су да су одличан тим. А обућари су нападали више стихиски, али су у наставку и они имали своје прилике и нису искористили. Једини гол постигнут је с пенала. Неко је саплео Анђелића са леђа у свом казненом простору, а Божић је најстрожу казну претворио у погодак.

Д. Чучин

БУЂАНОВЦИ: Младост - Слога (В) 2:1, ОБРЕЖ: Граничар - Доњи Срем 0:4, РАВЊЕ: Зека Буљубаша-Слога (Ч) 5:0, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац-БСК 0:1, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос-Напредак (Ж) 2:2, КУКУЈЕВЦИ: Обилић-Хајдук (В) одлжено, ОГАР: Шумар-Крушедол 1:0, РУМА: Фрушка гора-Бикић До 1:0.