Међуопштинска лига Срем: Празне мреже у дербију

Доњи Петровци - Напредак (Ж) 0:0
mladost, budjanovci

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Стадион Доњих Петроваца, гледалаца 300, судија  Љубинковић (Рума). Жути картони: Радишић, Ћавић (Доњи Петровци), Стојић, Савић, Крнић, Пазарски, Дамњановић, М. Божић (Напредак).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Видановић , Ћалић 7, Путица 7, Јоргић 7 (Шаша 7), Поповић 8, Јакшић 7 (Стојановић 7), Радишић 7 (Недимовић 7), Мудрић 7, Бузаш 7, Чворков 7, Димић 7.

НАПРЕДАК: Крнић 8, Деврња 7, Г. Миљковић 6, Секулић 7, Савић 8, Катић 7, Јовић 7,  М. Божић 7, Љубинковић 7 ( Вуковић), Пазарски 6 (Дамњановић), Стојић 7 (Тица).

Изванредну игру, домаћина, упропастили  су Чворков и Јакшић, јер, нису своје зицер шансе претворили голве. Тако се фаворизовани лидер морао задовољити  бодом. Гости су се представили као чврста и организована екипа.

Г. Закић

Полет - Митрос 3:2 (3:1)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Стадион Полета, гледалаца 100, судија Радић (Ириг). Стрелци: Делибос у 28. и 32. и Тодоровић у 45. за Полет, а Вукотић у 12. и Симјановски у 81. минуту за Митрос. Жути картон: Јовић (Полет), Аћимовић (Митрос).

ПОЛЕТ: Бранислав Ђалић 7, Милић 7, Пољак 8, Јовић 7, Бојан Ђалић 7, Делибос 8, Ружичић 7, Бакић 7, Пејовић 7, Тодоровић 7 (Јокић 7), Калезић 7 Старац 7).

МИТРОС: Стајчић 6, Јаковљевић 6, Бабић 7, Сантовац 7 (Аћимовић 7), Вукотић 7, Билић 7, Смољанић 6, Каролић 6 (Макитановић 7), Симјановски 7, Николић 6, Владисављевић 7.

Домаћини су имали више прилика, поготово у првом полувремену.

Б. Рађеновић

Бикић До - Граничар (К) 3:0 (1:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикић Дола, гледалаца 150, судија О. Митровић (Рума). Стрелци: Везировић у 3. и 60. и Добрић у 88.  минуту. Жути картони: Тепшић (Бикић Дол), Томшчић, Барић (Граничар).

БИКИЋ ДО: Бугарски 8, Тепшић 7, Кекић 7, Басрак 8, Кладушић 7 (Јовичилић 6), Субић 7, Симић 7 (Солаковић 7), Везировић  7 (Вранов 6), Утвић 7, Добрић 9.

ГРАНИЧАР: Стевић 6, М. Босанац 6, Томшчић 6, Дејан Печеница 6, Коњевић 6, Гомбар 7, Шојић 6, Зечевић 7, Стефановић 7 (Владисављевић 6), Барић 6, Вићентић 6.  Победа домаћина заслужена. А, творац победе, био је Везировић. Прво је постигао водећи гол за Бикић Дол, после изврсне акције, коју је само завршио успешно. А, код другог гола искористио је свој изванредан шут и са 20 метара погопдио мрежу. Добрић је поставио коначан резултат после центаршута Јочилића. Само је подметнуо главу на лопту.

Д. Хнатко

Младост (Б) - Зека Буљубаша 4:2 (1:1)

БУЂАНОВЦИ: Игралиште Младости, гледалаца 100, судија Петровић (Шид). Стрелци: Бероња у 21. и 77, Прљић у 63. и Марковић у 82. за Младост, Марко Беловуковић у 30. и Д. Беловуковић у 83. минуту за Зеку Буљубашу. Жути картони: Прљић (Младост), Д. Беловуковић (Зека Буљубаша).

МЛАДОСТ: Јокић 8, Божичковић 8, Јовановић 8, Вукин 8, М. Стојиљковић 8, Путник 8 (Прљић 8), Обрадов 8, Арсеновић 8 (Лилић), Марковић 8,  Бероња 8, С. Стојиљковић 8 (Кривошић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Милисав Беловуковић 7, Марко Беловуковић 7, Павловић 6, М. Беговић 6, Петрић 7, У. Беговић 6, Белић 7, Николић 7 (Д. Беловуковић 7), Симић 6, Мартиновић 7, Ђонлић 7.

Утакмица, са много, узбудљивих, тренутака. Иначе, све је било у знаку, ефектног гола Марковића из слободног ударца са преко 20 метара.

С. Јовановић

Брестач - Хајдук (В) 4:1 (2:0)

БРЕСТАЧ: Стадион Брестача, гледалаца 100, судија  Дујић (Сремска Митровица).Стрелци: Стојковски у 25. (из пенала), Зујић у 45. и 58.и Сандић у 76. за Брестач, а Гверо у 83. минуту за Хајдук. Жути картони: Балабан, Стојковски (Брестач), Вејновић, Петровић, Перић, Јурошевић (Хајдук).Црвени картони: Савић, Бошковић (Брестач), Томашевић (Хајдук).

БРЕСТАЧ: Младеновић 9, Бошковић 8, В. Ковачевић 9, Стојковски 8, Д. Ковачевић 8, Свилар 8, Балабан 8 (Цветковић), Зујић 9 (Вучковић), Белић 8, Савић 8 (Сандић 7), Дрпа 9.

ХАЈДУК: Томашевић 6, Ђорђевић 7 (Гверо 7), Арбић 7, Петровић 7, Јанковић 6, У. Бошњаковић 7, Перић 7, Влаисављевић 6, Вејновић 9, Јурошевић 8, Савић 7 (Ђ. Хрчек).

Коначно су домаћини, славили убедљиво,  јер су имали у својим редовима расположеног Зујића. Али и голман домаћих Младеновић је заслужан за убедљиву победу свог тима. Више пута је, јесте тешком муком, али је успешно спашавао своју мрежу, смелим интервенцијама.

Д. Брацановић

Слобода - Доњи Срем 1:3 (1:1)

ШАШИНЦИ: Стадион Слободе, гледалаца 100, судија Шљепица (Нови Бановци). Стрелци: Змијанац у 38. (из пенала) за Слободу, а М. Илић у 33, Миличевић у 70. (из пенала) и Чавић у 90. минуту за Доњи Срем.

СЛОБОДА: Миловановић 7, Милановић 7, Ристановић 6, Марковић 7, А. Томић 7 (Радојчић), Недељковић 7, Дамјановић 6, Милутиновић 7, Ђонлић 7, Змијанац 6, Жегарац 6.

ДОЊИ СРЕМ: Јелача 8, Небригић 7 (Ненадов 6), С. Илић 7 (Радовановић), Динчић 7, Миличевић 7, Николић 7, Бабић 6, Чавић 6, Панић 7, Радивиојевић 6, М. Илић 9 (Стојчевић).

Добра утакмица, у којој су, домаћини, имали сталну иницијативу, посебно у другом полувремену и уопште, били бољи ривал. Али, су изгубили меч. Пресудни моменат на утакмици је био престрого досуђени пенал за госте.Домаћи су покушали, потом да изједначе, али су их гости казнили из контре, у јеку домаће офанзиве.

С. Недељковић

Граничар (О) - Слога (Ч) 3:1 (1:0)

ОБРЕЖ: Стадион  Граничара, гледалаца 100, судија Радивојевић (Бачинци). Стрелци: Дрљача у 44, Ракић у 74. и Живић у 80. за Граничар, а  Антонић у 88. минуту (из пенала) за Слогу. Жути картони: Николић, Деврња (Граничар), Славко Кекић, Секулић (Слога).

ГРАНИЧАР: Петковић 7, Николић 7, С. Јовановић 7 ( Митровић), М. Живановић 7, Наумов 7, Дрљача 7, Ракић 8, Деврња 7 (Кнежевић), Миличевић 7, Лисулов 7, Живић 7 (Црнковић).

СЛОГА: Зељковић 6, Плавшић 6, Богосављевић 6, Антонић 6, Панић 7, Драгановић 6, Р. Маричић 7, М. Кекић 7, Цвјетић 6 (Миљеновић), Секулић 7 (Топић), Славко Кекић 6 (Бабић).

Домаћини су приказали очекивану партију, а већ су у првом полувремену могли водити са пет, шест, голова разлике. Али, у листу стрелаца уписао су се само Дрљача. Тако је било и у наставку. Домаћини нису своју премоћ искористили са више од два гола. Али, зато је Ракић, постигао ефектан гол, лобовао је голмана Зељковића са 35 метара у трку.

П. Велимир

Фрушкогорац - Фрушка гора 3:1 (2:1)

МАНЂЕЛОС: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 150, судија Инђић (Инђија). Стрелци: Половина у 15, И. Ђорић у 41. и Ђукић у 64. за Фрушкогорац, а  С. Божић у 18. минуту за Фрушку гору. Жути картони: Половина, И. Ђорић, Ђукић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Вуковић 7, Кочић 7 (Гајић 7), Младеновић 7, М. Трнић 7, Вукојевић 7, И. Ђорић 7, Душан Грабић 7, Н. Трнић 7, Ж. Ђорић 7 (Ђукић 7), Половина 7, Тешановић 7.

ФРУШКА ГОРА: Илић , Кнежевић 6, Н. Самарџија 6, В. Самарџија 6, Трнић 7, Мушицки 6, Радић- (Дражић),  Боровић 7, Дејановић 7, С. Божић 7 (Матић), Љубинковић 6 (Јањић 6).

Манђелошани су били бољи ривал само у резултату.Уствари имали су више среће.Срећно и спретно су постигли голове. На другој, страни,  обућари, су хтели много, стварали неке, прилике, али домаћа одбрана је успешно одоловела. Половина је постигао гол с 18 метара, И. Ђорић главом после центаршута, а Ђукић из шута са око 25 метара. С. Божић је био прецизан с 16 метара.

Б. Трнић

МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Фрушка гора 3:1, ШАШИНЦИ: Слобода -Доњи Срем 1:3, БУЂАНОВЦИ: Младост - Зека Буљубаша 4:2, БРЕСТАЧ: Брестач - Хајдук ( В) 4:1, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Митрос 3:2, БИКИЋ ДО: Бикић Дол - Граничар (К) 3:0, ОБРЕЖ: Граничар - Слога (Ч) 3:1, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Напредак (Ж) 0:0.

1. Доњи Петр.                6      5      1      0      20:1  16

2. Напред. (Ж)               6      4      1      1      16:7  13

3. Младост (Б)               6      4      1      1      13:8  13

4. Граничар (0)              6      4      0      2      12:12        12

5. Фрушка гора              6      3      1      2      13:12        10

6. Фрушкогор.                6      3      1      2      9:8   10

7. Хајдук (В)                  6      2      3      1      11:10        9

8. Слога (Ч)                   6      3      0      3      10:10        9