Међуопштинска лига Срем–запад: Голови у режији Павића

​​​​​​​Бикић - Словен 1:1 (0:1)
Ekipa Slovena iz Rume

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, гледалаца 50, судија Филиповић (Сремска Митровица).Стрелци: Павић у 84. за Бикић, а Бероња у 24. минуту за Словен. Жути картони: Г. Мочиловић, Бајрами (Бикић), Кљајић, Бероња (Словен).

БИКИЋ: Клисурић 7, Басрак 7, Д. Момчиловић 7, Тепшић 7, Недић 6, Павић 7, Бајрами 6 (Маливук 6), Кнежевић 6, Г. Момчиловић 7, Милетић 6 (Кљајић 6), Добрић 7.

СЛОВЕН: Васовић 7, Кљајић 6, Крстић 7, Калајџић 7 (Путник), Марин 6, Самарџић 7, Батало 7, Бирињи 6, Бероња 7, Топић 7 (Ерор), Батањски 6 (Пузић).

Румљани, после борбене игре, поготово у првом полувремену, дошли су до заслуженог бода.У овом мечу главну улогу одиграо је Александар Павић. Погрешио је код вођства гостију. Пустио је Бероњу да га изигра и постигне гол. У финишу меча, када су сви очекивали да ће гости можда однети и сва три бода, искористио је извандредан центаршут Д. Момчиловића, надскчио је одбрану гостију и спровео лопту у противничку мрежу.

Б. Басрак

Трговачки - БСК 1:4 (0:3)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Срема, гледалаца 100, судија Тодоровић (Сремска Митровица).Стрелци: Петровић у 80.за Трговачки, Цвјетић у 30, Смајловић у 34.и 43.и Скорупан у 88. минуту за БСК.  Жути картони: Аљић, Ђурић, Дебрељак (Трговачки), Митровић (БСК).

ТРГОВАЧКИ: Вуковић, Недић, Аљић, Николић, Станић, Дебељак, Ђурић, Малешевић, Петровић, Крстић (Бегановић), Мијатовић (Лукић).

БСК: Рогић (Т. Кованџић), Т. Племић (П. Кованџић), Мрвичин (Д. Лакетић), Цвјетић, Драгојевић, Скорупан (А. Племић), Д. Племић, Јакшић, Смајловић, Б. Ћирић, Митровић.

Утакмица у којој су играчи БСК-а славили заслужено.Једноставно из сваког шута постигли су гол, док трговци су могли само да броје неискоришћене шансе. А било их је...

С. Војновић

Сремац (Б) - Фрушкогорац 4:0 (1:0)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, гледалаца 50, судија Р. Петровић (Сремска Митровица). Стрелци: И. Ђорић у 23. (аутогол), Леваја, З. Смајић у 77. и Ерор у 86. минуту. Жути картони: Ерор (Сремац), Душан Грабић, Р. Крстић (Фрушкогорац).

СРЕМАЦ: Милановић 8, Чавић 8, Вранов 8, Алексић 8, Субић 8, Леваја 9, Н. Смајић 8, З. Смајић 8, Мијатовић 8 (Милијаш), Ерор 8 (Јовановић), Јанковић 8 (Билић).

ФРУШКОГОРАЦ: Ерцег 7, Драгољуб Грабић 7, М. Гајић 7 (Н. Гајић), И. Ђорић 7, Душан Грабић 7, Кочић 7, Ж. Ђорић 7 (Тодић), Мачкић 7(Недић), Панић 7 (Тешановић), Д. Крстић 7 (Р. Крстић).

Гости из Манђелоса поклонили су вођство домаћину после неспретне интервенције Илије Ђорића.Али, зато су домаћини у наставку играли много боље, надиграли госта поштено, и уз то постигли још три гола и још најмање толико пропустили шанси.

З. Видовић

Слобода - Обилић 0:4 (0:3)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, гледалаца 50, судија Стојковић (Добринци). Стрелци: Јанковић у 24. и 29, М. Зец у 43. и Стамболија у 81. минуту.  Жути картон: Поповић (Обилић).

СЛОБОДА: Ивановић 6, Ивановић 6, Маленковић 6, Недељковић 6, Антонић 6, Савић 6, А. Томић 7, Тот 6, Змијанац 6, Жегарац 6, Шулаја 6 (Линчић 6).

ОБИЛИЋ: Медаковић 7, Шућак 7, Поповић 7, Ј. Микић 7, Видовић 7, А. Зец 7 (Бертић), Дробњак 7,  Бежановић 7 (Радивојшић), Р. Микић 7, М. Зец 7 (Басташић), Јанковић 7 (Стамболија 7).

У веома доброј и зналачкој игри Кукујевчани су заслужено освојили сва три бода.Иако  су домаћини стварали, неке прилике, али лако их и промашивали у првом полувремену.

У другом полувремену домаћини нису могли издржати стални притисак гостију, и на крају, домаћини су примили још један гол.

Д. Змијанац

Слога (В) - Једнота 2:0 (2:0)

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, гледалаца 80, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелци: Вукомановић у 15. (из пенала) и А. Марковић у 18. минуту. Жути картони: Вукомановић, Бежановић, Лазичић (Слога), Милутиновић, Остојић (Једнота).

СЛОГА: Дер, А. Марковић, Бежановић, Јоргић, Лазичић, Бранковић, Вукомановић, Станић, Пуповац, Д. Марковић, Мијатовић.

ЈЕДНОТА: Стојадиновић, Ђурђевић, Вурдеља, Петровић, Хрчек, Остојић, Р. Котарлић, Милутиновић, Н. Котарлић, Полуга, Миљеновић.

Права првенствена утакмица. И поред тога што су гости били доста ослабљени, пружили су достојан отпор домаћину, који је у овом мечу играо само добро до постигнутог другог гола.

Г. Васић

БИКИЋ ДО: Бикић - Словен 1:1, БЕРКАСОВО: Сремац - Фрушкогорац 4:0, РАВЊЕ: Зека Буљубаша  -Слога (Ч) 3:0 (гости нису дошли), ВОГАЊ: Слога - Једнота 2:0, ШАШИНЦИ: Слобода - Обилић 0:4, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки - БСК 1:4, РУМА: Фрушка гора - Граничар (А) 3:0 (гости допутовали са бонус играчем, који није имао лекарски преглед и утакмица није играна).

1. БСК                 12     9      1      2      31:12        28

2. Сремац (Б)     12     8      1      3      35:15        25

3. Фрушког.         12     7      2      3      27:18        23

4. Зека Буљуб.  12     7      2      3      25:18        23

5. Словен          12     4      7      1      24:9  19

6. Бикић             12     4      6      2      29:18        18

7. Фрушка гора  12     6      1      5      29:18        19

8. Обилић          12     6      1      5      28:19        19