Међуопштинска лига Срем – Запад: Јеж промашио пенал

Граничар (К) - Јединство (Р) 2:1 (1:1)
lopta1

КУЗМИН: Игралиште Граничара, судија Чекичевић (Моровић).  Стрелци: Белић у 20.  и Миражић у 57.  за Граничар, а Јеж у 25.  минуту за Јединство.  Жути картони: Јеж (Јединство).

ГРАНИЧАР: Христов, М.  Симић (Владисављевић), Шојић, Н.  Симић, Дејан Печеница, Сладојевић, Враањковић, Стефановић (Митровић), Дарко Печеница (Недимовић), Белић (Каролић), Миражић.

ЈЕДИНСТВО: Милановић, Мађешић, Маринковић, Мирић (Мудрић), Паунковић, Јеж (Маџарац), Лошић, Коларовић, Сремчевић, Момчиловић (Илић), Вуковић.

Гости из Руме су били равноправан ривал у првом полувремену. У наставку посустају и то користе домаћини. Важно је рећи да је Јежу голман домаћих Христов одбранио пенал.

Б.  Цветичанин

Фрушкогорац - Граничар (А) 1:0 (1:0)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, судија Пејаковић (Чалма). Стрелци: Душан Грабић у 30.  минуту. Жути картони: Ж.  Ђорић (Фрушкогорац), Миличић (Граничар).

ФРУШКОГОРАЦ: Угљешић 7, Вукојевић 7, Ивановић 7, М.  Трнић 7, Н.  Трнић 7, Драгољуб Грабић 7, Ђукић 7, Ж.  Ђорић 7, Лужајић 7 (Гајић 7), Р.  Крстић 7 (Ђуричић 7), Панић 7 (Симић 7).

ГРАНИЧАР: Стојановић 7, Грбатинић 6, Радмановић 6, Трлајић 6, Васиљевић 6, Миличић 6, Малић 6, Личанин 6, Вујић 6, Бојанић 6, Старчевић 6.

Ривали су одиграли одличну утакмицу. А домаћини је постигао веома леп погодак после корнера. Душан Грабић је главом променио смер лопте, и она је одсела у мрежи.

В.  Цвијетић

Сремац (Б) - Змај 2:5 (2:4)

БЕРКАСОВО: Игралиште  Сремца, судија Филиповић (Сремска Митровица). Стрелци: З.  Смајић и Пауга за Сремац, а М.  Пармаковић два, Илић два и Јеликић за Змај.

СРЕМАЦ: Коларевић, Ристић, Вранов, Остојић, Чавић, Леваја, Н.  Смајић, З.  Смајић, Чалић (Босанац), Ерор, Папуга (Башић).

ЗМАЈ: Кљајић, Ђурчић, Јеликић (Синђић), Јовановић, Јесретић, В.  Симеуновић, М.  Пармаковић, Зацкалицки, Витас, Чупић, Илић.

Иако, су домаћини, два пута водили, Ноћајци, се нису предавали ни једног тренутка и успели да преокрену резултат.

М.  Т.

Трговачки - Ердевик 1:1 (1:0)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, судија Грујичић (Сремска Митровица). Стрелци: Бузаш у 12.  за Трговачки, а Поважан у 51.  минуту за Ердевик.  Жути картони: С.  Николић, Дрча, Тот (Трговачки), Поважан, Пап, Шолаја (Ердевик).

ТРГОВАЧКИ: Ђукић, Стојаковић, Вученовић, Н.  Николић, Станић, Аћимовић, А.  Ђокић, С.  Николић, Дрча,  Лукић (Тот), Бузаш.

ЕРДЕВИК: Мергл, Ширадовић, Вукадиновић, Ганић, Тргић, Јелчић, Штрбац, Пап, Поважан, Тодоровић (Васић), Радић (Шолаја).

Митровчани су погодили преку потом Дрча није погодио празну мрежу, а судија, није свирао очигледан прекшај у казненом простору гостију, када је био покошен А.  Ђокић.

С.  Војновић

Сремац (Ј) - Зека Буљубаша 3:0 (2:0)

ЈАРАК: Игралиште  Сремца, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Цукић у 20, Симовљевић у 35.  и Грујић у 76.  минуту.

СРЕМАЦ: Михајло Гвока, Н.  Даничић (Крчић), Благојевић, Б.  Тешић, Грујић, Симовљевић, Цукић (Д.  Ђукнић), Петровић, М.  Ђукнић, Васиљевић (Станојевић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић, Д.  Мартиновић, Н.  Павловић (Белић), Ђокић, Крстић, М.  Беговић, Беловуковић, У.  Беговић, Кукић, (М.  Мартиновић), Турудић (Ђонлић), Самарџић.

Играчи Сремца, су искористили, све своје шансе, и тако дошли до заслужене победе.  Изванредан гол постигао је Симовљевић. Он, се вратио у клуб после девет година проведних у дресу Хртковаца. Уз то постао је и председник клуба.

Г.  Р.

Слога (Ч) - Обилић 0:2 (0:1)

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, судија Петровић (Шид). Стрелци: Д.  Јанковић у 7.  и М.  Зец у 83.  минуту. Жути картон: Славко Кекић (Слога).

СЛОГА: Зељковић, Станивуковић, Мрђан, Славко Кекић, Моцоња, Богосављевић, Зец, Драгановић (Малић), Слободан Кекић (Благојевић), Лакић, Цвијетић (Пејаковић).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак, Медић, Дробњак, Бертић, Болић, А.  Зец (Станковић), Д.  Јанковић, Р.  Микић (Басташић), Ј.  Микић, А.  Зец.

Домаћини су покушали, све да макар поравнају резултат.  Међутим, гости су одиграли  одбрани чврсто и нису дозволили домаћим стрелцима дасе размахну.

С.  Кекић

Слобода - Бикић 0:1 (0:0)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, судија Цвијетић (Чалма). Стрелац: Сарић у 85.  минуту.

СЛОБОДА: Овшек 7, Шулаја 7 (Милановић), Станојевић 7, Тепшић 7, Томић 7, Жегарац 7 (Топаловић), Чанаџија 7, Петровић 7 (Антонић), Мијатовић 7, Галетић 7, Б.  Ристановић 7.

БИКИЋ: Козељац 7, Басрак 7, Васић 7, Г.  Момчиловић 7, Сарић 8, Шумаруна 7 (Милутиновић 7), Ђурђевић 7, Јовичилић 7, Недић 7 (Везировић 7), Милетић 7, Добрић 7.

Играо се чврст, мушки фудбал. Голман домаћих је испустио лопту, прикарао се Сарић и погодио мрежу.

Б.  Б.

Фрушка гора - Једнота 5:1 (2:0)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, судија Тодоровић (Салаш Ноћајски). Стрелци: Савић у 35, Миловановић у 36.  и 85, Видаковић у 79.  и Недић у 89.  за Фрушку гору, Секе у 68.  минуту за Једноту.

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Обеновић, Каранфиловић, Дејановић, Рокса, Миловановић, цвјетићанин (Н.  Бежановић), Д.  Бежановић (Недић), Ђапић (Дражић), Савић (Видаковић).

ЈЕДНОТА: Добројевић, Мајхер, Миљеновић, Грујић, Благојевић (Будимир, Загорец), Тутић, Саке, Пекић, Фаркаш (Митровић), Јовановић, Хрчек.

Савић је, после успеле контре, прецизним шутем с 14 метара начео мрежу гостију. Минут касније Миловановић, је после центаршута, главом само закачио лопту, која потом, одлази у небрањени део мреже.  У другом делу домаћи су постигли још три поготка.

Секе је био стрелац за госте.  И то после центаршута, изашао је сам испред голмана Мандића, и лако га матирао изблизине.

Д.  Чучин

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки - Ердевик 1:1, ШАШИНЦИ: Слобода -Бикић 0:1, ЧАЛМА: Слога - Обилић 0:2, РУМА: Фрушка гора - Једнота 5:1, КУЗМИН: Граничар - Јединство (Р) 2:1, ЈАРАК: Сремац - Зека Буљубаша 3:0, БЕРКАСОВО: Сремац - Змај 2:5, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац -Граничар (А) 1:0.

1. Фрушкогорац 21     15     4      2      45:13        49

2. Граничар (К)  21     13     6      2      43:17        45

3. Јединство (Р) 21     12     5      4      40:18        41

4. Обилић  21     11     7      3      43:25        40

5. Бикић    21     10     9      2      34:9  39

6. Сремац (Б)     21     12     3      6      39:26        39

7. Фрушка гора  21     10     5      6      44:22        35

8. Змај      21     9      5      7      52:33        32